İÇİMDEKİ SES-2 (CEREN)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

İÇİMDEKİ SES-2 (CEREN)

Yıllar geçiyordu ilkokul ortaokul bitti derken o azgınlık hiç bitmedi. Liseye başlamadan önce ortaokulda bir sürü sevgilim oldu ama onlarla yaptığım en büyük şey öpüşmek ve göğüslerini ellemek oldu. Kızlar konusunda şansım lisede açılacaktı onun öncesi hiçbir girişimim yolunda gitmedi.

Liseye başladığımda böyle bir hayatımın olacağını ben nerden bileydim ? Lise hazırlıktayken ilk sevgilim ceren diye bir kızdı. Babası aynı lisede öğretmenimizdi. Onunla aynı ingilizce kursuna gidiyorduk. Burası küçük yer olduğu için öncedende tanışıklığımız vardı. O yıllarda bu kadar bol sms watsap vs.. yoktu. Cep telefonlarımızı çaldırıp kapatıyorduk biz. Abim anadolu lisesini kazanmam dolayısıyla bana star gazetesinin kuponla verdiği motorola telefonu hediye almıştı. Ceren’dede aynı telefondan vardı. Numaralarımızı alıp veriştik. Her gün istinasız 100 kere çaldırıp kapatıyorduk birbirimizi. Kursa birlikte gidiyorduk, okulda birlikteydik, okul dışında birlikteydik haliyle bir hoşlaşma olmuştu aramızda. Kurstayken yanıma oturunca elinden tutmalar ders aralarında sarılarak oturmalar derken biz bildiğin sevgiliydik. Onunla birlikteyken dünya duruyodu sanki. Birgün arkadaşım “len cereni siktinmi” diye zevzek zevzek sorduğunda kavga bile etmişliğim bile vardı.ama sorduktan sonra sanki beynine gizli bir virüs bulaşmış insanlar gibi acaba nasıl yaparımda ederimde bir punduna getiririm planları yapıyordum.
Taa ki cerenin doğum günü gelene kadarmış benim planım. Tipik ev partisi bütün arkadaşlar var anne seferber olmuş pasta börekler yapılmış. Hediler alınmış. Dansa davet oyunlarıyla kızları dansa kaldırmacalar. Fonda tarkan’dan ikimizin yerine çalıyor.. biz nerdeyiz tabiki tuvallette cerenle öpüşüyoruz. Annesi “hadi çocuklar siz eğlenmenize bakın ben komşuya geçiyorum” demesiyle bizim gençlik çıldırdı tabiki ? tuvalette öpüşürken ben cerenin göğüslerine dokunuyorum ses yok. Elimi yavaşça vücudunda dolaştırıyorum ses yok. Hafiften kalçasına çarmış gibi yapıyorum ses yok. Kızarmı acaba diye düşünerek kalçasını elliyorum ses yok. O habire dilimle meşgul. Eeh yeter be en sonunda ne olacaksa olsun deyip tişörtümü çıkartıyorum. Bizimki gülümsüyo. Gülümsemesinden cesaret alıyorum elimi tişörtün içine sokuyorum sütyenine ulaşıyorum birkaç uğraşmadan sonra memesi elimdeydi. Nefes alışı hızlanmış sıcaktan dolayıda çok terlemişti. Çıkar şu tişörtü dedim. İkiletmeden çıkardı. Sütyenide çıkar dedim. Olmaz dedi ısrar ettim mırın kırın yaparak çıkardı. Çok büyük değillerdi. Mandalina kadardılar. Ben dokundukça nefes alış verişi artıyo elini nereye koyacağını şaşırıyo. Ayakta öpüşüyoruz saatlerden beri. Benim sik olmuş dimdik eeh yeteri ikinci kez söyleyip klozetin kapağını kapatarak üzerine oturdum. Gel dedim kucağımı işaret ederek sende buraya otur. Yok olmaz filan desede geldi oturdu.
Kızlardaki bu olayı anlamıyorum abilerim ablalarım. İlk başta yok olmaz der bir sürü naz yaparlar ama en sonundada yapacaklarından geri kalmazlar. Ha bide konusu açılmışken milletten duyuyoruz vermediği adam kalmamış bize gelince kız namuslu oluyoki görmeniz lazım sanki yakında umreye gidecek. Bu konuları sonra detaylı olarak konuşuruz.

Ceren kucağımda sikim patlamak üzere ben acemice göğüslerini öpüyorum ısırıyorum o çıldırıyo derken elini birden sikime attı. Canıma minnette orda boşalırsam şortum ıslanacak. Ceren sanki bunu anlamış gibi sakın boşalma ha dedi. Ne diyosun sen yaa 45 dkdır öpüşüyoruz hayatımda ilk defa meme ellemişim ben boşlamyayaımda kimler boşalsın aa dostlar. O arada durduk dedim sen boşalmayı nerden biliyosun? Bilirim ben dedi ukalaca. Dedim sen kimbilir başka neler biliyosun. Senin bilmediğin bir sürü şey dedi. Dedim göster o zaman bakalım bi kaç şey neler biliyosun benim bilmediğim. Yavaşça kalktı kucağımdan. Banada kalk ayağa dedi emir verircesine. Bir hamlede şortumu indirdi. Bunu hiç yapmadım ama çok izledim nasıl olduğunu öğrendim şimdi ilk defa sana yapıcam dedi ve sikimi yavaşça ağzıma aldı. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Yıllarca hayalini kurduğum bir şeyi ceren bana yapmaya başlamıştı. Biraz yaladı biraz dişini geçirdi acemilikten olsa gerek oda ama ben fazla dayanamadım boşalıcam deyince kendini geri çekti o nasıl bir fışkırmaysa cerenin saçlarına bile geldi. Apar topar tamizlendik doğum gününe döndük. Cerenle 1 yıl kadar çıktık. Bana devamlı sakso çekti başka bişeye izin vermedi. Ayrıldık sebebini hatırlamıyorum.
Ondan sonra çok sevgilim oldu çılgınlar gibi seviştik oral çok yaptılar ama ben artık birisiyle gerçekten sikişmek istiyordum. Sürtünme kuvvetini o yıllarda en iyi ben uyuluyordum. Pantolon üzerinden iç çamaşır üzerinden veya hiç bişey yokken sürtünmenin kitabını yazacaktım o derece. O aralar almanayada yaşayan halamlar tatile geliyodu yazları bide kalıyorlardı. Kuzenim pınar ile denize gider akşamlarıda gezerdik bol bol. Denizdeyken birbirimize şunu yaptınmı bunu yaptınmı diye biribirimiz kışkırtıcı sorular sorardık ama hiç bi zaman işi ileriye götürmeyi düşünmedik taaki geçen yaza kadar bu hikayeyi kronolojik sıraya uyayım diye daha sonra anlatıcam.
Şimdi size büyük aşkım gaye’yi anlatıcam.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Farklı Fantezilere Yelken Açan Evlilik -4- Komşu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Farklı Fantezilere Yelken Açan Evlilik -4- Komşu
Saat iyice geç olduğu, gözlerimizi açık tutmakta zorlandığımız için o gün Galip ile olan muhabbetimizi sonlandırıp, Gökçe’yi uyandırıp yataklarımıza geçtik. O gün tek başıma yatacaktım. Gökçe ve Galip odalarında kalacaklardı. Galip o heyecanlı yaz tatilini, resepsiyonisti, çalıların arkasında nasıl seviştiklerini, Gökçe’nin kırmızı bikinisini anlattığında ben oldukça etkilenmiş ve bu cesur çifte daha farklı bakmaya başlamıştım. Bu arada o heyecanlı tatil maalesef daha fazla aksiyon olmadan bitmişti.

Ertesi gün neredeyse öğlene doğru uyandığımda Galip ve Gökçe’nin kahvaltıyı hazırlamakta olduklarını gördüm. Kısa bir duş alıp hazır kahvaltı masasına oturdum. Kahvaltımız bittikten sonra o günü evde geçirmeye karar verdik, Gökçe her ne kadar denize gidelim diye tutturmuş olsa bile… Çay ve kahvelerimizi alıp salonda karşılıklı oturduğumuzda Gökçe ile geçmişlerinde yaşadıkları o heyecan verici anılara şahit olduğumu ve ona daha çok saygı duyduğumu, ondan daha çok etkilendiğimi belirttiğimde karşılığı hoş bir kahkaha oldu. Gökçe;

-O tatil güzeldi evet. Bir şeylerin farkına en net o zaman vardık. Ama sonraki aylar daha heyecanlıydı. İçimizdeki canavar asılidaha sonları ortaya çıktı.

dedi ve hep beraber buna güldük. Tatilin devamını, hayatlarının daha sonraki aşamalarını anlatmalarını çok istediğimi kendilerine belirttim. Gökçe seve seve anlatacağını ama o gün modunda olmadığını belirtti. Galip ise tam tersi her şeyi bir çırpıda anlatmak ister gibiydi.

-Gel beraber terasta biraz laflayalım, muhabbet edelim. Gece çok işimiz var.

dedikten sonra ben bir bardak daha kahve doldurup Galip ile yukarı çıktım. Gece üçümüz arasında nasıl güzel aksiyonlar dönecek merak ediyordum. Çünkü bu çift her seferinde farklı bir konsept buluyor ve beni şaşırtıyordu. Onlarla erotizm yüklü geçen her günüm farklıydı.

Galip çayından bir yudum alıp tatilden sonraki süreci detaylarıyla anlatmaya başladı.

Tatilden döndükten sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam ediyorduk. Kafam karışıktı ve hata yapmaktan çok korkuyordum. Ne diyecektim karıma misal ‘başka erkekler ile olan yakınlaşmaların beni tahrik ediyor, gel seni birilerine becerttirelim!’ mi diyecektim? Ki bunu istediğimden emin değildim. Hem karımı kıskanmak, hem başka erkekler ile yakınlaşmasından tahrik olmak çok mantıksız değil miydi? Ama tam olarak öyleydim. Hem bu işler öyle bir iki günde olmuyor, onlar sadece ergenlerin fantezilerinde ve porno filmlerinde oldu bittiye getirilir. Bir ilişk**en, bir evlilikten ve tabulardan bahsediyoruz sonuçta. Bu yüzden vitesi biraz arttırarak ne olacak görmek lazım diye düşünüp ona göre pozisyon aldım. Gökçe zaten evden pek çıkmıyordu artık ve daha fazla vaktimiz kalıyordu. Bu dönemlerde bizde ufak kaçamaklar yapmaya başladık. Misal bir keresinde büyük bir markette altında iç çamaşırı takımı ve jartiyer dışında bir şey yokken üstüne kabanı olduğu halde bir saate yakın alış veriş yaptık. Elbette kabanı diz seviyesinde, uzun bir kabandı ve önü tamamen ilikliydi. Ama heyecanı sana anlatmam mümkün değil. O haliyle bile ilgi çekerken altında sadece iç çamaşırı olduğunu bilmemiz akşamına çok ateşli bir sevişme olarak bize geri döndü. Artık sevişmelerimiz daha ateşli, daha yoğun, daha sık ve doyurucuydu.

Gökçe kadınlığının her geçen gün daha çok farkına varırken ben sadece olayın keyfini ve heyecanını yaşıyordum. Yaptığımız kaçamaklar tahrik edici olması için, heyecan duymak için yapılıyordu. Başka erkeklerden vs bahsetmemiştik hiç. Hatta sevişirken bile o grup seks, eş paylaşma, swinger gibi olayları konuşmuyorduk. Sadece ikimiz vardık…

Günler böyle geçerken bir gün eve geldiğimde Gökçe her zaman olduğundan daha bir neşeli açtı kapıyı. Uzun uzun sarıldı bana ve üstümü değiştirip hemen yemeğe oturmamız gerektiğini söyledi. Dediklerini yaptığımda sofranın mükellef bir sofra olduğunu gördüm. Haberi olduğundan bahsetti yemeğe başladıktan kısa bir süre sonra.

-Kocacığım sana bir haberim var.
-Neymiş bakalım.
-Üst komşu, Alper Bey bizi yemeğe davet etti yarın için.
-Sen ne dedin?
-Olur dedim…

Tarifi mümkün olmayan bir heyecan fırtınası kısa süreli beynimde esip geçti. Bu bir şeyler olacak anlamına gelmiyordu hemen. Ama o yola mı girmiştik, karım başka bir erkekle olmak istediği için mi bu kadar heyecanlıydı? Bu sofra bir şeylerin rüşveti miydi?

-Nasıl istersen aşkım. Gideriz madem öyle konuştun.

Gündelik bir iki lakırdı yapıp yemeği bitirdik. Masayı beraber topladık, tv karşısına geçtim. Gökçe ortalarda gözükmüyordu. Bir süre sonra yanıma gelip;

-Ben Alper bey ile konuşayım bir koşu gidip. Adam haber bekliyor.
-Telefonu vs yok mu?
-Var ama ayıp olur öyle.
-Ne zaman davet etti demiştin?
-Bugün kapı çaldı, açtım Alper bey. Davet etti bizi ve telefonunu da verip gitti.
-Hmmmm. Anladım. İyi bari haber ver madem aşkım.

Bunu der demez altında beyaz mini şortu ve üstünde askılısıyla, üstüne bir şey almadan sadece ayaklarına bir ayakkabı geçirip kapıdan çıktı. 5 dk sonra geldiğinde yüzü gülüyordu. Neden uzun sürdü merak etsem bile ses çıkarmadım.

Düşüncelerim içinde nefes almaya çalışır bir şekilde tv izlerken Gökçe odaya gelmem gerektiğini söyledi. İstemeyen adımlarla yatak odamıza gittiğimde yatağın üstünde bir çok kıyafet olduğunu gördüm.

-Aşkım yarın sence hangisini giymeliyim?

Yatağın üzerinde farklı bir çok elbise, kot pantolon vs vardı. Yarın giyeceği kıyafeti seçme işini bana bırakmıştı; ne düşündüğümü merak ediyordu. Karımı seksi giyinmesi yönünde teşvik edersem o artık başka erkekler konusunda emin olacaktı, kapalı giydirsem hazır olmadığımı düşünecekti.

-Sen hangisini giymek istersin?
-Bilmem, kararsız kaldım. Sen ne dersen o.

Burada bir karar vermem gerekiyordu. Hangi elbise? Hangi kombin? Aralarından bir tane koyu bordo elbiseyi seçtim (ilk kez görmüştüm bu elbiseyi) ve şöylesine bir üstüne tuttum eşimin. Eteği dizlerinin yarım karış üstüne kadar çıkan bir elbiseydi. Yani normal denilebilirdi, bundan bir anlam çıkartması zordu çünkü tam ortalarda bir elbiseydi. Üst kısmının hafif dekoltesini ise sorun etmemiştim. Bu elbiseyi seçerek bir noktada ‘sadece güzel gözükmen bana heyecan veriyor’ tarzında bir mesaj vermeye çalışmıştım kendimce. Eşim teşekkür etti ve gülümseyerek eşyalarını toparladı. Gece rüyamda Alper eşim üstünde bordo elbisesi varken arkasından sarılmış, kalçalarını okşuyordu. Sabah uyandığımda boşalmış olduğumu fark ettim. Resmen ergenliğe dönmüştüm…

Akşam eve geldiğimde olabilecekler konusunda heyecanlıydım ve beklemediğim bir sürprizle karşılaştım. Gökçe dediğim elbiseyi giymişti, altında siyah çorapları vardı ve kıyafetin boyunu seçme konusunda sınıfta kalmıştım. Bu elbisenin aslında oldukça kısa bir eteği olduğunu fark etmemiştim seçerken. Gökçe’nin üstüne düzgünce tutup boyuna iyice bakmamış ve giyildiğinde kısalacağını tahmin edememiştim. Verdiğim mesaj böylece daha farklı olmuştu. Biz erkekler bu konuda biraz yeteneksiz kalıyoruz galiba…

Misafirlik kısmında ekstra bir şey olmadı. Zaten Alper’e bakmaktan muhabbet bile edemedim. Ama daha en başta, Alper bizi kapıda karşıladığında bile gözleri istemsizce Gökçe’nin bacaklarına takılmıştı. Resmen bir seks bombası evine gelmişti, yanında kocası ile beraber… Leziz olduğunu itiraf etmek zorundayım yemeklerinin, yemekleri yedikten sonra karşılıklı oturduk. Gökçe yanımda, o tam karşımızda oturuyordu. Sohbeti güzeldi ama gözleri bazen Gökçe’nin bacaklarına istemsizce kayıyordu… Ben bir yandan Gökçe’nin oturduğunda gözüken jartiyer askılarına (evet o kadar kısaydı ve Gökçe toplamak, düzeltmek için pek çaba harcamıyordu) bir yandan komşumuzun gözlerine bakıyordum. Alper Bey sürekli telefonunu cebine koyu çıkartıyordu. Dikkatli baktığında penisini düzelttiğini, sertleştiğini saklamaya çalıştığını anlayabiliyordum…

Eve döndüğümüzde üstümüzü çıkartıp yatağa geçtik ve günün kritiğini yapmaya başladık.

-Yemekler güzeldi. Bir erkek olarak ben kıskandım adamın yemeklerini.
-Kesinlikle haklısın. Sadece yemekleri mi kıskandın?
-Nasıl yani?
-Etek biraz kısaymış galiba, oturunca fark ettim.
-Yemeğin ücreti gibi düşün…

Bu sözlerim karşısında gülüştük karşılıklı olarak.

-Çok mu kısaydı sence Galip?
-Evet.
-Sorun yok değil mi?
-Yoo. Sen rahatsan sıkıntı yok. Sen nasıl hissettin kendini?
-Arada gözleri bacaklarıma kaydı ve galiba biraz tahrik oldu.
-Rahatsız mı oldun?
-Evet.
-Daha dikkatli olursun o zaman. Ama rahatsız olma bence.
-Rahatsız olduğum şey aslında birilerinin hoşuna gitmem değil, bu ilgi ve dikkat çekicilikten hoşlanmamdı. Kendimden rahatsız oldum ben…

İşte itiraflar geliyordu. Devamı galiba ip söküğü gibi gelecekti. Yutkundum… Gökçe devam etti.

