Müthiş Seks Arkadaşım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Müthiş Seks Arkadaşım
40 yaşındayım bu siteyi 21 sene önce 19 yaşındayken evlendiğim kocamla arada bir fantezi amacı ile ziyaret ederdik. Yaklaşık 6 sene önce kocamla sorunlar yaşamaya başladığımız günlerde kafamı dağıtmak için yalnız girmeye başlayıp sonrada üye oldum. Sorunlar seks hayatımızı etkileyince siteye daha sık girip filmler hikayeler ile cinsel hayatımdaki boşluğu doldurmaya çalıştım. Bu altı sene içinde mesaj yazıp tanışmak isteyen bir kere cevap vermem için yalvaranlar oldu. Fakat hiçbirine cevap vermedim çünkü ben kocam gibi değilim sanal olarak bile onu aldatmam diyordum. Kocam beni aldatmaya başladığında yaptığımız tartışmaların ardından intikam isteği ve öfke ile birkaç kez bende onu aldatmayı düşündüm fakat yapmadım. Her seferinde öfkem yatışınca onu aldatmamış olmama rağmen aklımdan geçirdiğim için bile pişman oldum. Her geçen gün ilişkimizin biraz daha bozulduğu kocamla geçen sene yataklarımızı ayırdık evliliğimiz çocukların hatırına devam eden kağıt üzerinde bir evlilik haline gelmişti. Karantina günlerinde iki aya yakın 24 saat birlikte yaşayınca her ikimiz evliliğimizin devam etmeyeceğini anladık. Önce aramızda sonra çocuklarla konuşup durumu anlattık ve karantina sonunda kocam başka bir eve taşındı. Henüz duruşma olmadı resmen boşanmadık ama birkaç aydır fiilen dul bir kadınım.
Vedat Ağabey dokuz senedir oturduğumuz sitede iki kat üstte oturan komşumuz. Dört yıl önce eşini kaybeden Vedat Ağabeyin geçen sene kızı evlendi oğlu ise yurt dışına gitti yalnız yaşamaya başladı. Eşi sağken arada birbirimize ev oturmasına gider gelirdik eşi vefat edince gidiş geliş olmadı ama aramızdaki samimiyet değişmedi. Vedat Ağabey iş için seyahate gider bir hafta on gün bazen iki hafta eve gelmez bunun dışında sürekli evdedir. Site bahçesinde site sakinlerinin faydalandığı bir havuz ile cafe var yazın sitenin kadınları olarak havuza girer veya çocuklar havuza girerken cafede oturur sohbet ederiz. Evde olduğunda vaktinin çoğunu havuz başında geçiren ve sohbeti tatlı olan Vedat Ağabeyin tüm komşularla arası iyidir. Neredeyse tüm kadınlar Vedat Ağabeyi dul bir adam değil benim gibi ağabey olarak görüp bir erkek olarak aramıza katılmasından rahatsız olmaz. İki ay önce birisi fal baktım hayatına yeni biri girecek ilişkiniz sadece seksten ibaret olacak dese ihtimal vermez ama kocam evden ayrıldığı için belki olur derdim. Aynı kişi falda gördüğüm bu adam komşun Vedat dese saçmalama demekle kalmaz egom nedeniyle sinirlenir kahve fincanını kafasına geçirirdim. Ego derken 1.72 boyunda 70 kilo civarı dolgun göğüslü yuvarlak kalçalı düzgün uzun bacaklı sarışın 40 yaşın getirdiği ufak selülitlere rağmen etkileyici fiziğe sahip bir kadınım. Yaşımdan çok genç gösteririm çoğu kişi 40 yaşında iki çocuk annesi bir kadın olduğuma inanmaz. Güzelim çekiciyim derken bu benim değil akraba ve arkadaşların tespiti ayrıca sokakta erkeklerin arzulu bakışları bunun kanıtı. Oysa Vedat Ağabey fiziki olarak çekiciliği olmayan biri yanlış anlamayın çirkin bir adam değil ne yakışıklı ne çirkin ne şişman ne zayıf ne uzun ne kısa yani dikkat çekici özelliği olmayan sıradan biri ayrıca yaşı 51 yaşında benden tam 11 yaş büyük bir adam. Bu nedenle biri fal bakıp onun ismini verse beni bu adama layık gördüğü için kızar elimi sallasam elli yakışıklı genci kapıma dizerim der kahve fincanını kafasına geçirirdim. Oysa böyle düşünüp egom nedeniyle burun kıvırdığım ve ummadığım bir anda birlikte olduğum adam içimden geçirdiğim bu sözleri bana yedirdi. Sekste oldukça iyi olan kocamı gölgede bırakıp bana 40 yaşına kadar tatmadığım zevkleri defalarca yaşatan müthiş bir seks partneri çıktı. Beni öyle bir etkiledi belki inanmazsınız ama artık onu uzaktan görünce bile bacaklarımın arası ıslanıyor.