-Sen beni çok beğeniyorsun, iltifat ediyorsun. Sana sahip olduğum için hep şükrediyorum. Ama ne bileyim… Başkası beğenince kendimi iyi hissediyorum galiba ve bu beni rahatsız ediyor. Seninle konuşmak nasıl zor anlatamam. Affet beni.
-Gökçe bundan rahatsız olma. Beni de heyecanlandırıyor. Affedecek bir şey yok. Aklına başka şeyler gelmesin ama bu heyecan verici bir şey. Sınırımızı bilelim yeter.
-Teşekkür ederim…

Bunu söyledikten sonra bana sıkıca sarıldı yatakta. Sarılması bittikten sonra omuzuma yatıp elini karnıma götürdü. Eli biraz aşağıda sertleşen penisimi hissedince aslında bunun basit bir heyecandan fazlası olduğunu anlamıştı galiba.

-Ooo, kocam sertleşmiş. Söyleseydin ya aşkım.
-Sen fark ettin bile. Gerek yok.
-Alper eline mahkum bu gece galiba ama senin öyle bir derdin yok.
-Ahh evet aşkım.

Bunları konuşurken eli çoktan iç çamaşırımdan içeri girmiş, penisimi okşamaya başlamıştı.

-Senin güzel bir karın var ve istediğin zaman ona sahip olabiliyorsun.
-Evet aşkım. Çok şanslıyım.
-Ama Alper öyle mi? Ancak bakmakla yetinmeli.
-Ya bununla yetinmeyip daha ilerisine cüret ederse?
-Misal ne gibi aşkım, gündüz vakti gelip misal beni baştan çıkartmaya çalışması gibi mi? Bunu başarması ve ona oral yapmam gibi mi?

Gökçe böyle konuşarak beni bir yandan tahrik ediyordu. Artık anlaşılan sevişmelerimizde bu tür konuşmalar daha çok olacaktı. Konuşmada kaldığı sürece sıkıntı yoktu…

-Gelse ben yokken ve yakınlaşsa izin vermez misin yani?
-Alper hoş bir adam, kabul edeyim. Ama izin vermek??? Sen ne isterdin?
-Bilmem. Sana soruyorum.
-Belki iyice frikik verir, tahrik ederdim. Ama izin vermezdim. Galiba…
-Emin değilsin galiba kendinden, ohhh. Elinle bile beni baştan çıkartıyorsun…
-Belki en fazla oral yapardım…
-Boşalıyorum…..

Karımla konuşurken ve sadece eliyle bana mastürbasyon yaparken boşalmıştım. O gece sadece konuşmaktan zarar gelmeyeceğini fark ettim. Bir erkeğin hayali olarak yatak odamızda olması ne sorun yaratabilirdi sonuçta değil mi?

O gece olanlar üzerine çok düşünmemeyi, bu fantezinin sadece sözde kalacağını kendime kabul ettirerek bir iki gün geçirmiştim. Bir akşam Gökçe gece kelepçelerle beni bağlamak istediğini söyledi. Şöyle güzel bir seks kötü olmazdı doğrusu. Kabul ettim. Yine beni hareket edemez halde, sırt üstü bir şekilde yatağa bağladığında kalbim yerinden çıkacakmış gibi atıyordu. Gözlerim ve ağzım bağlandığında tamamdım. Gökçe resmen beni domine ediyordu, buna alıştırıyordu.

Beni bağladığında olacakların heyecanıyla zaten sertleşmiştim. Gökçe beni bağladıktan sonra üstüme, penisimi klitorisine baskı yapacak şekilde ayarlayıp oturmuştu.

-Günün güzel geçmiştir aşkım umarım. Benim oldukça iyi geçti çünkü. Temizlik yaparken Alper aradı, bir iki saate uğrayacağını, bir kahve içmeyi teklif etti. Bende tam saat istedim ve saat 15:00 gibi anlaştık. Ben 14:40 gibi duşa girdim ve kapı çalana kadar duş almaya devam ettim. Aslında biraz oyalandım… Kapı çaldığında üstümde o kısa bornozum, ayaklarım çıplak, başımda havlu sarılı halde kapıyı açtım. Alper beni görünce şaşırdı…

Bunları anlatırken elleri göğüsümün üzerinde geziniyor, penisim üzerinde ileri geri bedeniyle salınıyor, sürtünerek ikimizi de tatmin ediyordu…

-Baktım içeri girmekte kararsız, kibarca gelmesini, çekinmemesini söyledim. İçeri girdi, koltuğa oturdu. Keten, dar pantolonundan penisinin sertleştiğini gördüm. Heyecanlandığı belli oluyordu. Karşısına geçtim, bacak bacak üzerine attım. Rahatsız ettiği için özür dilerken, sıkıntı yok dedim. Kıpkırmızı bir halde beni izlediğini fark ettim. Gözlerini alamıyordu, gözlerime bakmakta zorluk çekiyordu. Açıkçası keyiften çıldırıyordum o sırada bende. 5 dk böyle muhabbet ettikten sonra müsaade isteyip odamıza geldim. Biraz kurulandım, altıma geldiğinde giyiyor olduğum o şortu giydim, üstümde yine askılı vardı. Elimde kremle karşısında bacaklarımı kremledim. Tabi bundan önce birer çay doldurdum. Adam ne olduğunu şaşırdı… Yarım saat oturup kalktı. Yakında yine gelir, emin ol. Sana sürprizim var. Önce ama seni boşaltayım…

Bunu söyleyip hızlıca üstümden kalktı ve eliyle sertçe penisimi sıvazlamaya, dilini penisimin başında gezdirmeye başladı. Elini bırakıp penisimin neredeyse tamamını ağzına aldığında ben boşalmıştım bile… Karım bugün çok çılgınca, çok tahrik edici bir şey yapmıştı. Daha fazlasını anlatmasını çok isterdim…

Sürprizin ne olduğunu merak ederken eşim ağzını temizlemiş ve tekrar üstüme çıkmıştı. Vajinasının içi oldukça ıslaktı, vajinasının dudaklarından süzülen sıvıyı penisimde hissedebiliyordum; sıcak, kaygan… Bu pozisyonda biraz daha kendini bana sürttükten sonra;

-Sürprizi merak ediyorsun değil mi? Alper’in girdiği andan, çıktığı zamana kadar videosu var desem? Kapıyı açmadan telefonu kitaplığa yerleştirip video kayıt başlatmıştım. İzlemek ister misin?

Ben büyük bir heyecanla başımı olabildiği kadar salladım. Gökçe yatakta duran telefonu alıp bir şeyler yaptı. Videoyu bulmuş olacaktı ki gözlerimi çözdü. Elinde telefonu tutup bana izletmeye başladı.

-Ben izledim. Ve izlerken mastürbasyon yapıp bir kere boşaldım bile…

Tüm bu konuşmalar beni de iyice sertleştirmişti. Gökçe penisimi kavrayıp vajinasının içine tek hamlede soktuğunda ben odaya giren Alper ve bornozlu karımın videosunu izliyordum.Çapraz oturmuşlardı ve kamera Alper’i tam görüyordu. Karım işini biliyordu… Alper’in sürekli önünü kapatmaya çalışması, Gökçe’nin bacak bacak üstüne atması, adamın nasıl oturacağını şaşırması bir yanaydı… Nihayetinde Gökçe üstünü değiştirmek için kalktığında Alper onu arkasından uzunca izlemiş ve o sırada eli pantolonuna gitmişti. Alper yani üst komşumuz karımın arkasından bakıp resmen kendisini okşuyor, sıvazlıyordu… Gökçe videonun bu kısmında eğilip ekrana baktı.

-Tam bu sahneyi izlerken boşaldım bugün. Güzel ama değil mi? Yeter bu kadar izlemek.

dedi ve telefonu elinden yatağa bıraktı ve hızlıca üstümde alçalıp yükselmeye başladı. Her kendini bırakışta vücutlarımızın birbirine çarptığında çıkan o hoş sesi Alper acaba dinliyor mudur diye merak etmedim değil… Gökçe boşaldığında ben aklımda o görüntüleri evirip çeviriyordum. Çok sert bir sevişme olmuştu, Gökçe resmen yıllardır penis görmemiş, azgın bir kadın gibi üstümde hareket etmiş, sürekli yüksek sesle inlemişti ve boşaldığında derin bir ohh dudaklarından çıkıp tüm odayı doldurmuştu…

Bir süre üstümde yattıktan sonra kalkıp göz bandını tekrar çıkarttı ve kalçalarını sallayarak yürüdü ve makyaj aynasının karşısında duran tekli ahşap, geniş sandalyeye oturdu. Sandalye bana doğru çevrilmişti. Gökçe bir ayağı yerde, bir ayağı yatağın üstünde oturuyor, onu yattığım ve bağlı olduğum yerden izlememi istiyordu. Başını hafifçe geriye attı gözlerime iyice baktıktan sonra elini klitorisine götürüp kendisini okşamaya başladı. Loş ışığın altında (evet yine mumlar yakılmıştı odanın her yerinde) hafifçe inleyen ve kendini daha yeni boşalmasına rağmen tatmin eden karımı izliyordum. Aklımda hala Alper’in kendini sıvazlaması vardı. Karımın içinden ne çıkmıştı böyle?

Gökçe klitorisini okşadıktan bir süre sonra vajinasının içine bir parmağını soktu ve içeri sokup çıkartmaya başladı. Ben sert bir penis, uyarılmış sinir uçları ve heyecanla karımı izliyordum. Sırasıyla Gökçe vajinasına sokup mastürbasyon yaptığı orta parmağına önce işaret sonra yüzük parmağını da ekledi. Üç parmağıyla olabildiğince kendini tatmin ediyor, arada bir dudaklarını ısırarak bana bakıyordu. Bir süre sonra pozisyonunu bozdu ve yatağın üstünde duran telefonu aldı ve tekrar videoyu açıp masanın üstüne koydu. Artık videoyu izlerken kendini üç parmağıyla tatmin ediyor ve boşta kalan eliyle göğüslerini okşuyordu. Ben orada hala bekliyordum ve artık aldığım zevk (bana dokunulmamasına rağmen) üst sınıra çıkmıştı. Yatakta iplerden kurtulmak için kıvranmaya başladım, bedenimi özgür bırakıp hangi yolla olursa olsun boşalmak istiyordum. Gökçe ise bedeni bana dönük, gözleri telefonda olduğu halde beni çıldırtmaya devam ediyordu. Bir ara gözleri bana kaydı, tüm bedenim üzerinde gezinip en son penisimde sabit kaldı. Gökçe telefonu alıp video hala oynarken kasıklarının dibine yerleştirdi ve hızlandı. Gökçe gözlerimin önünde Alper’in videosunu izlerken, ben bağlı bir şekilde kıvranırken tekrar boşalmaya başladı…

Gökçe’nin yorgunluğu artık belli oluyordu. Sonuçta üçüncü kez boşalmıştı… Biraz o halde devam etti, kasılmaları nihayet son bulduğunda ayağa kalktı dengesini korumaya çalışarak. Telefonu alıp kulağımın dibine koydu, sesi sonuna kadar açık videodan şimdi Alper’in ve eşimin muhabbetini dinliyordum. Duyduğum seslerden sahneyi düşlemeye çalışıyordum. Gökçe ıslak diliyle kasıklarımda gezmeye başladığında kendimden geçtim bir ara. Artık yumurtalıklarımda boşalamamanın verdiği gerginlikle kıvranmalarım iyice artmıştı. O ise hiç acele etmeden ve penisime dokunmadan kasıklarımı ıslak bir şekilde yalamaya devam ediyordu. Yumurtalıklarımın altında kalan, deliğime yakın noktaya dilini koyduğunda boğuk bir şekilde bağırmaya, artık beni boşaltması için bir şeyler yapması gerektiğini söylemeye çalıştım ama hem ağzımı acıtan seks topu, hem onun üzerine sıkıca bağlanmış bez dediklerimi anlamsızlaştırdı. Gökçe bana acıyıp bir yandan yumurtalıklarımı ağzına alıp bir yandan penisime dokunduğunda boşalmaya başladım. Karnıma akan spermleri ve dayanılmaz o boşalma zevkini hissettiğimde içimden bir parça kopuyormuş gibiydi. Yarım dakikaya yakın boşalmış ve üstümü batırmıştım… Biraz daha yumurtalıklarım ve penisimle oyalanan Gökçe ellerimi çözdüğünde yorgunluktan dolayı doğrulmam bile zaman aldı. O gece çok konuşmadan uyuduk. Ben başka erkeklerin hayalinin odamızda gezmesinden memnundum. Daha fazlası için ilk istek o zaman içimde belirdi…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ben otel odasında karısını sikerken o keyifle izli

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

ben otel odasında karısını sikerken o keyifle izli

ismim bighoroz(hakan isimler takma tabik**e)[/image][/image],kadınlar tarafından beğenilen,düzgün fizikli yakışıklı bir erkeğim,kış aylarında yapacak çok fazla alternatifim olmadığı için spora vermiştim kendimi,haftanın 3-4 günü spor salonunda takılıyordum,spora gittiğim zamanlarda ,gerek fitness aletlerinde,gerekse kardiyo aletlerinde çalışırken,bir beyin beni dikkatlice izlediğini farkettim,gösterişli bir adamım, kadınların bakmasını yadırgamıyordum ama bir erkek tarafından kesilmek çok da hoşuma gitmemişti,söylediğim kişi sonradan ismini öğrendiğim turan beydi,turan bey 40-45 yaşlarında,bakımlı varlıklı bir adamdı,ilk başlarda gay olabileceğini düşünmüştüm,bir gün sporumu bitirdikden sonra havuza geçtim, belli bir süre yüzdüm,turan bey de havuzdaydı,yine o dikkatli bakışları üzerimdeydi,yanına gidip hayırdır bir sorunmu var neden bakıyorsun demek istedim,fakat hem yaşı gereği hemde bulunduğumuz ortamın elit biyer olmasından dolayı vazgeçtim,havuzdan çıktıkdan sonra,şortumu dolabıma koyup,havluyu belime sarıp,saunaya girdim,saunada 1 bayan vardı,normalde abaza bir adam değilim ama bayan sırt üstü uzanmış,dizlerini göğüslerine kadar çekmiş,bikinisiyle uzanıyordu,amı tabak gibi ortadaydı,ister istemez bu durumdan etkilendim,yarrağım kazma sapı gibi olmuştu,Yarrağım 17 cm gizlemek de çok kolay olmuyordu,yarrağımın dikilmesini göstermemek için,bacağım arasına yerleştirmeye çalıştım ama mümkün değildi,elimi çektiğimde tekrar kafayı yukarı dikiyordu,belli bir süre sonra kadın bornozuna sarılıp saunadan çıktı,bir kaç dakika sonra turan bey saunaya girdi,gözü resmen yarrağımdaydı,işte çatmanın artık sırası geldi derken,merhaba sıhhatler olsun dedi,merhaba sizede dedim,beyefendi bir kişiliği vardı,maçoluk yapmak istemedim,nasılsın nerelisin ne iş yapıyorsun gibi sorular sormaya başladı,kendiside cevaplar veriyordu,ben bekar olduğumu söyledim,oda evli olduğunu 1 oğlu olduğunu ve çocuğunun evli olduğunu torunları olduğunu söyledi,ismini daha önce duyduğum bir şirketin patronuymuş,maddi sorunu olmadığını artık eşiyle birlikte yurt dışı gezilerini çıkıp,hayatlarını yaşamaya çalıştığını söyledi,o gün kısa bir tanışma faslından sonra turan beyin niyetinin kötü olmadığını,sohbet edebileceği birini aradığını düşündüm,sonraları her spora gelişimde turan beyle,selamlaşıp kısa kısa sohbetler ediyorduk,diyaloğumuz epey gelişmişti,bir gün hafta sonu kapadokyaya gideceğini,çok güzel bir cave (kaya) otelinin açıldığını söyledi,odalarında türk hamamı dahi olan,çok özel biyer olduğundan bahsetti,bana işin yoksa sende gel kafa dağıtırız,odalarda şöminede var yakıp şarap içer keyif yaparız dedi,fikir fena değildi,yalnızmı gideceksin dedim,yok eşimde gelecek dedi,bu durum beni rahatlatmıştı,eşinin yanında bana sarkacak hali yoktu,iyi fikir işim yok gelirim dedim,rezervasyonu halledeceğini söyledi,2 arabayla gitmemize gerek yok,zaten 3 kişiyiz 1 arabayla gidelim dedi,olur dedim,Cumartesi sabahı için sözleşip ayrıldık,Cumartesi sabahı bir avm nin otoparkında buluşup benim arabamı çektik,turan beyin arabasıyla yola koyulduk,ilk defa eşiyle tanışıyordum,seda hanım 35-40 yaşlarında,oldukça sempatik hoş,bir hatundu,turan bey yaşça benden büyük olduğu için onu yormamak adına arabayı ben kullanmayı teklif ettim,oda arka koltukda oturacağını söyledi,yanımda seda hanım,arka koltukda turan beyle keyifli bir yolculuk geçirdik,yolda mola verip bişeyler atıştırıp yolumuza devam ettik,seda hanım espirli konuşkan bir kadındı,1.60 boylarında sarışın renkli gözlü, hafif balık etli, bakımlı bir kadındı,güzel bir yolculukdan sonra geceyi geçireceğimiz otelimize gelmiştik,otel eski kayaların restorasyonuyla yapılmış ,oldukça otantik keyifli biyerdi,arabayı resepsiyon girişine park edip valizlerimizi aldık,otel görevlisi mini golf arabasıyla bizi kalacağımız yere götürdü,turan beyin 2 ayrı oda ayırttığını düşünmüştüm, fakat tek oda da yer ayırtmıştı,oda bildiğimiz klasik otel odalarından değildi,en 100 m2,içinde türk hamamı,havuzu,oturma odası olan,bir ev büyüklüğünde şık bir yerdi,turan bey akşam yemeği için bir restoranta rezervasyon yaptırdı,fakat yemek saatine epey vardı,turan bey bu zamana kadar hamamı kullanlım dedi 1 yatak odası vardı ,turan bey ve seda hanım oraya geçip kıyafetlerini çıkarttılar ,bende oturma odası gibi olan bölümde kıyafetlerimi çıkarttım, belimize bir peştemal bağlayıp hamama geçtik,amaç yıkanmak değil zaman geçirmekti,o an seda hanım dikkatimi çekti,yaşına göre oldukça iyi bir fiziğe sahipti,sütun gibi bacakları dolgun kalçaları,iri göğüslere sahipti,bu görüntü benim sikimi kazık gibi yapmıştı,ayağa kalkamıyordum,çünkü önümdeki sopayı gizlemek imkansızdı,turan bey yada seda hanım farkederse rezil olurdum,bu durum beni oldukça heyecanlandırmıştı,peştemal seda hanımın götünü zor kapatıyordu,eğildikçe epey yukarıları görünüyordu,biraz daha domalsa amcığının görünmesi kaçınılmazdı,turan bey benim seda hanımdan gözlerimi alamadığımı farkemişti,fakat ses çıkarmıyordu,bir süre sonra hadi çıkalım hazırlanıp yemeğe geçelim dediler,bu durumda benim ayağa kalkmamam gerekiyordu,siz çıkın ben peştemali çıkarıp son bir kez durulanıcam dedim,seda hanımdan hiç beklenmedik bir cevap geldi,çıkar hakancım,yiğidin malı meydan da olur diyip ikisi birlikte kahkayı basmışlardı,bu durum beni utandırdı,yok utanırım,siz çıktıkdan sonra durulanırım dedim,seda hanım beni şaşırtmıştı ,oldukça rahat tavırlar sergiliyordu,turan bey de bu durumdan rahatsız olmuyordu,turan beyin benimle yakınlık kurmasının esas sebebini yavaş yavaş idrak etmeye başlamıştım,seda hanım ve turan bey hamamdan çıktılar ,bende durulanıp çıktım,üçümüzde yemek için hazırlanmaya başladık,çıplakken vücuduma deodorantımı sıktım,iç çamaşırlarımı çorabımı giyip,düz beyaz renk bir gömlek,lacivert bir kot pantolon,üzerime kahverengi süet bir ceket,ayağımada süet kahverengi bir çizme giydim,yine kahverengi bir saat taktım,son olorakta parfümümü boynuma sıktım,oldukça yakışıklı görünüyordum,bir sigara yakıp turan beyle seda hanımı beklemeye başladım,ilk olarak turan bey geldi,lacivert bir takım elbise,lacivert bir gömlek giymişti,bence çok kıro görünüyordu,beni gördüğünde Ooo hakancım çok şıksın dedi,teşekkürederim turan bey sizde çok şıksınız dedim,bir süre sonra seda hanımda geldi,beklediğimize deymişti, hatun tam bir afet olmuştu, taş gibi görünüyordu,sarı saçlarına fön çekmiş hafif bir makyaj yapmıştı,kırmızı ruju,kırmızı ojeleri çok seksiydi,siyah deri bir mini etek,içinde parlak bir kilotlu çorap,dizlerine kadar siyah süet çizmesi,üzerinde simli gri bir bluz vardı,turan beyin ve benim koluma girerek ,hadi bakalım yakışıklı kavalyelerim ben hazırım dedi,etkileyici bir parfüm sıkmıştı,kokusu başımı döndürmeye yetmişti,biraz yürüdük arabaya bindik, turan bey yine arka koltuğa geçti,seda hanım hemen yanıma öne oturdu,eteği iyice sıyrılmıştı,hafif önüne eğilsem kilodunu görebilecektim,tabi böyle birşey yapmam imkansızdı,seda hanımın bacak şovuyla sikim yine esas duruşa geçmişti,kısa bir süre sonra,restoranta gelmiştik,oldukça şık biyerdi,oturup siparişleri verdik,turan bey ve ben rakı içiyorduk,seda hanım ise kırmızı şarap tercih etmişti,2-3 saat geçmişti,kafalarımız iyice çakır olmuştu,sohbet konusu karşılıklı iltifatlardan ibaretti,saat epey geç olmuştu,turan bey hadi otele gidelim orda devam ederiz dedi,seda hanım yürümekte zorluk çekiyordu,koluna girip yardımcı oldum,kapısını açtım binerken firikik vermemesi imkansızdı,hafif de kafası güzel olduğu için hiç dikkat etmeden koltuğa oturdu,o anki görüntü mükemmeldi,
https://xhamster.com/photos/view/2504513-41182831.html#content[/image]
ince çorabının içinden kırmızı kilodunu gördüm,neden kırmızı ruj ve kırmızı oje tercih ettiğinide anlamıştım,bu benim yarrağımı zonklatmaya yetmişti,otele gelip odamıza geçtik,resepsiyondan odamıza içki getirilmesi için sipariş verdik,gelen görevliye odanın içindeki şömineyi yakmasını rica ettim,şömine yandı ,karşısına geçip içkilerimizi yudumlayıp sohbet ediyorduk,seda hanım hareket ettikçe o güzel kırmızı kilodunu görüyordum,turan bey ya durumun farkında değildi,yada durum umrunda değildi,seda hanımda kaçamak bakışlarla kabaran yarrağımı kesiyordu,şöminenin verdiği sıcaklıkla oda hamam gibi olmuştu,ben ceketimi ve çizmelerimi çıkarıp,gömleğimin kollarını sıyırdım,ardından turan bey ceketini , gömleğini ve atletini çıkarttı,seda hanımda çizmelerini çıkarttı,seda hanım her fırsatta bana dokunuyordu,birşeyler anlatırken elleri sürekli bana temas ediyordu,bende ellerimi beline dolayıp kalçalarını elliyordum,hiç tepki vermiyordu.