İki ay önce kocam evden ayrıldıktan kısa süre sonra yolda çoktan beri görmediğim eski bir arkadaşla karşılaştım bir yere oturup kahve içip sohbet etmeye başladık. Arkadaşım uzun süre önce yüklü nafaka alarak kocasından ayrılmıştı ve ortak tanıdıklarımızdan öğrendiğime göre şimdi genç erkeklerle takılıyor gününü gün ediyordu. Biz sohbet ederken tesadüfen Vedat Ağabey oturduğumuz yerin karşısına park ettiği arabasından inip bir yere gitti. Ben ona bakınca arkadaşım onu nereden tanıdığımı sordu komşum olduğunu söyledim. Sen nereden tanıyorsun deyince arkadaşım onunla bir süre birlikte olduğunu söyledi. Arkadaşımın genç erkeklerden hoşlandığını ima ederek saçmalama onun ne yaşı ne tipi sana uygun değil dedim. Bunun üzerine içindeki dışında bir kadın olan arkadaşım o birçok genci cebinden çıkarır dedi ve neler neler anlattı. Meğer bizim Vedat Ağabey tam bir seks delisi imiş yorulmak bilmez yeter desen bile eli dudağı rahat durmaz tekrar tekrar tahrik eder defalarca orgazma ulaştırmadan bırakmazmış. Tahrik etmek için garip şeyler yaparmış ama yaptığı her şey arkadaşımın aklını başından alırmış. Ondan boğa diye bahsedip performansı ile ilgili birçok şey anlatan arkadaşıma neden ayrıldıklarını sordum alakasız bir sebepten ayrılmışlar. Bu sırada dönen Vedat Ağabey arabasına binip giderken arkadaşım onu değil ama onunla seks yapmayı özlediğini itiraf ediyordu. Arkadaşımdan ayrıldığımda şaşkındım yakışıklı yada çekici olmayan yaşlı gördüğüm adamın çok sayıda genç sevgilisi olan arkadaşımı böyle etkilemesi beni şaşırtmıştı. Bu konuşmanın ardından iş seyahatine giden Vedat Ağabeyi iki hafta kadar görmedim ama hiç aklımdan çıkmıyordu. Daha önce bu sitede film izleyip hikaye okurken hayal kurardım ama şimdi hep aklıma o geliyor onu hayal ediyordum.
Aradan birkaç hafta geçti kocamın evden ayrıldığını boşanma aşamasında olduğumuzu öğrenmeyen kalmamıştı. Seyahatten dönen Vedat Ağabey birkaç komşu ile havuz başında otururken yanımıza geldi hakkında öğrendiklerimden sonra onu ilk kez görüyordum. Kısa süre sonra Vedat Ağabeyin bana bakışı dikkatimi çekti o güne kadar bana bir komşu bir ağabey gibi bakan adam çok farklı bakıyordu. Güzel ve çekici olduğumu söylemiştim bu nedenle çok sık erkeklerin bakışlarına maruz kalırım. Yani erkeklerin bakışıyla ilgili tecrübeliyim bana hangi erkek hangi gözle bakıyor anlarım bunlar beğeni dolu arzu dolu bakışlardı. Normalde sessiz biri değilim maksadını aşan abartılı bir bakış yada söz söyleyen bir erkeğe anında cevabını veririm. Belki birkaç haftadır hayalimi süslediği için bakışları ile maksadını aşmasına rağmen ona tepki göstermedim. Beni iyi tanıyor huyumu iyi biliyordu sessiz kalmam ona cesaret vermiş olmalı dokuz yıllık bir ahbaplığın ardından adamın bana ilgisi değişmişti. Seyahatten döndüğü ve evde olduğu için vaktinin çoğunu havuz başında geçiriyor dolayısı ile sık görüşüyorduk. Aramızdaki flört kısa sürede ilerledi yanımızda biri varken çaktırmadan süzüyor yalnızsam anlamama aldırmadan bacağıma göğsüme kalçama bakıyordu. Bir süre sonra bana iltifatlar yağdırmaya başladı bir gün yalnız olduğumuz sırada çok güzelsin senin için her şeyi yapacak çok erkek vardır dedi ve ekledi bende bunlardan biriyim. Açıkça seninle olmak için her şeyi yaparım demişti ben cevap vermeden yanımıza bir komşu geldi konu kapandı ertesi gün seyahate gitti yine bir hafta yoktu. O seyahatteyken iyice düşündüm ona cevap vermemiştim ama dönünce takınacağım tavır ilişkinin seyrini belirleyecekti. Altı senedir kocamla seks hayatımız berbattı ve yaklaşık bir yıldır hiç beraber olmamıştık. İnce bir çizgi üzerindeydim kocam evden ayrılalı iki ay olmuş ve henüz resmen boşanmamış iken başka bir adamla birlikte olma fikri beni zorluyordu. Diğer yandan arkadaşımın hakkında anlattıkları ile körüklenen sekse susamış bedenimin arzuları beni ona doğru itiyordu.
On gün sonra bir akşam üstü çocukları hafta sonu kalmaları için babalarının evine bırakıp dönmüş sitenin altındaki otoparka arabayı park ettiğim sırada otoparka Vedat Ağabey girdi ve arabasını park etti. Selamlaştık seyahatten döndüğünü bilmiyordum dedim dün gece geç vakit döndüm dedi sonra beraber asansöre yürümeye başladık. Direk konuya girip seyahat boyunca sürekli seni düşündüm hiç aklımdan çıkmadın dedi. Hala o ince çizgideydim karar verememiştim sessiz kaldım birden elini belime doladı bu ikimizin arasındaki ilk fiziki temastı ürperdim ama garajda kimse yoktu tepki göstermedim. Asansör geldi kapısı açıldı hala eli belimde kapı kapanınca beni kendine çekti ve dudağımı öpmeye başladı. Karşılık vermedim ama itiraz etmedim öpmesine izin verdim ben sessiz durunca ellerini kalçama dolayıp beni kendine çekti. Dudağımı öperken kalçamı sıkıyor sıkı sarıldığı için önündeki kabarıklığı hissediyordum. Nefesimi kesip dudağımı koparacak kadar sert canımı yakmayacak kadar narin öpüyordu. 16 yaşında tanıdığım kocam dışında hayatıma hiç başka bir erkek girmemişti ve ilk kez başka bir erkek beni alışık olmadığım şekilde tutkuyla öpüyordu. Bir yıldır sekse hasret bedenim alev almış asansör çıkına kadar bacaklarımın arası sırılsıklam olmuştu bu kadar kısa sürede böyle tahrik olduğumu hatırlamıyorum. Artık beynim bacaklarımın arasındaydı asansör bizim katta durunca kısa süre önce yaşı ve fiziği nedeniyle kendime layık görmediğim adamı eve davet ettim. İyi ki davet etmişim çünkü egolarım nedeniyle burun kıvırdığım adam müthiş bir seks partneri çıktı. Gençlere taş çıkartacak performansı ile bana 40 yaşına kadar tatmadığım zevkleri defalarca tattıran Vedat Ağabey arkadaşımın anlattığından çok daha iyiydi.