turan beye bakıyordum,devam et sıkıntı yok tavırlarıyla bana gülümsüyordu,bir anda biz seda hanımla sevişmeye başladık,boynunu dudaklarını emiyordum,seda hanımda pantolonumun üzerinden yarrağımı sıvazlıyordu,yavaş yavaş soyunmaya başladık,turan bey de soyunuyordu ama yanımızda değil ,karşıdaki koltukda oturuyordu,turan bey bir anda sadece kiloduyla kaldı eliyle sikini okşayıp bizi izliyordu,bende soyunmaya başladım,seda hanım beni kendi elleriyle soyuyordu,en son kilodumuda çıkarıp yarrağımı özgürlüğüne kavuşturdu,seda hanım yarrağımı eliyle inceliyor sağa sola çeviriyordu,büyük bir hayranlık duyduğu dudaklarını ısırmasından belliydi,bir ara eşine seslenip turan ben böyle sik görmedim,kol gibi gördünmü dedi,turan beyde tadını çıkar hakan seni yarrağa doyursun hayatım dedi,bu sırada seda hanım ağzına alıp yarrağımı güzelce emmeye başladı,hakkaten sakso konusunda çok başarılıydı,çok zevk alıyordum,birde kocasının izlemesi ,olayı daha da heyecanlı hale getiriyordu,daşşaklarımı emip sikimi eliyle sıvazlıyordu,kalınlığına ve uzunluğuna hayran kalmıştı,bende onun amcığını emmek istiyordum,kolundan tutarak ayağa kaldırdım,üzerindeki bluzunu sütyenini çıkarttım,göğüslerini emip kalçalarını sıkmaya başladım,daha sonra eteğinin fermuarını açtım etek ayağına düşmüştü,daha sonra kilotlu çorabını sıyırıp çıkarttım,seda hanım sadece kırmızı dantelli kiloduyla karşımdaydı,ortadaki sehpaya sırt üstü yatırdım,bacaklarını kendine çekti,kilodunu yavaşça çıkardım,amcığı mükemmel görünüyordu,hafif kıllıydı,ağda yapmamış sadece makasla kısaltmıştı,en sevdiğim amcık görüntüsüydü,dizlerimin üzerine çöküp amcığına yumuldum,mükemmel bir kokusu vardı,ben yaladıkça seda hanım kısık kısık inliyordu,dilimi sokup çıkarıyordum,bir yandan da göt deliğini parmaklıyordum,turan bey gözünü kırpmadan bizi izliyordu,kilodunu çıkarmış sikiyle oynuyordu,fakat siki kalkmıyordu,seda hanımın yarrağa hasret kaldığı her halinden belliydi,bu güzel orosbuyu hakkını vererek kanırta kanırta sikecektim,seda hanım amcığı vıcık vıcık olmuştu,bir kaç kez boşalmıştı,suyunu yalayıp yutuyordum,artık amına geçirmenin vakti gelmişti,yarrağımın kafasını izalayıp seda hanımın doğru düzgün yarrak görmemiş amcığına itelemeye başladım,ancak yarrağımın kafasını sokabilmiştim,giren kısmıyla git gel yapıp amcığını açmaya çalışıyordum,belli bir süre sonra yarısına kadar sokmuştum ama yarrağımın yarısı dışardaydı,hafif git gellerden sonra birden yüklenip dibine kadar amcığına geçirdim,seda hanım bastı çığlığı ,ben sokdukca turan bey ohhh sik aslanım diyordu,seda hanımın gözünden yaş gelmişti,acı zevke dönüşmüştü,artık seri bir şekilde seda hanımın amcığına pompalıyordum,daşşaklarım amcığına vuruyor şak şak sesler geliyordu,seda hanım inleye inleye boşaldı,hiç pozisyon değiştirmeden 15-20 dk siktim onu,bende iyice dolmuştum,boşalmak patlamak istiyordum,yarrağımı seda hanımın amından çıkarıp ağzına dayadım,sakso çekiyordu,ben yarrağımın dibini sıvazlıyordum,o sırada bende bagıra bagıra seda hanımın agzına patladım,ılık ılık akıtıyordum,seda hanımda hiç bir damlasını ziyan etmeden döllerimi yuturyordu,ikimizde boşalmıştık,turan bey hala ölü sikini diriltmeye çalışıyordu,turan bey hadi hamama girelim dedi,üçümüz de çırıl çıplaktık o şekilde hamama girdik,çeşmeleri açıp hamamı buharlı bir hale getirdik,seda hanım eşine turan ne olur hakan beni devamlı siksin diyordu,turan beyde siksin karıcım ,senin amına böyle bir yarrak yakışır diyordu,bu diyaloglar beni tekrar azdırdı,yarrağım tekrar kalkmaya başladı,bunu gören seda hanım yarrağımı tekrar ağzına aldı,o yarrağımı yalarken bende onun götünü parmaklıyordum,seda hanımın götünü sikmek istiyordum,turan bey karınızın götünü sikmek istiyorum dedim,oda ben bile hiç sikmedim,orosbu başka birine sikdirmediyse onun götü bakire ,dayanamaz dedi,bende seda hanım daha önce götünü siktirdinmi dedim,oda 1 kez denedim ama beceremedik dedi,turan bey, vay orosbu karı kiminle denedin dedi,oda turan beyin esk**en şirketinde çalışan biriyle olduğunu söyledi,o sefer başarılı olamamışsın şimdi ben bozucam göt deliğini dedim,seda hanımı domalttım,elime duş jeli döküp önce yarrağımı sonrada seda hanımın göt deliğini sabunladım,sonra orta parmağımla göt deliğini yoklamaya başladım,hafif hafif parmağım girip çıkıyordu,biraz deliği genişlettikden sonra yarrağımın kafasını dayayıp iteklemeye başladım,seda hanım girmez zorlama diye inliyordu,bende seda hanımı belinden sıkıca kavrayıp kaçmasına engel oldum,yarrağımın kafası girmişti göt deliği genişlemişti,yavaş yavaş girip çıkıyordum seda hanım zevk almaya başlamıştı,derken benim yarrak tamamen götündeydi,seda hanım uçuyordu,turan beyde dikkatlice izliyordu,20-25 dk götünü siktikden sonra tüm döllerimi göt deliğine boşalttım,ikimizde yorulmuştuk,su dökünüp hamamdan çıktık,seda hanım benim elimden tutup kendi yataklarına götürdü,turan beyde geldi,seda hanım ortamızda üçümüz de yatağa uzandık,turan bey kısa bir süre sonra uykuya daldı,seda hanımda sürekli yarrağımı okşuyordu,bende onun amını parmaklıyordum,kısa süre sonra kazık gibi olan yarrağımın üzerine seda hanım oturup deli gibi zıplamaya başladı 20-25 dk sonra ikimizde aynı anda boşaltık,ağzına,götüne derken bu seferde amcığına boşalmıştım,sonra bizde uyumuşuz
https://xhamster.com/photos/view/1641005-26954543.html#content
,uyandığımda seda hanım benden önce uyanmış yarrağımı yalıyordu,turan beyde uyanmış izliyordu,yatağa sırt üstü uzatıp bacaklarımı omzuma alıp amına gömmeye başladım,ikimizde deli gibi boşaldık,sonra kalkıp duş aldık hazırlanıp kahvaltıya geçtik,kahvaltıdan sonra yola çıkdık,dönerken ben arabayı kullanıyordum seda hanım bana direksiyon başında sakso çekiyordu,bu şekilde evimize dönmüştük,bu arada yarrağa hasret olan hanımlar bana ulaşabilirsiniz,bu ilişkimiz uzun bir süre devam etti,turan bey karısını sikmemden,ben seda hanımın amını sikmekten,seda hanımda benim yarrağımı yemekden oldukça memmundu,umarım beğenmişsinizdir,okuduğunuz için teşekkürler…
https://xhamster.com/photos/view/2186709-35889743.html#content

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Sapık Bir Aşk Hikayesi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Sapık Bir Aşk Hikayesi

En azından o zamanlar, çılgınca aşık olduğumu düşündüğüm bir erkekle çok erken evlendim. Hamile kalmadan ve güzel bir kız çocuğu doğurmadan önce, ilk birkaç yıl, kocam alkol yüzünden işinden kovulup, ciddi bir şekilde içmeye başlayana ve ödenmemiş faturalar yığılana kadar mükemmel bir evliliğim oldu.

O kadar sarhoş ki, en ufak bir sözüm batıyordu ona, manyak gibi üzerime atlıyordu. Evliliğimizin iyi kötü, bir parça huzurlu geçen günleri, yediğim bir darbe ile yükselen, beni içimden yaralayan sert kelimelerin bir paylaşımına dönüştü. Evet, beni tokatladı. Sadece bir tokattı, ama o kadar şiddetliydi ki savrulup duvara çarptım. Bu ilk tokattan sonra dayaklar yaşamımın bir parçası oldu.

Vurucu elinden korunmak için sürekli bir panik içinde, kırılmaya hazır bir yumurta gibi yanında yürüdüm. Tokatlar gitgide ciddi darbelere dönüştü. Sonunda öyle bir hale geldi ki olay… Boktan bir nedenle üzerime saldırıp bir kaç kaburgamı kırdıktan ve ciddi bir şekilde yaraladıktan sonra onu sonsuza dek terk etmeye karar verdim.

Kızımı yanıma aldım iyileşince ve babama geri döndüm. Tepkisinden korkuyordum ama babam tam aksine eve döndüğüm için çok memnun oldu. Hala kardeşlerim ve benim birlikte büyüdüğümüz büyük evde yaşıyordu. Annemin ölümünden sonra tamamen yalnız, tek başına… Çünkü erkek kardeşlerim evlenmiş ve yurtdışına gitmişlerdi.

Babam ve ben pek yakın değildik. Annemi ve beni severdi, ailemizi geçindirmek için çok çalıştı ve bir erkek olarak boş zamanlarının çoğunu kardeşlerimle spor yaparak, maçlara giderek geçirirdi.

Sürekli korku içinde, dayak yiyerek, şiddet görerek yaşadığım koca evinden çocukluğumun geçtiği, huzur bulduğum eve, benimle ilgilenecek olan Baba’ya gitmek, benim için gerçek bir rahatlama oldu. Evdeydim. Yeniden huzurluydum.

Babamın yanına taşındıktan sonra artık beni korkmuş bir fareye dönüştüren kocamın önünde olduğu gibi her kelimemi tartmak zorunda kalmadım. Bu nedenle babama büyük bir şükran duydum. Kendisinin gidip bir bardak su içmesine bile izin vermedim. Tüm ev işlerini yapmak, yemek pişirmek, yıkamak, kısacası her isteğini yerine getirmek konusunda ısrar ettim.

Yeni kavuştuğum güvenlik ve sonsuz minnet duygusuyla, içimde babama karşı öncekinden daha güçlü bir sevgi gelişti. Akşamları ikimiz televizyon karşısında beraber bir film izlerken, ben babamı izliyordum mutlulukla… Yanında duyduğum saf huzurdan, katıksız mutluluktan sürekli ona sarılmak geliyordu içimden… Kaçırılan, sevgisiz geçen bir hayli uzun kayıp zamanı telafi etmek için onun kollarında, kucağında uykuya dalabilirdim.

Sonunda beni koruyup kollayan bir babam vardı ve tüm zamanını bana ve torununa harcıyordu. Her gün tam beş buçukta eve gelirdi. Onu kucaklar ve öpücüklerle ve masada hazır bir akşam yemeğiyle kapıda karşılardım.

Bir gün, sadece iki ince askılı çiçek desenli hafif bir yazlık elbise giydim. Elbisemin altına sütyen giymemiştim, çünkü göğüslerim sağlam, yuvarlak ve çok büyük değildi. Gerçekten sütyen kullanmaya ihtiyacım yoktu. Babama her akşam olduğu gibi kapıyı açtım. Sevinçle kendimi kollarına attım ve öptüm. Oturup birlikte yemek yedik.

Dayanılmaz bir yaz sıcağı hüküm sürüyordu ve evimizde klima yoktu. Akşam yemeğinden sonra bulaşık yıkarken Baba’yı sonunda klima almaya ikna etmek için bir strateji geliştirdim. Ona karşı özellikle nazik olmalıydım. Bütün akşam yemek boyunca, tıpkı küçük bir kız gibi davranıyordum. Yaşlı adamı cilvelerimle, gülücüklerle, dokunuşlarla hedeflediğim yolda eritip yumuşatıyordum.

Bulaşıkları bitirip her şeyi temizlediğimde, saçlarımı kontrol etmek için banyoya gittim, alnımın üzerine düşen sarışın buklelerimi birkaç kez fırçaladım – tatlı ve masum görünmeliydim – ve aynadaki yansımamdan memnun kaldığımda televizyonun karşısında oturan babamın yanına, salona geri döndüm. Yanına gittim usulca,

“Babacım …” dedim. Nazikçe omuzunu okşadım.

“Evet balım?” Kucağına oturdum her zaman yaptığım gibi ve başımı omzuma yasladım. Babam da yavaşça kolunu belimin etrafına sardı.

“Şimdi ne olacak Gül?” Sesinden anladığım kadarıyla, oynadığım bu oyun onu eğlendiriyor gibiydi. Dudaklarımı büzüp,

“Ne demek istiyorsun?” diye sordum masumca…

“Seni tanıyorum küçük tavşanım… Benimle bu sesle konuşmaya ve bana ciddi ciddi bakmaya başlar başlamaz, bir şey istediğini biliyorum.” Gülmeye başladı.