Eve girer girmez kapının ardında tekrar sarılıp öpüşmeye başladık bu kez bende kolumu boynuna sardım. Neden bilmiyorum öpüşmeye devam ederek mutfak kapısından içeri girdik. Nefes almama izin vermeyen dudağı popomu sıkan elleri önündeki sertlik tahrik olup aklımın başından gitmesine neden olmuş gözüm hiçbir şey görmüyordu. Öpüşerek ufak adımlarla mutfağa girdikten sonra belimi ortadaki ada tezgaha yaslayıp beni tezgahla arasında sıkıştırarak öpmeye devam etti. Popomu sıkan ellerinden birini elbisenin altına sokup bacağımı okşayarak yukarı çıktı ve külotumun içine sokup amımı okşamaya başladı. Islanmak kelimesi bunu anlatamaz sanki amımdan sular akıyormuş gibi hissediyor bir an önce içime girmesini istiyordum. Onu geri itip külotumu çıkardım ya isteğimi anladı veya oda aynı durumdaydı bilmiyorum ama elbisemin eteğini belime toplayıp beni ada tezgahın üstüne oturttu ve pantolonu sıyırdı. Bacaklarımın arasına yanaştıktan sonra az önce eli ile yaptığını sikiyle yapmaya sikini amıma sürtmeye başladı. Bir an önce içime girmesini istediğim için kendimi ona doğru ittim fakat naz yapar gibi hafif geri çekildi. Kuduracak gibiydim elimi beline dolayıp kendime çektim o sırada yalvar dese inanın yalvarırdım ama daha fazla uzatmadı. Ağır hareketlerle içime girmeye başladıktan sonra birden yüklendi çok aşırı ıslandığım için zorlanmadan içime yerleşti. Yaklaşık bir yıldır seks yapmadığım için biraz canım yandı ama hissettiğim bu acı bile bana zevk verdi. İçimde gidip gelmeye başladığında iki eliyle popomu sıkıyor nefes almamı istemiyor gibi dudaklarımı öpmeye devam ediyordu. Dillerimiz birbirine dolanır o elleriyle popomu yoğururken giderek sertleşip hızlanmaya başladı içimdeki alev iyice körüklenmişti. Fazla uzun sürmedi sanki biri zili çalarak şimdi demiş gibi aynı anda orgazma ulaştık. Kalbim göğsümden çıkacak gibi atıyor beynim zonkluyordu daha önce hiç bu kadar şiddetli bir orgazm yaşadığımı hatırlamıyorum. Ayrıca çok tazyikli ve yoğun boşaldı hiçbir zaman içimin bu kadar spermle dolduğunu hatırlamıyorum. Böyle uzun anlatmama aldanmayın evin kapısını kapatmamız ile orgazma ulaşmamız arasındaki süre üç belki dört dakika sürmüştür. Ancak bu kadar kısa sürüp bu kadar şiddetli bir orgazmla neticelenen sevişme daha önce hiç yaşamadım buna eminim. Nihayet dudağını dudağımdan ayırdı ve içimden çıktı spermler damlamasın diye birkaç peçeteyi bacak arama sokarak banyoya yürüdüm. Bu andan sonra olanlar size ne kadar ilginç gelir bilmiyorum ama benim için çok ilginç ve inanılmaz derecede güzeldi.
Benimle birlikte banyoya girmek istediği belliydi çünkü peşimden geldi banyo kapısında beklemesini istedim neden diye sorunca tuvalete gireceğimi söyledim olsun bende izlerim dedi. Anlamadın galiba işeyeceğim dedim anladım izlemek istiyorum diye cevapladı işememi izlemek istemesi bana sapıkça gelmişti. Sen sapıksın galiba dediğimde ne alakası var seni her halinle görmek istiyorum dedi. O anda arkadaşımın garip şeyler yapar sözü aklıma geldi. Böyle bir şeyi kocam istese ne derdim bilmiyorum ama belki az önce yaşadığım orgazm belki arkadaşımın referansı neden bilmiyorum ama kabul ettim. Soyunup çırılçıplak klozete oturdum oda soyunup karşıda çırılçıplak durdu ve işememi izledi. Galiba benim içimde bastırılmış sapık bir yanım var çünkü işememi izlemesi hoşuma gitti sonra beraber duşa girdik bana bir şey yaptırmıyor her şeyi kendi yapıyordu. Vücut şampuanı ile beni sabunlayıp yıkadı sonra dudağını ve elini alnımdan ayak parmağıma kadar istisnasız vücudumun her yerinde dolaştırdı. Önümde diz çöktü bir bacağımı omzuna kaldırıp oral sekse başladı. Hayatımın orgazmına ulaşalı 10 dakika olmamıştı ama dilini o kadar güzel kullanıyordu tekrar ateşlenip kaynamaya başlamıştım. Birden durup ayağa kalktı tam zevk almaya başlamışken durması hiç hoşuma gitmemişti. Elimden tutup beni duştan çıkardı ve banyonun ortasına sırt üstü uzandı şimdi ne istediğini anlamıştım 69 pozisyonunda üstüne uzandım. Kocamdan sonra ilk kez başka birinin siki dudaklarıma değiyordu ve kocamın sikinden çok farklıydı. Bahsettiğim şey ölçüleri değil kokusu tadı farklıydı daha kötü yada daha güzel diyemem sadece farklıydı. Ustaca kullandığı diliyle beni azdırmaya devam ederken bende sikini öptüm yaladım ağzıma aldım nihayet canlandı ağzıma sığmaz oldu. Banyonun ortasında 69 pozisyonunda uzun uzun birbirimizi yaladık artık içim içime sığmıyordu tekrar içime girmesini istiyordum.
Üstünden kalkıp kovboy pozisyonunda üstüne oturmak amacıyla döndüm ama oda yerden kalktı ve az önce beni işerken izlediği klozetin üstüne oturup beni kucağına davet etti. Bu davetini nazlanmadan kabul edip kucağına oturdum inip kalkarak tekrar içimdeki aletin zevkini çıkarmaya başladım. Popomu avuçladığı iki eliyle inip kalkmama yardım ederken hiç boş durmuyor dudağımı boynumu memelerimi öpüyordu. O memelerimi yutmak ister gibi emerken içimdeki ateş büyüdü alev topuna dönüştü az sonra tekrar orgazma ulaştım. Kısa süre durduk sonra bu kez beni klozete oturtup önümde diz çöktü bir süre seyretti peşi peşine müthiş mükemmel harika gibi sözler sıraladı sonra başını bacaklarımın arasına soktu. Az öncekinden çok daha farklı yalıyordu derinliklere ulaşan dili dışında dudaklarını hatta dişlerini bile hissediyordum. Oral seksi seven kocamın beni hiç bu şekilde yaladığını hatırlamıyorum öper gibi emer gibi ısırır gibi yutar gibi hepsinin karışımı. Bana neler oluyor böyle diye düşünüyordum daha şimdi orgazm olmama rağmen yaptığı her hareketin körüklediği ateşim yine yangına dönmüştü. Beni ayağa kaldırıp lavabonun önüne götürünce elimle lavaboya tutunup hafif eğildim. Arkamda diz çöküp popomu öptü emdi hatta ısırdı kısa süre amımı yaladı ve ayağa kalkıp tekrar içime yerleşti. İçimde gidip gelirken aynadan onu izliyordum dudakları hiç boş durmuyor omzumu sırtımı öpmeye devam ediyordu. Ellerini memelerime dolayıp çekince biraz doğruldum başımı arkaya çevirdi ve tekrar dudağıma yapıştı. Sekse ayakta devam ederken memelerimi sıkıyor dudaklarımı emiyordu dudaklarımın şiştiğine emindim ama hissettiğim zevk itiraz etmeme mani oluyordu. Dudağımı bırakınca yine lavaboya tutunup eğildim iyice hızlandı ve nihayet boşaldı söylemedim ama ondan önce bir kez daha orgazma ulaşmıştım. Tekrar duşa girdik beni öpmeye kalkışınca lütfen dur dedim güldü dokunmadı duş aldıktan sonra banyodan çıktık.