“Öyle deme ama… Ben seni sevdiğim için…”

Şimdi beş yaşında bir kız çocuğu gibiydim. Elimi omzunun üzerine koymak için biraz kaydırdım ve o anda kıçımda sert bir şey hissettim. Gözlerim geçirdiğim ani şokla genişledi, beni uyandırdı! Kabus gibi geçen ilk bir kaç saniyelik şaşkınlık hissinden sonra, zevkle içimi çektim. Hiç bir şey yapmamama rağmen babamın sertliğini uyandırmayı başarmıştım.

İçimde refleksle beliren biyolojik seks dürtüsü, sağduyu ile mücadele etti bir an… Çünkü babam annem beş yıl önce öldüğünden beri kesinlikle hiç bir kadınla birlikte olmamıştı. Daha önce sohbetlerimiz sırasında anlatmıştı bunu ve kesinlikle yalan söylemediğini biliyordum.

Bana göre seks dünyadaki en önemsiz şeydi. Annem, ailenin diğer kadınları seks olayını bizim zevkimiz için değil de, koca uğruna yaptığımız bir şey olarak öğretti hep, öyle yetiştirdi. Yatakta sadece gözlerinizi kapatın, rahatlayın ve çok fazla incinmemek için Tanrı’ya dua edin.

Kocamla sevişme olayı hızlı ve sertti. Kendisi üstüme çıkar, beş dakika gidip geldikten sonra boşalırdı. Çok iş yapmış bir edayla yatakta arkasını döner, uykuya dalardı. Orgazm diye bir şey olduğunu duydum, ama hiç yaşamadım. O kadar saftım ki asla mastürbasyon yapmadım.

Dediğim gibi, seksin herhangi bir şekilde kirli, şok edici veya itici olduğunu düşündüğümden değil… Basit bir olay, koca için, çocuk doğurmak için yapılan bir şey… Bir kadın için ne kadar kötü…

Ama o anda, babamı o kadar çok sevdim ki, ereksiyonu beni memnun etti ve babamın büyük olasılıkla beni becermek istediği düşüncesi bir saniye sürmedi. Şeytanca gülümsedim elimi babamın göğsünde öylesine okşayarak dolaştırırken sertleşen erkekliğinin basıncı biraz daha arttı. Tekrar konuşmaya başladım,

“Baba… Ben düşünüyordum…” Durakladım. “Neden klima almıyoruz?” İçini çekti babam ve dudaklarını yaladı. “O kadar pahalı bir şey değil, biliyorsun…” Yumuşak bir sesle yalvardım.

“Çünkü ihtiyacımız yok tatlım. Biliyorsun, burda fazla sıcak olmuyor, sadece bir iki ay, belki…”

“Ama ben çok bunalıyorum babacım…” İstediği yapılmayan bir kız çocuğu gibi davrandım.

“Tatlım, sana bu konuda ne düşündüğümü daha önce de söyledim. Klima para kaybıdır… ” Kırmamaya çalışarak, fakat kesin bir dille beni reddetti.

“Lütfeenn…?” Yanağından öptüm, dudaklarımı biraz bastırarak, uzatarak…

“Güül…” dedi boğuk, fısıltılı bir sesle…

“Sen benim erkeğimsin, değil mi baba?” Masum bir ifadeyle adamı iyice kışkırttım, “Ve bir erkek karısına bakmak zorunda değil mi?.”

“Sen benim karım değilsin ama, sen benim kızımsın.” Aynı etkilenmiş, kırık tonda devam ediyordu konuşmaya… Kelimeler ağzından zorlukla çıkıyordu.

“O esk**endi. Şimdi senin karınım…” dedim. “Senin için yemek pişiriyorum, evi temizliyorum, çamaşır, bulaşık, ütü, her ihtiyacını görüyorum. Eee… Şey… Artı, senin için başka şeyler de yapabilirim baba…” Elimi geniş göğsünün üzerinden geçirip dudağına bir öpücük kondurdum. Şaşkınlıkla sarsıldı ve yutkundu.

“Gül?”

“Artık küçük bir kız değilim, babacım…” dedim. “Bugün bir evlilik yaşamış, yetişkin bir kadınım.”

“Şey, ama gerçekten yetişkin biri gibi davranmıyorsun…”

“Bence öyle davranıyorum. Çok sıcak ve bir erkeğin sevgisine susamış bir kadın…”

“Lütfen !? Ben…” Üstüne üstüne gittim, boğuk bir fısıltıyla,

“Sen de öylesin baba… Sen de benim gibi sevişmeye hasretsin. Bir kadının sıcaklığına… Koynuna almaya… Annem gittiğinden beri bir kadınla sevişmedin. Kadının içine boşalmanın tadını unuttun yapmaya yapmaya…”

Elimi okşarcasına yavaş hareketlerle göğsünden aşağıya, kasıklarına indirdim ve altımdaki batıp duran kabarıklığı tutup sıktım. Soluk alış verişi hızlanmıştı adamın… Daha hızlı… Daha hızlı… Kucağındaydım. Elim pantolonun önünde, sertliğini kavramışım. Aldığı ve zorlukla koyuverdiği her sıcak nefes boynumu yakıyordu.

“Ama unutmayan biri var burada… Baksana, nasıl sertleşti duyar duymaz…”

”Gül! Yapma diyorum. Hemen, şimdi dur!“ Beni itmeye çalıştı ama başarısız oldu. Çünkü ona sıkı sıkıya sarılmıştım. Ona nazikçe, sevecen gözlerle baktım ve

“Baba, erkeklerin neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Sen bir erkeksin ve ihtiyaçların var. Ben de bir kadınım. Sana lazım olan şeyin ne olduğunu biliyorum. Ve ben sana o istediğin şeyi verebilirim.“

Elini tutup sol göğsüme indirdim. İlk başta elini çekti, ateşe değmiş gibi, tedirgin, korkulu… Ama ben daha kurnazdım, bu yüzden geriye yaslandım ve sımsıkı tuttuğum elini kaldırıp göğsümü tekrar avucuna koydum. Bu kez titreyen parmaklarını biraz kasarak benim göğüslerimi tuttu. Altımda, kalçalarımın arasına yerleştirdiğim erkekliğinin öfkeyle kasıldığını hissettim.

Ben uğraşırken elbisem aşağıya kaymış ve askıları kollarıma inmişti. Biraz da ben çekiştirince turunç büyüklüğündeki sütyensiz memelerim onun gözlerinin önüne serildi bir anda… Uçları yaşadığımız erotizmin etkisiyle parmak gibi kabarmış, sıcak havaya rağmen ayva tüylerim diken diken…

Kekeledi ve kuruyan dudaklarını yaladı. Tekrar elini tutup çıplak göğsüme götürmeliydim. Babam kabul etmek istemese de beni çok kötü becermek istediği bir gerçekti. Bunu bilmek beni daha da bir azgın hale getirdi.

Sonunda o da bana katılmaya başladı. Onun sıcak, büyük yumruğunun göğüslerimin ağırlığını tartmak için kıvrandığını hissettim. Sıcak ve hassas memelerimin üzerinde hafifçe parmağını gezdirdi.

“Evet babacığım! Sadece okşa… ”diye fısıldadım. “Ben de seni istiyorum…”

Giderek hareketleri daha serbestleşti, göğüslerimle oynamaya başladı, onları daha derin ve daha ateşli bir şekilde kavrayıp sıktırdı. Bence işte tam o anda tüm önyargıları reddetti ve kendini bana bir erkek olarak adadı.

“Ah bebeğim, ne yapıyorsun sen? Ne yapıyoruz biz?”

Sesi az sonra olacaklardan, istemsizce yaşanacaklardan pişman gibi, ağlamaklıydı. Gülümseyerek dudaklarını öptüm sevgiyle,

“Yalnız bir kadınla yalnız bir erkeğin yaptığını… Bize engel olacak ne var, söylesene… Aynı evde baba kız… Kimse bizden şüphelenmez. Rahat rahat istediğimizi yapabiliriz, korkma… Rahat bırak kendini… İçindeki duyguları serbest bırak… Sen de istiyorsun, biliyorum.”

Memelerimle oynayıp duran elinin ritmini kısık, şehvetli gözlerle takip ettim. Onlara nasıl dokunduğunu, ağzına nasıl hafifçe aldığını, bir bebeğin meme emer gibi emdiğini memnuniyetle, büyük bir zevkle izleyerek…

Onun nasıl mutlu olduğunu izlemekten ne kadar keyif aldığımı tarif edemem. Şimdi düşünüyorum da, cinsel olarak hiç uyarılmadığım kadar uyandırıldığımı düşünüyorum. Kocam, onları fark etmesini istesem bile göğüslerime çok fazla dikkat etmezdi hiç… Çoğunlukla kaba bir avuçlama, hoş bir şeyden çok daha acı verici, bir kaç ısırıkla beraber can yakan…

Babam onları daha önce hiç kimsenin yapmadığı kadar güzel okşadı. Parmaklarının arasında nazikçe sıkıştırdı, avuçlarında yoğurdu. Pembe çiçeğimi diliyle örttü, meme ucumu dudaklarıyla çekiştirdi ve nihayet dişlerinin arasında canımı yakmadan, nazikçe yuvarladı. Acelesi yoktu, çıplaklığımın her santiminden keyif alarak yapıyordu her şeyi…

Her yeni ısırık ile ılık, ağır bir şehvet duygusu, omurgadan karnımdan aşağıya doğru oluşan zonklama hissi sonunda klitorisime indi. Babam bunu hissetmiş olmalıydı. Üzerimdeki elbiseyi eteğinden tutup başımın üzerinden çıkardı, fırlatıp attı. Kucağında iyice yerleşmiş kıçımı kaldırıp önünde ayakta durmamı sağladı.

Şimdi tamamen çıplak vaziyetteydim. Kadınlığım sadece küçük, ıslak bir tanga ile kapanmıştı. İtiraf ediyorum, o vaziyette babamın önünde olmaktan utandım önce… Ama o hala babamdı, bu yüzden önemli değil diyerek utancımı yendim. Küçükken beni bir çok kez çıplak görmüştü.

Babamın kalın, deneyimli parmakları külotumun lastiğini tutup yavaşça aşağı çekti. Biraz gergindim. Elbette o bir erkekti. Bir hayli fazla ıslak, şişmiş, pembe, olgun amcıklar geçmişti elinden, ama henüz benimkini görmemişti.

Kızarıklık yüzümü kapladı ve babam geniş kalçalarımdan yavaşça sıyırdığı külodumu yere düşürdüğünde, tüm vücudumu iki eliyle nazikçe okşamaya başladı. Artık babamın önünde çırılçıplak duruyordum. Utanacak sınırı geçmiştik ikimiz de…

Sonunda her türlü çekinceyi bıraktım, kendimi tekrar kucağına oturup gözlerinin içine bakmaya ikna ettim. Sımsıkı sarıldım ve dudaklarını öptüm. Bir eliyle göğüslerimi okşarken, diğerini bacaklarım arasında kaydırıyordu. Dilini ağzımın içine sokup tutkuyla dilimi emdi.

Bana sarıldı ve kocaman erkek avucuyla kadınlığımı kavrayıp sıktı. Benim zevk suları babamın parmaklarının arasından damlayarak süzüldü, heyecan ve şehvetle, zevkten adeta çağladı.

“Baba, aahh… Ahhh, ahhh…” Nefes nefese kaldım bir anda… “Ohhh, evet…Aahhh… Evet…”

“Babanın sana yaptığı şeyi seviyorsun, ha kızım? Babanın parmakları zevk mi veriyor sana?”

Sıcak, kaygan am dudaklarımı kalın parmaklarıyla ovalıyordu sürekli, içimde kaynayan volkanı bütün vücuduma yaymak için ne gerekiyorsa yapıyordu. Sonra sıkı pembe deliğimi parmağıyla bastırıp okşadı. Tekrar inledim.

“Ahhh… Babamm…”

Babamın orta parmağının hareketleri zevkle kıvrandırıyordu bedenimi… Bir iki dakika boyunca parmağıyla beni kendimden geçirdi ve sonra klitorisime parmağını bastırdı. Islanmış ve iyice hassaslaşmış seksüel organımı minik daireler çizerek hafifçe ovmaya başladı.

Aramızdaki ateş benzin dökmüş gibi tutuştu. Zevk ve heyecan içindeydim. Dayanamadım, zevk çığlıkları attım ve kadınlığım tüm vajinal kasları ile parmaklarının ucunda kasılarak sarsıldı. Hayatımın ilk orgazmına doğru sürükleniyordum. Vajinamın içinden sular akıyordu ve tamamen ıslanmıştım.

Orgazm olurken öyle bir kasılıyordum ki, sanki tekmeyle vuruluyor gibi, kendimden geçmiş, bir kuklanın istemsiz hareketleriyle titremeler yaşıyordum. Babam beni bir eliyle belimden tuttu, böylece kendimi kaybedip yere düşmeyecektim. Diğer eliyle klitorisimi sert ve bilgili bir şekilde sarsarak okşamaya devam ediyordu.

Uzun süren orgazmın doruğunda, vücudumdaki her sinir tel tel çekilir gibiydi. Ama babam bana şehvetin tüm labirentlerinde bir rehber gibi ustaca yol gösterdi. Sonunda bitkin bir halde çöktüğümde, parmaklarını amımdan çıkardı. Ayağa kalktı, beni kollarına aldı ve beni merdivenlerden yukarı götürdü. Yatak odasına, kendimi tanıdığımdan beri büyüklerin uyuduğu odaya, izinsiz giremediğim odaya…

Beni kapıdan içeriye soktu, nazikçe yatağa yatırdı ve tamamen ne istediğini bilen kesin bir tavırla soyunmaya başladı. Önce gömleğindeki düğmelerin düğmelerini açtı ve yere attı. Kemeri çözüp fermuarı ve ardından pantolonunu aşağı çekti. Yatakta çıplak uzanıp babamın bedenine baktım. Kucağına oturduğum dakikadan bu yana sürekli kalçalarıma batıp duran sert erkeklik organını görmek istiyordum.

Şimdi titreşimli bir ereksiyonun belli olduğu baksır şortunun içindeydi tüm kabarıklığıyla… İki eliyle belini tutup külodunu aşağıya yuvarladı. Elli yaşında olmasına rağmen, yine de harika görünüyordu, çok güçlü bir yapısı vardı adamın… Anneme benzemişim ben, onun gibi minyon, çıtı pıtı küçük bir kadınım. Ama babam 190 boyunda, 120 kilo ağırlığında iri yarı bir erkek…

Ve şimdi o koca erkek önümde çırılçıplak duruyordu. Yaptığı ağır işlerde bilenmiş, kaslanmış, bir gram fazlası olmayan iri yarı gövdesiyle… Kasıklarından yükselen çok kalın ve güçlü erkeklik organıyla… Kocamın sikinden biraz daha kalın, ama onun kadar uzun değil. Küt, kalın, sert, kahverengi cilt, siyah kıllarını almamış pek, sikinin etrafında simsiyah bir çalı kümesi var adeta…

Babam yavaş hareketlerle yatağa çıkarken onu izlemeyi bırakamadım. Sırtüstü yatağa uzandım, bacaklarım ayrılmış ama dizlerim bükülüydü. Aralarında benim ıslak, sularıyla parlayan, girişe hazır, istekli amcığım…

Ağırlığından incitmekten korkarcasına nazikçe çıplak bedenime yaklaştı. Beni göğüslerimden karnıma kadar zevkle, huşu içerisinde okşadı. Daha fazla dayanamadım, kollarımı omuzlarına sardım ve kendime doğru çektim. Açgözlülükle öpüştük, sadece baba ile kızı arasında var olabilen bir aşkla… Onun sert aleti karınlarımız arasında kalmıştı, delecek gibi göbeğime batıyordu erkekliği… Babam dizlerinin üstünde yükseldi ve penisinin başını benim ıslak am dudaklarıma dayadı.

Birkaç milimetre ileriye geldiğini, giriş mesafesini iyi ayarlandığını ve ancak daha sonra onu dar deliğime sürdüğünü hissettim. Am dudaklarımı zorlayan sertliği hissedince kadınlığım girişi kolaylaştırmak için biraz daha yayıldı sanki, belimi ve rahim girişimi ayarlayıp o muhteşem mızrağın yönüne göre vaziyet aldım.

Benim ıslak, nemli zevk tünelim babamın sert erkekliği altında zevkle kösnedi. Hiçbir hareketi beni incitmedi. O ana kadar yaptıklarını tam bir tatmin hissi olarak tanımlamayı tercih ederim. Sanki o küt, kalın penisi benim her yerimi doldurduğunu hissediyordum. Vajinamı, midemi, tüm boşlukları zaptetmiş gibiydi babamın kalınlığı…

Sakin, yavaş, fakat kendinden emin ve asla sertliğinden bir şey kaybetmeden çevresel kalça hareketleriyle bir ritm tutturarak beni deldi. Sikinin sert kafasını vajinamın hassas duvarlarına çarptı. Şimdi yeni bir pozisyona geçmişti.

Babam penisini biraz çıkardı. Vajinamın içinde sikinin başını bırakarak minik hareketlerle becermeye başladı. Kalçalarının her hareketiyle benim sertleşmiş klitorisimi sikinin dışarıdaki gövdesiyle dairesel hareketlerle okşuyordu bir yandan…

Deli ediyordu beni, zevkten kendimden geçiriyordu. O orgazm öncesi kendimi kaybetme belirtileri yükseldi tüm benliğimde… Gözlerimin kaydığını, bacaklarımın kasıldığını, vajinal ve karın kaslarımın ritmik hareketlerle kasılıp hareket ettiğini hissediyordum.

Zevkten şehvetten yatağa yayılıp kaldım. Benim fazla sikilmeyen daracık amcığım erkeğin küt ve kalın erkekliğini tamamen sarmış vaziyette, kontrolsüzce bağırmaya başladım:

“Ohhh… Beni becer baba! Kahretsin! Sik onu! Sik amcığımı… Geçir… Amıma koy benim… Ahhh… Küçük kızını becer…! “

Dirseklerine dayanıp sağa sola salladığım başımı zaptetti, yüzümü avuç içleri arasına aldı. Kurumuş dudaklarımı ıslak ıslak öptü ve öpmeye devam ederken bir yandan da yavaş ama derin vuruşlarla sikmeye devam etti. Başımı bıraktı, dizlerinin üstünde içimden çıkmadan kollarını kaldırdı ve parmaklarını yumuşak ete daldırarak kalçalarımı iki eliyle kavradı.