Eve gitmek istemiyorum izin verirsen burada kalayım dedi daha hava kararmamıştı bir komşu veya başka biri gelebilirdi ama umursamadım olur dedim. Yemek hazırladım birlikte yedik sonra içki içerek sohbet etmeye başladık. Burada kalayım dediğinden beri aklımı meşgul eden bir soru vardı lafı oraya getirdim ve yeni bir ilişkiye hazır olmadığımı anlatmaya çalıştım endişemi anlamıştı. Cümlelerini tam hatırlamıyorum ama özetle benimle sadece seks arkadaşı şimdiki deyim ile fuck buddy olmak istiyordu. Bağlılık yok karışmak yok birimiz bitti diyene kadar sadece eğlenmek amacıyla yatak arkadaşlığı. Lafı dolandırmadan beni kandırmaya çalışmadan isteğini açık açık söylemesi hoşuma gitmişti. Biraz önce yaşadıklarımdan sonra sekste mükemmel bir partner olduğuna emin olmuştum ve onunla görüşmek istiyordum. Fakat daha evliliğim tam anlamı ile bitmemişken bir ilişkiye girmek istemiyordum açıkça paylaştığı fikirleri beni rahatlatmıştı. Eşimden ayrılmış olmama rağmen duyulmasını istemiyordum gizli kalması konusunda anlaştık. Eğer anlaştıysak başka bir şey yoksa biraz daha eğlenelim dedi ve beni öpmeye okşamaya başladı. İnanılmaz bir şey art arda iki kez sevişmemizin üzerinden iki saat bile geçmemiş ben daha hazır değilim ama o yaşına rağmen hazır ve oldukça enerjik. Yatak odasında devam etsek nasıl olur diye sordu olur deyince elimden tuttu yatak odasına gittik az sonra çırılçıplak yatağın üstündeydik.