Sonra güçlü kısa hamlelerle pompalama başladı. O kadar sert beceriyordu ki beni… Öylesine zevk veriyordu ki bana… Vücudumdaki bütün kan kasıklarıma dolmuş gibi hissediyordum.

Kadınlığım kan hücumuyla şehvetten şişmiş ve daralmış vaziyetteydi. Babamın sikinin hayatta kalması, görevini yapabilmesi için çok dar bir delik bırakmıştım sadece… Zor hareket ediyordu amcığımın içinde… Yine de belimden tutup mızrağını köküne kadar sapladı amcığıma, sikinin nefes alabilmesi için bir hava deliği oydu sanki, bir matkap gibiydi.

“Aman tanrım!” diye içini çekti. “Babana ne yapıyorsun sen böyle? Daracıksın. Ahhh…” Alnında beliren ter damlaları, kaslı vücudunun tenini kaplayan terin parlaklığı beni sikmekten ne kadar zevk aldığını, hatta zorlandığını bildiriyordu bana…

“Sik beni… Babacım sik beni! Duydun mu baba? Devam et, sakın durma !!!! “

Kalçasının ritmini takip etmeye çalışırken dayanamadım, yüksek sesle bir zevk çığlığı attım. Bacaklarımı beline sardım ve amımın içinde dairesel hareketlerini hissettim. Acımasızca pompalanan klitorisimi ezen kasıklarıyla daha da derinlerime girmesini izledim.

Adeta tek bir beden olmuştuk. Böylece iyice sertleşmiş klitorisime daha güçlü, acı tatlı darbeler vurmasını sağladım. Dünyanın merkezi benim azgın, o güne kadar tam anlamıyla doyurulmamış amcığım oldu. Her yeni darbe ile sırılsıklam, etli, şişmiş kadınlığımı adeta dövdü babam…

Ben tekrar boşalmaya başladım, başımı sertçe iki yana sallayarak, saçlarımı savurtarak feryat figan orgazma yükselirken babamın kasıkları vakum gibi benim kasıklarıma kapandı. Sıvı bir yaşam kaynağı gibi kaynar sıcaklıktaki menilerini vajinamın diplerine fışkırtarak içini boşalttı.

“Ben de dünyaya böyle geldim” diye düşündüm o kasırgamsı orgazm bulutunun, şehvet sisinin içerisindeyken… “Tohumu beni yarattı ve şimdi o tohumlar bu kez benim içimde…”

Sersemlemiş, yorgun, bitik, sevgi dolu bir kucaklamayla birbirimize dolanmış, nazikçe okşama ve öpüşmeye devam ettik. Okşamaları beni kendimden geçiriyordu. Bana her zamankinden daha yakındı, hayatımdaki herkesten daha fazla…

Bir süre sonra ayrıldık, göğsümü, göbeğimi, bacak aralarımı, kasıklarımı öperek kendini aşağı kaydırdı. Bunu kadınlara yapan erkekler olduğunu biliyordum, ama babamdan önce kimse benim amcığımı öpmemişti. Hele kocam hiç ilgi göstermedi.

Kendini bacaklarımın arasına aldı, yatağın üzerinde dirseklerine dayanarak uzandı ve bacak aramdaki yavru kedime sevgiyle baktı. Artık utanmıyordum öyle, apaçık önünde yatmaktan… Yine de belki biraz, çünkü o güne kadar hiç böylesine sikilmemişti, hırpalanmamıştı amcığım… Kızarmış dış dudaklarıyla görüntüsü benim için kesinlikle çok hoş değildi.

Ama ilkleri yaşamanın verdiği heyecan aptal düşüncelerimden daha güçlüydü. Artık bir kocam, beni becerecek bir erkeğim yok diye kendimi salmıştım iyice, tüyleri uzamış vaziyetteydi. Aldırmadan sarımtrak tüylerimi okşadı, sonra nemli, pembe deliğin yumuşak dudaklarını başparmaklarıyla hafifçe ikiye ayırdı.

Yakından iyice baktıktan sonra başını indirdi ve tüm uzunluk boyunca amımı yaladı. Sıcak ve ıslak dili öyle güzel hisler uyandırıyordu ki, neredeyse gözlerimden yaş gelerek alt dudağımı ısırdım ve onun kadınlığımla oynamasını izlemeye devam ettim.

Babamın dili benim kan dolmuş, şişmiş etimi durdurulamayan bir ateş gibi yaktı. İçindeki her şeyi yalayarak amımın derinliklerine gittiğini hissettim. Kana kana deliğimi emdi, sonra dilini kadınlığımın her milimetresinde ıslatarak doya doya yaladı. Dudaklarını klitorisime gömdü.

Islak dudaklarının temasını en hassas yerimde hissettiğimde, yine içimde bir patlama uyandı. Klitorisim sert, aşırı duyarlı bir tutku tomurcuğuna dönüştü ve babamın ona yaptığı şeyler tarif edilemezdi. Sertçe emdi, içine vakumladı, yaladı, kemirdi, ovuşturdu. İyice, hatta son derecede gerildim.

Bana yaptığı oral seks boyunca birkaç orgazm serisinde patladım. Dördüncü orgazma yaklaştığımda saçlarım tüm yüzümdeydi, vücudum ter döküyordu, her şey acıyordu… Son kramplardan sonra, babam tekrar sert sikiyle bacaklarımın arasında diz çöktü ve sikini kullanarak benim ıslak amcığımla oynamaya başladı.

Sert ve sularımda kayganlaştırdığı gövdesiyle amcığımı okşadı, kafasını klitorisimin üzerinden geçirdi. İçime girmiyor, kedinin fareyle oynadığı gibi yavaş hareketlerle beni delirterek, kendisi de zevk alarak yapıyordu yapacağını…

Hatta o kadar iyi yaptı ki onu tekrar korkunç bir şekilde içimde istedim. Kalçalarımı kaldırıp mızrağını içime sokması için çalışırken yükselen kıçımı ona doğru sundum. Sarsılıyordum. Şehvetle, istekle…

“Baba.. !!!” Neredeyse ağlıyordum. Yalvarıyordum erkeğe… “Sik beni… Hadi… Lütfen… Oynama benimle… Sok şunu amcığıma… Ohhh… Hadi sik beni baba…”

“Çok mu istiyorsun canım? Bebeğim benim… Sikilmeyi çok mu istiyormuş benim küçüğüm?”

“Oh… Evet… Sik beni baba… Amımı sik… Geçir bana… Lütfen…”

“Ah benim azgın kızım… Peki… Sikeyim!”

Bir hamlede belimden tutup amımı bıçakladı. Duyduğum korkunç zevkle çığlık attım. Bacaklarımı kaldırdı ve kocamın yaptığı gibi onları göğsüme bastırdı. Böylece daha iyi sikebilecek, sikini kastıra kastıra dibime kadar sokabilecekti, biliyordum.

Ama kocamın beni sikişlerinden farklı bir yönü vardı. Şimdi acı yoktu. Sadece korkunç bir zevk vardı. Beni iyice ayarladığında, tekrar acımasızca becermeye başladı ve bunu yaparken yüzünde herhangi bir belirgin ifade yoktu. Sevişmiyordu, sadece beni sikiyordu.

Beni becerdi evet… Sikti. Tüm gücüyle becerdi. Attığım acı ve zevk çığlıklarıma aldırmadan, bir an bile duraksamadan… Taş kesilmiş yarağı vahşice, bir hançer gibi beni, vajinamı parçalarcasına sikti. Babamın kalçaları inip kalkarak, kasıklarımı kasıklarıyla döverek tutku ve acı karışımında beni kaldırıp kaldırıp yatağa vurdu.

Vajinam onun öfkeli ve acımasız sikine sarılmış vaziyette, gözlerimi kapattım ve bir kez daha deli orgazm bilincimi ele geçirdi. Yatak gıcırdadı ve altımızda çatırdadı. Nefes alamadım ya da düşünemedim. Şehvet dalgaları vücudumun her tarafına yayıldı. Babam gözlerinde çılgın bir parıltı ile benim kasılıp gerilen amımı kasnaklıyordu sürekli…

Benim kasılmalarıma dayanamadı daha fazla, tekrar boşalmaya başladı. Sanki yıllardır biriktirdiği taşaklarındaki yükünü boşaltıyordu. Sikinin ucundaki delikten kremamsı beyaz sıvılar adeta fışkırarak benim şişmiş am dudaklarımın arasına, içime fışkırıyordu.

Benim zavallı hırpalanmış amcığım, babamın siki girip çıktıkça içine ve dışına yayılan aceleci spermlerle mücadele etmeye çalışıyordu. Püsküren bütün spermleri kasılmalarla yudumlayarak babasının sikini sağıyordu. Ama tatlı süt fazla gelmiş olmalı ki, amımdan çıktıktan sonra damla damla o beyaz kremayı dışarıya süzdürmeye devam etti.

Babamla benim aramdaki ilişki, en azından karşılıklı duygularımız söz konusu olduğunda, aslında çok fazla değişmedi. Tek yenilik ikimizin seks yapması, şehvet ve zevkti. İlk hafta neredeyse bir çift tavşan gibi durmaksızın seviştik.

Babam benim gibi genç bir piliçle tekrar seks yapabildiği için sevinçli… Ben tamamen orgazm denilen o lanet delilik tarafından boğulmuş, o zevkin bağımlısı olmuş vaziyetteyim. Birlikte yıkanıyoruz, duşta sigara içiyorum, koridorda mastürbasyon yapıyorum, beni mutfak masasında beceriyor, koltukta, yatakta, banyoda…

Yine de en çok dört ayak üzerinde hazır olduğumda arkamdan girdiği köpek pozisyonunu seviyorum. Babamın önünde bir orospu gibi diz çöktüğümde ve beni bir boğa gibi sürdüğünde, karısının ben olduğumu ve o pozisyondaki erkeğim olduğunu düşünmek hoşuma gidiyor. Başka bir erkeğin bundan daha iyi bir şey yaşatabileceğini sanmıyorum.

Babamı seviyorum ve onunla seks yapmayı da sevdim. Tamamen eğlenceden, şimdi beni kucağına nasıl oturtacağını, beni bir sandalyenin üzerinde eğilip becermeyi, ya da bir duvara dayayıp sıkıştırmayı, külodumu çıkarıp acımadan sikmeyi ve orgazm olayında beni iliklerime kadar sarsmayı çok iyi biliyor.

İlk seksimizi yaşadıktan kısa bir süre sonra uyurken babamın odasına girdim. İkimiz de yatmadan önce ve uyanır uyanmaz sevişmek istiyorum. Bir erkek bulmaya bile çalışmadım çünkü babam ihtiyacım olan her şeye sahip. Aptallarla evli tüm kadınları ve onlara hiç dikkat etmeyen erkekleri düşündüğümde, onlar için üzülüyorum.

Babam dünyanın en güzel, en sıcak, en nazik ve şefkatli adamı ve yatakta bir harika… Neden başka birisinin becermesini isteyeyim ki? Sadece hamile olduğumu söylediğimde biraz üzüldü. Gizlice hapları almayı bıraktım ve ona karnımın kabarmaya başladığında işe yaradığını söyledim, bu yüzden kürtaj için çok geçti.

Babamın bir oğlu oldu, daha sonra iki kız, ikiz doğurdum. Şimdi her sabah doğum kontrol hapımı içtiğimden emin oluyor, ama yine de evde küçük çocuklar olduğu için çok memnun…

Benim gibi çok fazla kadın, ihtiyaçlarını hiç düşünmeyen cahil, kaba ve alkolik erkeklerle evleniyor. Kızlar evlenmeden önce büyüklerinden seksi öğrenmiyor maalesef, kötü bir durum…!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Oldu birkere giriş 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Oldu birkere giriş 1
İlk paylaşımını okuyan arkadaşlar bilir çocukluk yıllarında arkadaş arasında sürtünme karşılıklı 31 Çekmek filan en fazlası buydu fazlasını yapmaya ne cesaret nede isteğim vardı 16 Yaşındayken gizlice bira içip sohbet ettiğimiz bi otopark vardı geceleri bekçi olarak yaşlı bi dayı kalırdı onun yanına gider birazda ona bira alır otoparkın gündüz müşterilerin arabası yıkanırken beklenen salongibi ortada soba olan odasında oturduk biraz fazla içtiğimi düşünerek sarhoş eve gitmemek için burdakalalım dedim dayı olur hem muhabbet olur dedi ama arkadaşlarım kalmak istemedi sadece ben kaldım birer bira daha içip yan odada yatağa yüz üstü yattığım gibi uyumuşum bir an kendime geldiğimde dayının üstümde gidip geldiğini hissettim eşofmanımı sıyırmış götü ayırmış yukarı aşağı gidip geliyor bişeyler mırıldanıyodu birden donup kaldım napıcamı bilemedim beklemediğim bişeydi aklımdan Yıldırım gibi düşünceler geçti korktum ses çıkarmayıp sızmış numarası yapmaya karar verdim belki sabah oda sesini çıkarmaz unutulur gider düşünürken dayı nın aleti sıcacık olmuş zevk suyundan kayganlaşmıştı artık mırıldanarak deliğin üstünde oynamaya başladı o sıra sürtenmeyle kalmayıp girmek istediğini anladım tam hareketlenip uyanıyo ayağına girdimki dayı kulağıma sakın kalkma artık buişi bitiricem dedi donup kaldım titremeye türlü şeyler düşünmeye başladım ne acı nede zevk hiç bişe hissetmiyodum dayı deliği zorluyo ama giremiyodu daha önce hiç yapmadığım için hem dardı ve ben korkudan kasılmış istem dışı sıkıyodum sakın kalkma hemen geliyorum deyip yaşlı olmasına rağmen Yıldırım gibi odadan çıktı o an tüm vücudum korkudan titriyordu ama inanılmaz bir heyecan boğazımda düğümlenmişti belki kalkıp toplansam kurtulabilirim ama bende o heyecana kapılıp hiç bişe yapmadım yüz üstü yatmış tirtir titreyerek bekledim dayı nefes nefese buldum dedi ben donmuş kafamı yatağa gömmüş bekliyorum dayı sakın sakın sesler çıkartarak bişeyler sürdü parmağının ucuyla deliğimede sürdü arko kremin kokusu o günden beri unutmam hiç ses çıkarmadan bekliyordum benimk**e kalkmış semsert olmuş heyecandan çıldırmak üzereydim olan dayı üstüme uzanıp eliyle sikinti deliğime ilk bastırışda lok die girdi ohhh cekti o girmesi değil ama gidip geldiğinde ince dayanılmaz bi sızı hissettim dur geçecek filan derken yavaşça gidip gelmeye başladı bnmki inmiş içine çekilmişti birden iç gıdıklayan süper zevk almaya başladım oda üstüm hırıltılı seslerle ohlanıyodu tamamen bırakmıştım artık deliği sıksam bile istediği kadar girip çıkıyodu krem zevk suyu iyice kayganlaşmış şıkır şıkır sesler çıkıyordu ilk acıdan ıhlamalarım ohlamaya dönüşmüştü dayı biranda hızlanmaya köklemeye başladı ritme uyup birlikte hareketmeye başladık bnm k**e uyanmaya başladı tam ben gelirken istem dışı kendimi kasmam çok zevk vermiş olmalı ki böyle devam et derken aynı anda ben yatağa boşalırken oda tüm ağırlığını üstüme vererek içime boşaldı… Sabrınız için teşekkürler yaşadığım bir anı olduğu için devamı binadaki paylaşımda görüşmek dileğiyle devamı için yorumlarınızı bekliyorum…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Sinemada herkes eline almıştı aletlerini

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Yine bir gün porno fetişh sinemasına gittim ama orada herkes eline almış aletini şuan yolds.
com dakiler gibi resmen sikecek birini arıyordu ama o esnada tek ben vardım sanki kendimi öyle görüyordum bu yarraklara bir kere dokunmalıyım diyordum kendi kendime.

Gözüm karanlığa alıştıktan sonra çevreyi incelemeye başladım.
31 çekenler, yanyana oturmuş birbirinin aletlerini sıvazlayanlar… İşte aradığım yeri bulmuştum.
Bir müddet sonra bir iki koltuk yanıma 50-55 yaşlarında bıyıklı birisi oturdu.
Sinemanın ışığı belli anlarda onu belirgin yapıyordu.
Şansıma tam sakarya escort istediğim gibi biriydi.
Olgun ve göbekli erkeklerden çok hoşlanıyordum.
O sırada herkesin yaptığı gibi bende aletimi dışarı çıkarmış sıvazlamaktaydım.
Arada sırada yanımdaki adama baktığımda onun da aynı şeyi yaptığını ve yaklaşık 17-18 cm lik aletini bana bakarak ve göstererek sıvazladığını gördüm.
İçimde fırtınalar kopuyordu, ne olacaksa olsun dedim.
Adama ve aletine bakarak aletimi sıvazlamaya başladım…

Adam mesajımı almış olacak ki, kalkarak hemen yanımdaki boş yere sakarya escort didem oturdu ve hiç zaman bile kaybetmeden elini aletime atarak okşamaya başladı.
Aman Tanrım dedim içimden, bunu ilk defa yaşıyordum ve inanılmaz heyecanlanmıştım.
Adam elimi tutarak kendi aletine götürdü ve okşamamı istedi.
Yine ilk defa kendiminkinin dışında bir erkeğin sikini elimde tutuyor ve okşuyordum.
Bu arada adam elini pantolonumun içinden popomun altına sokmuş ve deliğimi parmaklıyordu.
Korkunç bir zevk alıyordum.
Beni öpmeye başladı, ilk defa bir erkekle öpüşüyordum.
İlk başlarda çekiniyordum, ama kendimi bırakarak, kendimi teslim ettim ona.
Artık ben de ona karşılık veriyordum.

Kafamı tutarak aşağıya doğru bastırdı ve sikini ağzıma almamı sağladı.
İlk önce ufak darbelerle 18-19 cm lik aletinin başına dil darbeleri attım.
Hemen akabinde ağzıma aldım ve emmeye başladım.
Bu işi eğilerek yaptığım için popom daha açıkta kalmış ve adam daha rahat şekilde kalçamı elliyor ve deliğimle daha rahat şekilde oynuyordu.
O kadar zevk alıyordu ki, “Em karıcığım, harikasın, bitirdin beni!” diye mırıldanıyor, bu da beni daha ateşlendiriyordu.
Heryerimi okşayıp öpüyordu, ben de aynı şekilde ona karşılık veriyordum.
Geleceğimi söylediğimde, iki parmağını götüme sokup, diğer eliyle sikimi sıvazlamaya başladı ve beni getirdi…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Zur Hure erzogen – Teil 41

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Zur Hure erzogen – Teil 41„Wie oft bist du gekommen?“ wollte Kathi von mir wissen. Ich lächelte, drehte den Kopf zu Lindberg und küsste ihn.„Nur ein Mal… aber shit, das war intensiv, Ich hab gedacht, das hört nicht auf. Ein toller Schwanz… dick und lang. Das war wirklich ein phantastischer Fick“, antwortete ich.Kathi grinste: „Herr Müller hat mir zwei Orgasmen besorgt… das heißt, Du liegst um einen hinten.“Die Männer und ich lachten auf.„Stimmt eigentlich!“ sagte Hagen. „Dann wärst du jetzt mal wieder dran, Carina!“„Das ist allerdings wahr…“, sinnierte ich. Ich stand auf, küsste noch einmal Peter Lindberg und ging zu dem Sportlehrer, der mich überrascht ansah.„Jetzt will ich’s von Ihnen!“ sagte ich mit ruhiger Stimme.„Aber… ich… Moment, ich hab doch grade erst gespritzt…“ stammelte er verwirrt. ich zog ihn vom Tisch weg, auf den er sich gestützt hatte.„Hinlegen. Lassen Sie mich machen.“ kommandierte ich mit selbstbewusster Stimme. Kathi schüttelte lächelnd den Kopf – so hatte sie mich noch nicht erlebt. Ich hatte mich in den letzten Monaten von einer eher schüchternen Schülerin in eine lüsterne junge Frau verwandelt. Sie grinste, als ich dem Sportlehrer bedeutete, er solle sich hinlegen und mich zwischen seine Beine kniete.„Wow, Carina, langsam…“ kam es von ihm. Er verdrehte die Augen, als er meine warmen, feuchten Lippen an seiner empfindlichen Eichel spürte. „Oooohhh…“Ich ging konzentriert ans Werk, ließ meine mittlerweile geübte Zunge geschickt um seine Eichel huschen, saugte den noch schlaffen Kolben so tief ich konnte in meinen Mund. Fast musste ich um seinen Schaft herum grinsen, als ich nach nicht einmal einer Minute bemerkte, wie er sich langsam ausdehnte, wie die Eichel zwischen meinen saugenden Lippen anschwoll und sein Sack heftig pumpte. Schon sehr bald konnte ich den halbsteifen Pfahl mit einer Hand umfassen und langsam auf und ab wichsen.„Sehen Sie? Ich sagte doch… lassen Sie mich machen… Mmmhhh… das Ding schmeckt…“, murmelte ich verträumt und schluckte ihn wieder. Er zog heftig die Luft ein, meine heiße Zunge machte ihn schier wahnsinnig.Gebannt starrte er nach unten, sah sich in meiner Kehle verschwinden, während mein Kopf auf und ab flog. Dabei sah und fühlte er meine Brüste auf seinen Oberschenkeln.„Aaahhh… verdammt, Leute, ist das heiß. Die Kleine kann vielleicht blasen…“, keuchte Hagen verbissen. Er griff nach unten, packte eine meiner festen Titten und fing an, sie genüsslich zu kneten. Als ich es fühlte, stöhnte ich um seine Eichel herum. ich stützte mich jetzt mit einem Arm auf, ließ meine andere Hand zwischen meine Beine gleiten, wo ich meinem Kitzler eine flinke Behandlung verpasste. Ich ließ meine Finger mit den feuchten Futlippen spielen, drückte sie leicht auseinander, presste den Mittelfinger etwas in mich hinein und glitt dann wieder nach vorne, um das Zentrum meiner Lust zu stimulieren. „Mmmhhh… herrlich…“, ging es in meinem Kopf herum, „Mann, werd’ endlich steif… ich… brauch’s schon wieder… Ich muss wieder einen Schwanz haben… will kommen… whoa… Jetzt wird’s was! Nicht übel…“Lindberg, der das Geschehen von hinten beobachtete, hatte schon wieder angefangen, seinen Kolben zu streicheln, als ich Hagens Gerät zum ersten Mal in den Mund nahm. Er sah, wie meine Finger geschickt den kleinen Knopf streichelten, sah meine glänzenden, feuchten Schamlippen und meinen Arsch. Der Anblick machte ihn im Nu steif, sein Schwengel richtete sich zu voller Größe auf, und je schneller mein Finger auf meiner Klitoris tanzten, desto härter wichste er sich selbst.Kathi stand vor Müller, an ihn gelehnt und sah, wie ich eifrig am Lutschen war. Er hatte die Arme von hinten um sie gelegt und hielt ihre drallen Glocken in den Händen. Dabei kniff er sie sanft in die Nippel und knabberte an ihren Ohrläppchen. Sie genoss es ausnehmend, doch dann erblickte sie den massiven, steifen Kolben des Deutschlehrers, der gedankenverloren auf meinen Hintern starrte. „Wow… nicht ganz so groß, aber auf alle Fälle nicht schlecht…“ dachte sie. „Ich werd schon wieder geil… dabei hab ich’s doch grade erst gekriegt…“„Das ist kein schlechter Schwanz, Herr Lindberg…“ sagte sie bewundernd. Sie löste sich sanft aus Müllers Umarmung und ging zu Lindberg hin. Er wandte seinen Blick von mir ab und richtete ihn auf die scharfe Blondine, die vor ihm stand. Heftige Lust durchfuhr ihn, ihre prallen, großen Brüste faszinierten ihn ganz offensichtlich. Kathis Nippel waren hart erigiert, sie kniete sich jetzt vor ihn hin, küsste ihn mit geöffnetem Mund und ihre Zunge spielte mit seiner. Ihre Hände kümmerten sich jetzt um seinen harten Ständer, griffen ihn sich mit beiden Händen und wichste ihn kräftig und rhythmisch auf und ab. Er keuchte erregt in ihren Mund, seine Finger packten ihre Brüste, verpassten den herrlichen Lustkugeln eine geile Massage.Wilde Lust nahm sichtlich von ihr Besitz, als sie diesen ansehnlichen Kolben in ihren geschickten Händen hielt. Er war noch feucht von dem Fick, den er mir verpasst hatte, seine Hoden waren schwer und prall. Sie wollte alle drei Schwänze in sich fühlen, konnte gar nicht genug kriegen. Später erzählte sie mir, dass sie mir in diesen Momenten unendlich dankbar war, dass ich ihr die Möglichkeit bot, es mit drei Männern zu treiben. Dieses dicke, lange Ding machte sie einfach nur geil und ließ ihre Säfte fließen. Als er sich mit seinem Mund ihren Titten widmete, hielt sie es nicht mehr aus, eine Hand glitt unter ihren Rock, fing an, den bereits steifen Kitzler zu streicheln. Sie keuchte heftig und erregt.„Aaahhh, Katharina… das ist so scharf!“ stöhnte er an ihren Busen. Sein Ständer fing an, an der Spitze zu nässen, ihre Massage trieb ihn fast zum Wahnsinn. Er wollte bestimmt nur noch seinen Schwanz im Becken dieser fantastischen Stute versenken.„Komm… aaahhh… ich will dich ficken… Ich muss… ihn rein stecken… whoa… das sind so schöne Brüste… dreh‘ dich sich um… ich will dich…“, heiserte er.„Ooohhh jaaa…“, antwortete sie enthusiastisch. „Das will ich auch… nehmen Sie mich von hinten?“„Ja… genau so… aahhh… ist das ein Prachtarsch…“, murmelte er, als er sie mit sanften Bewegungen auf alle Viere vor sich hinstellte und ihren Rock über die Hüften nach oben schob. Feste, runde Backen kamen zum Vorschein. Es entging ihm nicht, dass sie unter dem Kleidungsstück sonst nichts trug.„Kein Höschen, hm?“ fragte er. „Du bist ganz schön scharf, was?“„Jaaa… Herr Lindberg… bin ich… ich hab gewusst, dass Herr Professor Müller hier sein würde… aaahhh… und da wäre das nur im Weg gewesen… ooohhh… lassen Sie mich nicht warten… stecken Sie mir dieses herrliche Ding rein… ganz tief… bumsen Sie mich… ooohhh Herr Lindberg… bitte… aaahhh!“ Sie warf den Kopf zu ihm herum, sah ihm gierig in die Augen. Lust verschleierte ihren Blick, aber sie sah, wie er seinen Schwengel in die Hand nahm und ihn zwischen ihre Backen führte. Dann fühlte sie das harte, heiße Ding auf ihren Schamlippen, er hielt ihren Blick mit seinem fest, während er mit verbissenem Gesichtsausdruck langsam, Zentimeter für Zentimeter, seinen harten Schwanz in ihrem elastischen Schoß verschwinden ließ.Kathi verstummte für einen Moment. Sie richtete ihren Blick wieder nach vorne, und ihr Mund formte ein stilles „Oh!“ während sie ihn in sich eindringen fühlte. Er presste ihre Mösenwände weit auseinander, sein harter Pfahl bohrte sich immer weiter in ihr fickriges Becken hinein, bis er schließlich nach endlos scheinender Zeit eindringlich gegen den Eingang ihrer Gebärmutter drückte. Ich konnte nur zu gut nachvollziehen, wie sie die Wärme seiner schweren Hoden an ihren gestrafften Schamlippen fühlen musste. Ein heftiger Krampf durchfuhr ihre Feige, sie schrie begeistert auf, erleichtertes Stöhnen entrang sich ihrer Kehle.„Oh, Scheiße… Herr Lindberg! Ist das geil! Ich liebe dieses Ding! Kommen Sie! Rammen Sie ihn mir rein! … Ohhh, jaaaaa!“ schrie sie begeistert auf, als er ihren Wunsch erfüllte. Mit festem Griff packte er ihre Wespentaille und fing an, sie mit langen, harten Stößen durchzuvögeln.Lindberg hatte Schweiß auf der Stirn. Diese herrlich enge Ritze mit seinem massiven Schwanz zu bumsen forderte ihm einiges an Kraft ab, aber ihre Nässe schmierte den Schaft immer mehr, sodass er bald in mächtigem, schnellem Rhythmus in sie hinein fahren konnte. Kathis ekstatische Lustschreie feuerten ihn an, der Lehrer legte die ganze Kraft seiner Lenden in seine Fickstöße und nagelte diese perfekte Blondine nach Strich und Faden durch. Er fühlte, wie ihre junge, frische Muschel ihn bei jedem Eindringen zu packen schien, als wolle sie ihn in ihrem Unterkörper festhalten. Er zog mit Macht zurück, rammte sich dann wieder nach vorne, seine schweren Hoden prallten heftig gegen ihre gedehnten Liebeslippen, steigerten ihre fürchterliche Geilheit noch mehr. Sie stöhnte, schrie, keuchte im Takt seiner festen Stöße und merkte schon bald, wie dieser köstliche Pfahl in ihrer nymphomanen Pflaume jeden Augenblick einen weiteren auslösen würde. Ein paar harte Stöße noch, nur noch ein paar, gleich würde es ihr kommen. „Ooh ja, bitte…!“, jammerte sie.Plötzlich, wie aus heiterem Himmel, war es soweit. Ihr perfekter Körper erstarrte für eine Sekunde, dann schoss die Lust wie weißes Feuer durch ihr Becken. Ihre Schenkel bebten, die Gefühle schlugen bis in ihre Nippel, ließen ihr Herz rasen, ihre Möse kontrahierte sich kräftig um den eindringenden Schaft, sie ergoss sich in einem himmlischen, warmen Schwall über seinen Phallus.„Ich kommmeeee!“ schrie sie wild auf. „Oooohhh, jaaaa… Es kommt mir, Herr Professor! Ficken Sie!!! Ooohhh jaaa! Ist das schön!… Schneller… nicht aufhören… Ohh jaaa! Das… das hört nicht auf!“Kathi war begeistert, unser Deutschlehrer hatte es echt drauf. Dieser Gipfel war für sie besser, als die mit Müller vorhin, auch wenn der seine Sache nicht schlecht gemacht hatte. Ihr Pfläumchen war herrlich ausgefüllt von diesem dicken Schwanz. Er bewegte ihn genau richtig, sein Tempo stimmte, die Art, wie er ihren Arsch in den Händen hielt, während er es ihr besorgte, die festen Stöße seiner Lenden an ihren Backen, all das verlängerte ihren Orgasmus ins Unermessliche. Kathi kam und kam, sie hechelte, keuchte, stöhnte und jubelte unter diesem fantastischen Kolben.Ich entließ Hagens Eichel aus meinem Mund und drehte mich zu dem fickenden Pärchen um. Ich sah Kathis lustverzerrtes Gesicht sowie Lindbergs rasende Stöße und hörte meine Freundin verzückt schreien.„Das gibt’s ja nicht“, murmelte ich, als ich mir genüsslich die Lippen leckte. „Die ist schon wieder schneller! Na, warte!“Ich blickte Hagen, der entspannt auf dem Rücken lag, entschlossen an.„Jetzt haben wir was aufzuholen!“ verkündete ich. Mit diesen Worten drehte ich ihm den Rücken zu und ging über seinem Ständer in die Hocke. Ich stützte mich mit beiden Händen auf seine Schenkel, während er seinen Kolben aufrichtete und auf meinen Eingang zielte.„Ich werd’ Sie reiten, Herr Hagen…“, hauchte ich mit möglichst erotischer Stimme. „Und dann hol ich kathi ein!“ Ich ließ mich etwas sinken, sodass die harte Spitze meinen Eingang leicht dehnte. Dann atmete ich tief ein und spießte mich dann mit einem entschlossenen Ruck auf Hagens Ständer. Völlig überrascht von dieser unerwarteten Attacke stöhnte der Mann entgeistert auf. Meine kleine, enge Muschi umschloss seinen großen Schwanz mit festem Griff, und er fühlte meine lüsternen Zuckungen.„Fuck! Kleine! Du bist eng!“ ächzte er verblüfft.Ich schrie auch auf, dieses Gefühl, von so einem großen, fetten Pfosten durchbohrt zu werden, trieb mich fast über die Kante – aber nur fast. Meine Finger an der Spalte, während ich Hagens herrlichen Kolben blies, hatten mich schon ein ganzes Stück in Richtung Gipfel gehoben, und dieser wunderbare, lange und gewaltige Stoß tat das seine. Ich merkte, dass nur noch wenig fehlte, bis ich kommen würde. Darum löste ich eine Hand vom Oberschenkel des Sportlehrers und bearbeitete mit Nachdruck meine Klitoris. Ja, das war besser… so würde es nicht mehr lange dauern.Ich fühlte das vertraute Kitzeln in meiner Möse, zusammen mit dem steinharten Schlauch, der mich so wollüstig aufbohrte. Ohne lange zu warten fing ich nun an, meinen Arsch auf und ab zu bewegen, mit fließenden Bewegungen ließ ich die pitschnassen Schamlippen über den dicken Pfahl rutschen. Genüsslich und schnell fickte ich mich auf şirinevler escort seinem Degen, so wie ich es wollte – und ich wollte es schnell und hart. Ich ließ die aufgeblähte Eichel immer wieder fest gegen meine Gebärmutter prallen und klatschte mit meinen festen, runden Pobacken unentwegt auf seine Lenden. Mit vor Geilheit weit offenen, glasigen Augen starrte ich auf Kathi, die Lindbergs Schwengel mit wuchtigen Stößen in die Feige gerammt kriegte und unentwegt stöhnte und stammelte. „Aaahhh… ist das gut… aaahhh… sieht aus… als ob ihr Lindbergs Schwanz gefällt“, ging es mir durch den Kopf. „Whoa… er fickt sie ganz schön durch… aaahhh… Hagen ist… auch nicht schlecht… ooohhh… ich muss… schneller wippen… das ist so geil… aaahhh… ooohhh Mann… bald… bald kommt’s mir… ooohhh jaaa!!! dachte ich verzweifelt und frottierte meinen harten Kitzler noch schneller. Der Schwanz in mir, der Finger auf dem Kitz und dieser Anblick reichten schließlich. Unglaubliche Rucke packten meinen lüsternen Körper, instinktiv schnellte mein Hintern rauf und runter und ich pfählte meine Möse immer wieder auf dem massiven Ständer des Sportlehrers. Meine nackte Haut klatschte schnell und laut auf seine Schenkel, die glitschigen Wände meiner engen Feige umfassten seinen Kolben mit Macht.„Oh Gott! Es kommt mir! Oh Scheiße… mein Orgasmus… Verflucht… ist das gut! Aahhh… jaaa … Kathi! Mit kommt’s! Mir kommt’s!!! Jaaaa!“, kreischte ich atemlos, als die intensiven Wogen dieser Explosion über mir zusammen schlugen. Ich merkte fast nicht, wie Hagen meinen kleinen, runden Arsch gepackt hatte und mich bei meinen tobenden Bewegungen unterstützte. In meiner Vagina wurde es heiß, ich ergoss mich in einer Flut von Saft über das dicke Ding in mir. Er bockte nach oben, meinem süßen Hinterteil entgegen und rammte sich in mich hinein so tief und hart er konnte.Da ich ihm den Rücken zuwendete, sah ich Hagens Gesicht nicht, aber ich wusste auch so, dass ihm jetzt der Schweiß auf der Stirn stand und er gebannt auf meine beweglichen Hüften starrte. Aus seiner Position sah er seinen Kolben immer wieder tief zwischen meinen Schamlippen verschwinden, bis zum Heft. Er griff in mein weiches Fleisch, riss mich nach unten, schob sich mir entgegen, wollte meine enges Fötzchen so durchficken, dass ich nochmals kommen würde. Ich wusste schon, dass für einen Mann das Gefühl an seinem Schwanz wenn ich einen Orgasmus hatte, einfach himmlisch war. Meine Spasmen packten seinen Schaft mit festem Griff, massierten seine Eichel und schmierten ihn, so dass es sich für ihn anfühlte, als würde er in einen warmen, unglaublich engen Honigtopf stoßen. Wenn ich so weiter machte, würde es nicht lange dauern, bis er sein Sperma in meine gierige Liebeshöhle pumpen würde. Aber ich merkte, dass er sich zurückhalten wollte. Er wollte sichtlich, dass diese Nummer noch lange dauern würde, er wollte spüren, wie ich ein weiteres Mal auf seinen Ständer kam.Ich nahm wahr, wie seine Hände an meiner schlanken Taille mich etwas zu bremsen versuchten, aber meine atemlose, unbeherrschte Gier nach einem weiteren Gipfel ließ es nicht zu, dass ich mein rhythmisches Wippen auf seinem Harten verlangsamte. Enthusiastisch machte ich weiter, unermüdlich rammte ich mir sein Ding in den Unterkörper, spießte mich stöhnend und fluchend auf sein massives Gerät. Ich brauchte nun keine zusätzliche Stimulation meiner Klitoris mehr und verschränkte meine Arme hinter meinem Kopf, während ich jetzt die Augen geschlossen hatte und meinen wilden Ritt fortsetzte. So raste ich förmlich den Abhang hinauf, in Richtung eines weiteren Höhepunktes.„Wow, verdammt… Carina… langsam… So halte ich das nicht lange aus! Meine Güte, was für eine Fotze! Aaahh! Shit, ist das geil!“ keuchte der Sportlehrer atemlos, während er meine Arschbacken bewunderte, streichelte und knetete. Spätestens jetzt musste er realisieren, dass ich nymphoman veranlagt war. Ich konnte einfach nicht genug von seinem Ständer kriegen. Meine gierige Spalte ließ seinen Schlauch heftig pulsieren und machte ihn steinhart. Wenn er an mir vorbei sah, bot sich ihm ein aufregendes Schauspiel: Sein Kollege Peter Lindberg war schwer damit beschäftigt, Kathi das Hirn raus zu rammeln. Schweißtropfen rannten von Lindbergs Stirn, während er ihren prächtigen Hintern mit aller Kraft bearbeitete, ihre vollen, schweren Brüste federten bei jedem seiner harten Fickstöße, und man konnte an ihrem lustvoll verzerrten Gesicht erkennen, dass sie nicht mehr lange brauchen würde, um erneut zu kommen.Kathis brünstige Schreie bestätigten den Verdacht.„Ooohhh… ooohhh Gott! Herr Lindberg! Ihr… Schwanz… ist… so gut! Bitte… bitte… ficken sie… schneller! Stecken Sie ihn ganz rein! … Jaaa… sooo, genau sooo! Sie geiler Hengst… weiter, so komme ich… bald…!“ keuchte sie im Takt mit dem lauten Patschen an ihrer Rückseite. Sie ließ ihren Arsch mit großem Geschick nach hinten rucken, kam ihm entgegen, wollte noch mehr von diesem prächtigen Schwengel in ihrem fickrigen Unterkörper fühlen.Professor Müller wusste fast nicht mehr, wohin er schauen sollte. Ich hüpfte wie verrückt auf Hagens Schwanz, Kathi kriegte Lindbergs Pfosten unter das Schambein gerammt, und er stand daneben und wichste wild. Von den drei Männern kannte er uns am besten, aber für ihn war es immer noch unglaublich, wie wir zur Sache gingen. Wir ließen uns knallen, als gäbe es kein Morgen. Er stellte sich schließlich schräg neben mich hin, so dass er Lindberg zusehen konnte. Seine Hand schnellte an seiner harten Latte vor und zurück, immer wieder glitt die Vorhaut über die glänzende Eichel und wieder nach hinten. Er spürte bestimmt das heftige Pulsieren in seinen Hoden, wusste, dass er bald eine weitere Ladung loswerden würde.„Oh ja, Leute… Fickt die beiden Teenieschlampen! Das schaut so geil aus… whoa, fantastisch. Carina, du bist so scharf… ich spritz dich bald an!“ stöhnte er, während er den nassen Geräuschen lauschte, die Lindbergs dicker Schwanz in Kathis enger Pflaume verursachte.Ich erfüllte mir schließlich meinen Wunsch und holte endlich meine Freundin ein. Sekundenlang erstarrte ich auf dem steifen Pfahl, der in mir steckte, dann begann mein Arsch wieder mit gewaltigen Stößen auf Hagens Schenkel zu knallen. Wilde Krämpfe packten zuerst meine Vagina, dann meinen ganzen Körper, und ich kam unter lauten Schreien ein zweites Mal heftig auf diesem tollen Schwengel.„Oooj! Jaaa! Jeeeetzt! Herr Hagen! Ich, ich komme… komme… oooh Goot! Ist das schön! Jaaaahh!!! Meeehr, ich will meeehr… Bist du deppert! Was für ein Orgasmus, es kommt und kommt!“ rief ich stammelnd, während ein weiterer, unglaublich intensiver Orgasmus von meinem ganzen lüsternen Körper Besitz ergriff. Ich warf Kopf und Oberkörper zurück und stützte mich hinter mir an den Oberschenkeln meines Fickers ab. Mein Arsch ruckte so hart nach unten, dass ich Hagens Eier an meinen gespannten Schamlippen spüren konnte.Mein wilder Ausbruch ließ bei dem Sportlehrer sämtliche Dämme brechen, er konnte seinen Erguss nicht mehr länger zurück halten. Sein Schaft schwoll beträchtlich an, wie auch die harte Eichel, er dehnte meine Spalte noch weiter, dann platzte er in meinem Unterkörper wie eine reife Frucht. Unter lautem Ächzen spritzte er einen Stoß nach dem anderen seines heißen Samens in meinen feuchten Garten, es rann in Strömen wieder an seinem Kolben nach unten, als seine und ihre Säfte durch seinen Kolben aus meiner engen Ritze gepresst wurden.Mein heftiger Orgasmus war auch für Lindberg wie ein Signal. Er beschleunigte sein Tempo noch einmal, ließ sich noch härter an Kathis Hinterbacken knallen, rammte ihr seinen steifen Pfahl mit aller Kraft in ihr Becken, Stieß seine Eichel an ihre Gebärmutter und ließ sie dort explodieren.„Sooo, Katharina!… ich spritz‘ dich… jetzt voll… Hieer! Da… nimm…alles! Shit… ist das geil!“ hechelte er atemlos, während sein fetter Kolben Kathis beengtes Fötzchen vollspritzte.Ich wusste nur zu genau, dass Kathi es deutlich fühlte, wie sich sein Schwanz sich für einen erlösenden Augenblick vergrößerte, und das war alles, was sie noch brauchte, um selbst wieder in einen intensiven, langen Höhepunkt zu stürzen: Ihr junger, elastischer Körper fing an zu toben, ihre Muskeln machten sich selbständig, sie warf sich begeistert zurück auf seinen Degen, hieb sich das Ding so tief sie konnte in die Scheide, ihre großen Glocken wippten wie verrückt, ihr Arsch erbebte.„Jaaa! Jaaa!!! Oh… Herr Lindberg! Sie sind so gut! Es kommt mir… schon wieder! Es kommt! Kommt!… Shit! Bitte… spritzen Sie!…. Alles rein! … Was für eine Ladung!… Ja, tiiefeer! Es macht mich fertig… oooohhh!“ rief sie mir mit stockender Stimme zu, während leidenschaftliche Rucke ihren willigen Körper durchfuhren.Ich sah es wie durch einen Nebel. Mein eigener Orgasmus war noch nicht zu Ende, immer noch steckte ich mir Hagens spritzenden Schwanz so tief in die Fotze wie ich konnte. Unbewusst nahm ich wahr, wie weißer Saft an den Schenkeln meiner Freundin herab zu tropfen begann, und ich wusste, dass meine Schamlippen genau so feucht von Hagens Saft sein mussten. Ich hörte ein verhaltenes Ächzen neben sich, dann flogen warme, glitschige Spritzer von Samen aus Müllers Eichel auf meine geschwollenen Brüste, auf meine harten Nippel – der Mathelehrer pumpte eine gewaltige Ladung Sperma auf meinen Oberkörper, es sickerte in glänzenden Bahnen über meine Brüste, tropfte von dort hinunter und lief über meinen flachen Bauch. Immer neue Spritzer landeten auf meiner Haut. Die Quelle versiegte erst, als auch mein Orgasmus schließlich nach unendlich scheinender Zeit endlich abklang.Laut stöhnend kam ich schließlich zu Ende. Ich fühlte Hagens dicke, pulsierende Eichel tief in mir und genoss das warme Gefühl von Müllers Sperma auf meinen durchnässten Brüsten. Ich saß bequem auf dem Schoss meines Stechers, der sich ausgepumpt an meinen schlanken Hüften festhielt und die Augen geschlossen hatte. Ich sah die letzten Stöße von Lindberg an Kathis runden Hintern knallen, dann fiel meine Freundin entkräftet vornüber und ließ sich langsam auf den Boden gleiten, während der feuchte, harte Phallus aus ihrer Ritze rutschte.Professor Müller stand heftig atmend daneben, hatte immer noch seinen Schwengel in der Hand, von dem es nass runter tropfte.„Wow, verflucht… aahh… war das geil…“, murmelte Kathi verzückt. Ihr nackter Arsch wurde durch ihren hoch geschobenen Rock kaum mehr verdeckt, die schlanken Beine streckte sie jetzt behaglich. „Der Schwanz ist nicht übel…“„Der hier auch nicht…“, sinnierte ich, die ich immer noch Hagens Gerät im Unterkörper stecken hatte.Langsam wurde er in mir weich, und instinktiv spannte und entspannte ich die Muskeln meiner Scheide, um ihn besser spüren zu können. „Whoa… was für eine Ladung!“ staunte ich, als sie zwischen meine Schenkel sah. Es tropfte immer noch von meinen Schamlippen.„Das schmeckt nach mehr…“ sagte Kathi anerkennend, als sie mich ansah. „War eine Super-Idee mich einzuladen!“„Das kann ich nur bestätigen“, meinte Lindberg hinter ihr. „Katharina, das war herrlich… Du bist fantastisch eng.“„Bin ich… aber wohl nicht so eng wie Carina!“ stimmte sie ihm neidlos zu und grinste über die Schulter.„Das muss ich erst mal ausprobieren“, meinte Hagen heiser unter mir. „Dein Fötzchen habe ich ja noch nicht gehabt, Katharina.“„Betonung auf ‚noch’!“ lachte Kathi. „Beim Lutschen hat er sich auf alle Fälle schon ziemlich gut angefühlt, Herr Hagen. Ich kann’s kaum erwarten, Sie in meinem Döschen zu haben!“„Ich freu mich schon, drin zu stecken, Fräulein!“ grinste er breit an meinem Rücken vorbei, während er abwesend mit einer Hand meinen feuchten Busen massierte.„Mensch, Franz…“, meinte er staunend zu Professor Müller. „Du hast ihr eine ganz schöne Ladung auf die Titten gepumpt!“„Allerdings!“ gab dieser zu. „Aber nicht so viel wie ich nachher in ihre Fut spritzen werde… wow, die Show hat mich vielleicht geil gemacht. Die beiden sind echt süß, nicht wahr?“„Kannst Du laut sagen, Franz“, murmelte Lindberg. „Wie du dich bewegt hast, Katharina… das war einmalig… whoa… was für ein Hinterteil… unglaublich!“„Danke!“, sagte sie und drehte sich lächelnd auf die Seite, sah unseren Deutschlehrer befriedigt an. „Sie haben’s mir gut verpasst. Ihr Schwanz ist nicht zu verachten, muss ich sagen!“„Ich dachte zuerst, ich wäre zu groß für escort şirinevler dein schmales Pfläumchen…“„Zu groß war mir noch keiner!“ rief Kathi lachend. „Zu kleine hatte ich schon, aber zu groß geht doch gar nicht!“Müller hatte auch nachdem er abgespritzt hatte, nicht aufgehört, seinen Kolben zu streicheln, er blickte die ganze Zeit gebannt auf mich. Meine vom Saft glänzenden Titten machten ihn schon wieder scharf, und auch die Tatsache, dass ich schon wieder ganz leicht, ganz langsam auf Hagens erstarrendem Schwengel auf und ab rutschte, trug dazu bei, seinen Ständer im Nu wieder wachsen zu lassen. Er sah sich das Ganze ein paar Minuten lang an, bemerkte, wie meine Augen langsam wieder zu glänzen anfingen und hörte Hagen leise stöhnen. Er bekam sichtlich unbändige Lust auf meine knappe Spalte.„Steh auf, Carina, Herr Hagen hat dich grade eben… jetzt will ICH deine Möse vögeln!“ forderte er mich heiser auf. Ich lächelte ihn an, stützte mich auf Hagens Oberschenkel und ließ mit einem genüsslichen Wimmern den immer noch harten Pfahl aus meinem Schlitz gleiten. Ich trat zu meinem Mathematiklehrer heran und küsste ihn leidenschaftlich, wie ich es in den letzten Wochen schon oft gemacht hatte. Dabei packte ich seinen Schaft und wichste ihn ohne zu zögern.„Wie wollen Sie mich denn, Sie geiler Hengst?“ fragte ich neckisch.„Dreh dich um, Carina. Bück‘ dich… so wie letztes Mal auf dem Dachboden!“ Ich lächelte erregt. Ja, wir kannten einander schon gut. Ohne zu zögern folgte ich seinem Wunsch.„Ja, das ist geil… aahhh… warten Sie…“, sagte ich, während ich mich vor ihm in Stellung brachte und mit den Händen meine Waden umklammerte. „Musst Du auch mal probieren, Kathi… das ist rattenscharf!“Meine Freundin sah sich das Ganze an und grinste breit.„Ich weiß! Ich hab ja zugesehen!“„Aber wenn Du’s selbst so kriegst… ist es noch viel schärfer… ahhh… Herr Professor Müller, kommen Sie… stecken sie ich rein. Lassen Sie mich nicht warten!“ stammelte ich.„Na, und den harten Schwanz dafür hab ich ja schon!“ sagte Kathi erwartungsvoll, als sie jetzt aufstand und sich neben mich hinstellte. „Kommen Sie, Herr Hagen… besteigen Sie mich auch so… mmmhhh… Ihr Kolben schaut scharf aus… hast ihn geil hart gemacht, Carina.“Sie beugte sich vornüber und nahm die gleiche Haltung an, wie ich neben ihr.Müller stand dicht hinter mir und hatte eine Hand auf meinem Arsch. Mit der anderen drückte er seinen Schwanz nach unten, auf die Höhe meines Einganges. Genüsslich rieb er seine pralle Eichel an meinen gespannten Schamlippen, die zwischen meinen runden Backen auf seinen Stamm warteten.„Warte, Franz!“ meinte Hagen, der sich jetzt hinter Kathi stellte, zu seinem Kollegen. „Machen wir’s den beiden gleichzeitig!“„Wow… dann beeil dich. Ich kann’s kaum erwarten, die enge Ritze zu füllen… die Kleine tropft ja schon… schau mal…“„Das ist MEIN Saft, den ich ihr vorher reingespritzt habe. Hoffe, das stört dich nicht!“ lachte Hagen, während auch er leicht in die Knie ging, seinen Kolben nach unten drückte und die Spitze an Kathis Spalte setzte.„Ahhh… egal… nass ist nass… bereit?“ fragte Müller grinsend.„Und wie… Katharina ist auch schon pitschnass… kein Problem!“ antwortete Hagen.„Hören Sie auf zu quatschen… ahhh… und ficken Sie uns!!“ rief Kathi ungeduldig. So wie ich fühlte auch sie eine heiße, harte Eichel zwischen ihren Arschbacken und wollte endlich von dieser harten Stange gepfählt werden.Müller und Hagen sahen einander kurz an, sie hielten sich mit beiden Händen an den Flanken von Kathi und mir fest, ihre Eicheln steckten zwischen unseren aufregenden Schamlippen. Gleichzeitig spannten die beiden Männer ihre Hüften an und schossen diesen uns kleinen Nymphomaninnen ihre steinharten Ständer in die Eingeweide.Kathi und ich schrien beide laut auf, als wir durchbohrt wurden. Kathia fühlte Hagens Eichel schon beim ersten Stoß an ihrer Gebärmutter, bei mir musste Müller noch etwas nachschieben, aber dann pressten auch seine Eier sich gegen meinen festen Arsch.„Oooooh, oooohhh, Herr Müller!… Ihr Schwanz… der sprengt mich… Aaaahhh, ist das guuut… Und jetzt… bumsen Sie… mich! Oooohh Gooott, ist das geil! Oh, meine Güte…!“ rief ich außer Atem als mein enges, fickriges Becken von seinem steifen Fickmuskel gefüllt wurde. Mein kleiner Körper erbebte heftig unter seinem harten Stoß, meine ganze Pflaume verkrampfte sich heftig um den eindringenden Schaft.Hagen ging bei Kathi ohne lange zu warten wie wild zur Sache. Anders als Müller, der offenbar zuerst die Enge und Wärme meiner feuchten Möse genießen wollte, fing Hagen sofort an, die pitschnasse Feige vor ihm mit langen, harten Stößen zu vögeln.So wie ich, fühlte sich auch Kathi bemüßigt, ihrer Freude Ausdruck zu geben: „Wow! Carina! Aahhh“ Er fickt mich… Oh ja! Hart! Tief!… Stecken Sie… ihn tief… rein… Herr Professor… ooohhh, oooohhh! Verflucht… ist das … ein… geiler… Schwaaannz! Schneller, bitte…. Ficken Sie schneller, aaaahhhh!“ kreischte sie außer Rand und Band. Sein Schwengel war hart wie Granit, sie fühlte jede Ader, jede Schwellung an diesem harten Ding, er durchbohrte ihr junges Döschen nach allen Regeln der Kunst, klatschte hart an ihre runden Hinterbacken, spaltete ihren zitternden Unterkörper gut und richtig. Dadurch dass ihre Beine jetzt fest geschlossen waren, fühlte sich der Ständer in ihr noch einiges größer an als sie gedacht hätte. Ich wusste, sie hatte das Gefühl, als würde er jeden Moment ihr Pfläumchen sprengen. Sie riss die Augen weit auf, sah zur Seite und blickte geradewegs in mein lustverzerrtes Gesicht.Auch ich quasselte während des Ficks: „Oooohh, tiefer… tiefer, Sie Hengst. Rammen sie… mich endlich! Wow… Was für ein Schwanz! Aaaahh… ist das geil… so verdammt geil. Scheiße, stoßen Sie endlich! Los!!.. Kathi, wie… geht’s dir?“Ruckartiges, lautes Stöhnen antwortete mir, Kathi war fast nicht in der Lage etwas zu sagen, sie kriegte Hagens beachtlichen Kolben mit rasenden Stössen in ihre Ritze geschoben, seine schweren Hoden prallten immer wieder gegen die heftig gespannte Haut ihres Hinterns, die pralle Eichel durchbohrte sie erregend und tief, drang bis in ihr Innerstes vor.„Er… oohhh… Er fickt… so guuut!“ antwortete sie mir stammelnd unter den Fickstößen ihres Lovers. Ihre herrlichen Brüste erzitterten jedes Mal, wenn er mit seinen festen Lenden ihre prallen Rundungen traf, das laute Klatschen an ihrem Arsch mischte sich in die schmatzenden, feuchten Geräusche, die seine Stange in ihrem elastischen Döschen verursachte. „Aaahhh, wenn der… so weiter macht… dann … whoah… dann kommt’s mir… bald… wieder! Oooohhh, Herr Hagen… Sie wilder Stier… Rammen Sie… jaaahhh!“Der Sportlehrer blickte nach unten, sah seinen dicken Ständer zwischen ihren aufregenden Backen verschwinden und fühlte wohl seine Eichel jedes Mal gegen ihre Gebärmutter stoßen wenn er ihn bis zum Heft in ihrem jungen, lüsternen Körper versenkte. Er hatte Schweiß auf der Stirn, Kathis Möse war – wie ich mittlerweile wusste – fantastisch eng; zwar nicht so straff wie meine, aber in dieser Stellung spielte das kaum eine Rolle. Er bemühte sich redlich um ihren Orgasmus, nagelte sie mit aller Kraft, seine Finger gruben sich in die Haut ihrer sexy Flanken. Ein kurzer Blick zur Seite zeigte ihm, dass sein Kollege Franz Müller mittlerweile im fast gleichen Rhythmus mein köstliches Geschlecht vögelte. Gemeinsam orgelten sie lustvoll uns junge Frauen in dieser gebückten Stellung, schoben uns die dicken Pfähle immer wieder tief und hart zwischen die gespannten Schamlippen, ließen die schweren Bälle gegen unsere exquisiten Ärsche schlagen.Auch Müllers Blick hing gierig an meinem Hintern, den sein Kolben durchbohrte. Wie jedes Mal bewunderte er meine mädchenhaften Formen, meine glatte, weiche Haut, die runden Hinterbacken, meine schlanken, aber dennoch kräftigen Schenkel. Meine Schamlippen schmiegten sich um den Schaft seines Schwanzes, meine enge Pflaume presste seine Eichel kräftig, während er mich tief in meinen Unterkörper hinein rammte.„Carina, ich sag’s immer wieder: So ein geiler Arsch! Whoa, ich… meine Güte. Ich habe gedacht… das würde länger… dauern, aber… ich muss… bald“, stöhnte er verhalten. Er konnte es wohl kaum glauben: Nachdem er mir erst so kurz vorhin eine Ladung auf die blanken Brüste gespritzt hatte, wollte er es eigentlich länger dauern lassen, aber die harten, rhythmischen Krämpfe in meinem straffen Tunnel machten ihn schier verrückt.„Nein… noch nicht spritzen… aahhh… Ich bin noch nicht soweit… Herr Müller! Langsam…bitte… noch nicht“, bettelte ich. Ich war überrascht, dass er schon lospumpen wollte, schon jetzt, bevor ich gekommen war. „Nein!!“ dachte ich verzweifelt, „jetzt spritzt du noch nicht!!! Aaahhh… zuerst… muss ich kommen… oh verdammt… das gibt’s ja nicht… ooohhh… er macht’s ja gut… aber… ooohhh…“Als er ihn wieder einmal tief in mir versenkte, griff ich mit einer Hand nach hinten an seinen Hintern und hielt ihn fest. Er steckte tief in mir, und ich hielt so still, wie ich konnte.Wir waren uns einig, denn er keuchte: „Langsam… Bleib‘ genau so. Nur eine kurze Pause.“ Ich konnte spüren, wie er sich konzentrierte, damit er nicht einfach so in meiner Spalte kommen würde. Er musste sich anstrengen, das Klatschen von Hagens Lenden an Kathis Arsch machte es ihm sicher nicht unbedingt einfacher. Meine andere Hand huschte flink nach oben, an meinen Schoß. Ich fing an, meinen Kitz mit einer feuchten Fingerspitze zu massieren. Ich wollte diesen Orgasmus, um jeden Preis, und ich wollte nicht, dass er einfach so abspritzte, bevor ich eine Chance hatte, zu kommen.Kathi hatte dieses Problem nicht, denn meine Möse hatte die Latte von Hagen vorhin regelrecht ausgelutscht, er würde noch ein Weilchen brauchen, bis er seine Ladung in der scharfen Blondine loswerden konnte. So rammelte er sie nach Strich und Faden durch, und wie schon vorhin war auch diesmal Kathi etwas schneller auf dem Orgasmus als ich.Ruckartige Krämpfe durchfuhren ihren ganzen Körper, ihre Nippel waren hart wie Kiesel, ein Schwall von Saft überschwemmte den steifen Schwanz des Sportlehrers.„Ich… oohhh nein! Ich komme! Komme!!!…. Oohh, ja… Sie geiler Stier! Ficken Sie mich! Verflucht… Shit! Ist das gut!… Das kommt… so geil! Jaaa! Aahhh! Aaahhh!! Jaaa!“, kreischte sie begeistert, als sie den Höhepunkt erreichte. Wilde Spasmen durchfuhren ihr Geschlecht, ihr Arsch bebte unter den Wogen der Lust und ihr Herz raste. Begeistert versuchte sie sich noch weiter auf den harten Schlauch zu spießen. Animiert von ihrem stürmischen Ausbruch verstärkte Hagen seine Stöße, vögelte die enge Möse noch schneller und noch härter, fickte sie gnadenlos durch den Orgasmus.„Ja, komm… du geiles Biest. Oh, Wahnsinn, ist das geil… Sie kommt, Peter…!“ stöhnte er grinsend und sah Lindberg an, der vor uns beiden Pärchen stand und gemächlich seinen Ständer wichste.„Ich kann’s sehen… wow… Leute, das schaut scharf aus… knallt die scharfen Fotzen… aaahhh… und dann bin ich wieder dran!“ Die Szene machte ihn sichtlich furchtbar geil, er sah die in die Höhe gereckten Ärsche von Kathi und mir, sah, wie seine beiden Kollegen es uns geilen, Schülerinnen nach Strich und Faden besorgten. Er hoffte bestimmt, dass einer der beiden bald spritzen würde, so dass er seinen Kolben auch wieder in eine Möse stecken konnte. Im Moment lag wohl Müller etwas vorne, denn er stand immer noch still hinter mir und versuchte, seinen eigenen Erguss zu verzögern, während ich meinen Kitzler wie besessen rubbelte und mich selbst den Anstieg zum Höhepunkt hinauf arbeitete.„Los… jetzt… Herr Professor.. Müller… Ficken Sie wieder“, stöhnte ich atemlos, als ich merkte, dass es bei mir bald gehen würde. Jetzt war es mir egal, ob er nach drei Stößen los pumpte. Denn ich wusste, dass ich bald kommen würde, der ersehnte Orgasmus rückte in greifbare Nähe.Ohne eine Sekunde zu zögern kam er meinem Wunsch nach. Er zog sich aus mir zurück, bis nur noch die pralle Eichel zwischen meinen gespannten Fotzenlippen steckte, dann rammte er sich hart und schnell zurück in meinen gierigen Spalt und ließ seine Lenden wieder so ruckartig und schnell federn wie vorhin.Ich konzentrierte sich mittlerweile nur noch auf meinen eigenen Gipfel, mein Finger an der Klitoris hatte ganze Arbeit geleistet, und der steife Stab, den ich jetzt wieder zwischen die Liebeslippen gesteckt şirinevler escort bayan bekam, tat das seine.Mein Orgasmus begann. Mit Macht packten mich die gewaltigen Krämpfe, fuhren von meiner Möse her durch meinen ganzen Unterkörper, dann durchzuckten mich elektrische Stösse, bis in die steifen Nippel.„Mir kommts“, ächzte ich gepresst. „Aaahhh… endlich… ja… jaa. Jaaa!oh, Shit! Härter! Vögeln Sie mich… Herr Professor… Müller! Wow… Meine Fotze platzt gleich… Aaahh, verflucht, Scheiße… Ooohhh Gott! Jaaaa!“Meine heftig krampfende Möse, meine heißen Säfte, meine lustvollen Schreie waren zu viel für Franz Müller. Er war verdammt kurz davor gewesen, als er seine Pause eingelegt hatte, und meine feuchte Pflaume hatte ihn gleich wieder rasant hoch getrieben. Als er jetzt spürte, wie ich jetzt unter ihm explodierte, konnte er sich keine Sekunde länger halten. Unter heftigem Keuchen fing er an, seinen Samen in meine enge Feige zu pumpen, mit schnellen, ruckartigen Stössen spritzte er einen heißen Schwall nach dem anderen in mich hinein. Schon nach ein paar Spritzern lief meine Ritze über, der Saft fing an, warm an meinen geschlossenen Schenkeln herunter zu tropfen. Ich jubelte begeistert, auch wenn der Orgasmus größtenteils meinen Fingern zu verdanken war, es war trotzdem ein geiles Gefühl, von diesem Schwengel überfüllt zu werden. Ich genoss seine Stöße, keuchte wild und lustvoll, während er seine pralle Eichel immer wieder in mich hinein rammte, bis er ausgepumpt an meinem Arsch lehnte. Mein Höhepunkt lauerte immer noch, ich krampfte weiter, zitterte und stöhnte.Ich bekam es zunächst nicht mit, aber nun wollte Lindberg wieder ran. Mit einer Kopfbewegung bedeutete er seinem Kollegen, dass er Platz machen sollte.„Jetzt bin ich dran“, sagte er leise zu Müller, der sich mit einem wissenden Lächeln jetzt aus meiner Fut zurück zog. Ich war immer noch dabei, zu Ende zu kommen, noch immer war mein Finger auf dem Kitzler am Werk, ich nahm fast nicht wahr, dass Müller aus mir heraus glitt. Was ich aber sehr deutlich wahr nahm, war dass der erschlaffende Kolben meines Mathelehrers durch den prächtigen Steifen des Deutschlehrers ersetzt wurde. Mit entschlossenem Griff hatte Lindberg meinen zitternden Arsch gepackt, seinen massiven Ständer in Position gebracht, und ihn mit einem fantastischen, langen und harten Fickstoß unter mein Schambein gerammt.Ich quietschte leidenschaftlich und begeistert auf, Lindbergs Schwanz war mir schon vorhin gut bekommen, und ich merkte deutlich, dass er erstens ein ganzes Stück grösser war als der von Müller und zweitens noch gewachsen war, seit er mich vorhin von hinten durchgefickt hatte.„Herr Lindberg! Uiii, ist der groß! Ah.. weiter! Jaaa, ficken sie weiter. Ooohhh, nie aufhören!… Was für ein Schwanz… oooh, meine Güte! Ooohh tief… soo tief! Unglaublich… fester.. stoßen sie… ganz rein damit!“ rief ich entzückt, als mein feuchtes, enges Döschen von diesem prächtigen Kolben gedehnt wurde. Das war doch schon besser! Ich hoffte, dass Lindberg es länger aushalten würde, ich wollte endlos von diesen steifen Schwänzen gevögelt werden, wollte einen Höhepunkt nach dem anderen.Müller lehnte sich entspannt gegen den Tisch, atmete heftig, von seiner Eichel tropfte immer noch sein Saft, von dem er das meiste in meiner Muschi los geworden war. Er lächelte ungläubig über meine nymphomane Lust, streichelte abwesend seinen Schaft und sah zu, wie sich Hagen in rasendem Tempo immer wieder gegen Kathis Hintern warf. Hagen bemerkte den Blick seines Kollegen, grinste ihn breit an, ohne seinen Rhythmus auch nur eine Sekunde zu verlangsamen.„Das ist ein Arsch, was? Und eine Fotze hat die Kleine… so geil… Sie kommt bald wieder!“ Und an Kathi gewandt: „Nicht wahr, Katharina? Oh, was für eine sexy Fotze… so eng…!“Ihre herrlichen Schamlippen schmiegten sich eng um seinen harten Stamm, er presste sich bei jedem Fickstoß bis zur Wurzel in ihre Vagina, dehnte ihre enge Ritze erregend.Kathi konnte nicht antworten, sie wusste kaum noch, wie ihr geschah. Alles was sie fühlte, war dieser massive, fette Schwanz in ihrem fickrigen Becken, seine Hände auf ihrem Kreuz und seine Lenden, die wie verrückt an ihren runden, prallen Po knallten. Immer wieder spürte sie, wie seine dicke Eichel bis tief in ihre Zwetschke vordrang, wie dieser fantastische Kolben sie dehnte und sie geschickt in Richtung des nächsten, blendenden Orgasmus vögelte. Im Geist dankte sie mir, dass ich sie eingeladen hatte – diese Stecher besorgten es ihr wirklich unglaublich gut. Ein paar Stöße noch, dann… gleich würde sie wieder soweit sein, sie konzentrierte sich, dann ging sie hoch wie eine Rakete.„Aaaahhh! Ahhhh!!! Herr Hagen… Es kommt! Schon wieder! Es kommmt! … Ist das geil! Lange Stöße1 Lange Stöße… Oh Gott, ich kommmeee!!!“ kreischte sie atemlos. Elektrische Stöße durchfuhren ihren ganzen Körper, ließen sie ungestüm bocken. Sie kam wie ein junges Fohlen, ihre Möse krampfte, übergoss den rammelnden Kolben mit Schwällen von heißem Saft, packte ihn mit ihren engen Schamlippen noch härter. Sie sah Sterne, ließ die Wellen über sich zusammen schlagen. Wie durch einen Nebel nahm sie mich neben sich wahr, die ich ebenfalls nur noch ein paar Stöße von einem neuerlichen Gipfel entfernt war. Sie wusste nicht mehr, ob die nassen, klatschenden Geräusche von ihrem Arsch kamen, oder von mir, es war ihr auch egal. Der Orgasmus dauerte unglaublich lange, und als er anfing, abzuklingen, erlebte sie die nächste Überraschung. Sie hatte fast damit gerechnet, dass Hagen in ihre Möse spritzen würde, aber er machte noch immer keine Anstalten zu kommen, und er verlangsamte seine Stöße auch nicht. Die Tatsache, dass ich vorhin seinen Sack geleert hatte, und seine gute Kondition spielten ihm in Hände. Unbeeindruckt, aber begeistert von ihrem wilden Höhepunkt, vögelte er Kathis elastische Pflaume gnadenlos weiter. Schwungvoll versenkte er sich immer wieder in ihrem Becken, hielt sie fest, ließ seine Hüften eisern weiter arbeiten. Er fühlte, dass es noch ein Weilchen dauern würde, wollte es dieser kleinen Nymphomanin richtig gut besorgen. Mit einem entschlossenen Lächeln sah er nach unten, hörte, wie sie fast den Verstand verlor unter diesem schnellen, endlosen Fick. Er sah, wie sein dicker Schaft ihre Schamlippen weit dehnte, ließ sich immer wieder bis zur Eichel heraus gleiten und steckte ihn ihr dann kräftig zurück in die pitschnasse Scheide.Meine Hoffnungen erfüllten sich ebenfalls, Lindberg war phantastisch in Form, auch er brauchte diesmal verdammt lange, sein Kolben war hart wie eine Brechstange, er war ein ganzes Stück grösser als die anderen beiden, und er schlug einen Rhythmus an, bei dem er es noch lange würde aushalten könnten. Ich hatte die Finger von meinem Kitzler genommen, ich brauchte keine zusätzliche Stimulation mehr. „Jaaa… ooohhh, jaaa…, dachte ich erleichtert, „das ist besser… whoa… das Ding bekommt mir… whoa… der legt ja ein Tempo vor… ooohhh sooo geil… wow… jaaa… Lindberg, du geiler Hengst… knall meine Fotze durch!!!“ Tief fuhr er in mein gieriges Fötzchen hinein. Er dehnte meinen ganzen Tunnel erregend, ich konnte die dicke Eichel fühlen, wie sie prall und dick so tief in mir steckte. Seine geschickten Hände glitten über meinen runden Arsch, er bückte sich etwas nach vorne, so dass er meine Titten massieren konnte, kniff mich leicht in die steifen Nippel und steigerte damit meine endlose Lust noch mehr. Meine Scheide explodierte in einem fantastischen Orgasmus, scheinbar aus dem Nichts überfiel es mich mit Gewalt.„Ooohh jaa… Herr Lindberg… Ich komme gleich… Whoah… gleich, ja.! Ooohh… Oooohh… Ooooohhh… Oh, ohn! Gooott! Jeeetzt!“ Meine Lustschreie hallten durch das große Lehrerzimmer, mein Körper zitterte unter diesem geilen Höhepunkt, rasende Ekstase ergriff mich, unbändige Spasmen durchfuhren meine Möse, packten den fickenden Schwanz. Ich ergoss mich wie verrückt über die harte Stange in meiner Weiblichkeit, es wurde heiß und nass, die Geräusche wurden feuchter, der Deutschlehrer gab sich alle Mühe, mich hart und leidenschaftlich durch meinen Ausbruch zu bumsen.„Ich… ooohhh… Ich spür’s! Leute, ist das geil! Die Kleine kommt wie verrückt. So eine geile Fotze! Und dieser geile, kleine Arsch! Komm… du geile Stute! Scheiße, ist die eng“, ächzte er heißblütig, während er meinen bebenden Körper nach allen Regeln der Kunst durchvögelte. Er hatte Schweiß auf der Stirn. Ich wusste, dass ich für einen Mann himmlisch eng war, mein kleiner Honigtopf war pitschnass von meinen Säften. Er packte meinen Arsch noch fester, ließ sich mit noch mehr Elan an meine Rückseite klatschen, riss mich an meiner Wespentaille über die