Beni yatağa sırt üstü yatırıp eline aldığı ayağımı öpmeye ayak parmaklarımı emmeye başladı. Bunu ilk kez yaşıyordum ayak fetişin var galiba dedim hayır ama ayakların çok güzel ve bakımlı hem senin gibi bir kadının her yeri öpülmeye layık diye cevapladı. Uzun süre ayaklarımla ilgilendi sonra bacağımı göbeğimi memelerimi öperek yukarı çıktı. İki kolumu başımın üstüne kaldırıp koltuk altımı öpmeye yalamaya başladı buda ilk kez yaşadığım bir şeydi. Önce saçma geldi gıdıklanır gibi oldum ama kısa süre sonra garip şekilde hoşuma gitti haz almaya başladım. Ayaklarımın öpülmesi ayak parmaklarımın emilmesi koltuk altımın öpülüp yalanmasının beni bu kadar tahrik edeceği hiç aklıma gelmezdi yine içim kaynamaya başlamıştı. Gel buraya diyerek onu çektim dizlerinin üzerinde gelip memelerimin üzerine oturur gibi durdu. Yattığım yerden kafamı hafif kaldırıp bir an önce dikilmesini istediğim sikini ağzıma alıp yalamaya başladım. Ben sikini yalayarak kıvamına getirmek için uğraşırken elini arkaya atıp bacak arama sokmuş amımı okşuyordu. Uzun uzun yaladığım siki istediğim kıvama gelince onu üstümden indirip sırt üstü yatırdım. Sıra bendeydi az önce onun yaptığı gibi üstüne çıkıp başını dizlerimin arasına aldım ve dudaklarının üzerinde durdum. Muhteşem dili ve dudakları benzin dökmüş gibi içimdeki ateşi harlamaya yetti en az ilk baştaki kadar istekliydim. Sırtımı ona dönüp ters kovboy pozisyonunda üstüne oturdum içime girebildiği kadar derine girmesini istiyordum. Fakat bu pozisyonda bir yerimi öpme imkanı yok beyefendinin dudağı boş kalmayacak ya içime yerleşir yerleşmez beni üstüne çekti. Sırtım göğsüne gelecek şekilde uzandım kolumu başının altına aldı ve yine koltuk altımı öpmeye emmeye başladı. Deli saçması bir pozisyon ama çok hoşuma gitti bende biraz arızalıyım galiba. O mememi dudağımı koltuk altımı öperken ben üstüne sırt üstü uzanmış içimde gidip gelen sikin tadını çıkarıyor adeta uçuyordum.
Bir süre sonra ters döndüm kovboy pozisyonunda devam ettik sonra misyoner pozisyonuna geçtik. Ben orgazm üstüne orgazm yaşarken o belimin altına yastık koymuş dizlerinin üstünde devam ediyor bu arada ayak parmaklarımı emiyordu. Çok uzun sürmüş artık canım acımaya başlamıştı hadi boşal artık dedim boşalt o zaman dedi ve beni kaldırıp yatağın ortasına oturttu kendisi ayağa kalktı. Sikini ağzıma alıp yalamaya başladım az sonra boşaldı spermlerin tamamını yuttum. Bitip tükenmiştim uzun bir süre yatakta uzanıp kendime gelmeye çalıştım o bir şey söylemeden bu akşam bu kadar yeter dedim. Güldü kalkıp giyindi beni öptü ve gitti halim kalmamıştı masayı bile toplamadan duş alıp yattım. Sabah deliksiz bir uykunun ardından resmen bacaklarımın arası sızlıyordu ama tatlı bir sızı. Yaşadıklarımı biri anlatsa inanmazdım adam tam bir boğa tam bir seks manyağı çıkmıştı. Bu ilk seks akşamının ardından üç kez daha birlikte olduk her seferinde aynı performans ben tamam demesem devam edecek. Onunla çoğu konuda fikirlerimiz uyuşmuyor ama sekste bambaşka daha onu gördüğüm an ıslanıyorum. İkimizin bu seks arkadaşlığı nereye kadar gider bilmiyorum ama dört buluşmada bana kırk yıldır yaşadığım orgazm kadar orgazm tattırdı. Beni gören arkadaşlarım ayrılık sana yaramış diyorlar bilmiyorlar bunun sebebi çok ama çok başka.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kurtköy escort erotik film izle gaziantep rus escort escort ümraniye escort malatya escort kayseri escort eryaman escort pendik escort tuzla escort kartal escort kurtköy çankaya escort ensest hikayeler pendik escort pendik escort pendik escort pendik escort pendik escort marmaris escort fethiye escort trabzon escort kayseri escort gaziantep escort escort ataşehir escort üsküdar escort kartal escort mersin izmir escort escort izmir gaziantep escort tuzla escort izmir escort kocaeli escort kocaeli escort webmaster forum canlı bahis illegal bahis illegal bahis kaçak bahis canlı bahis güvenilir bahis bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort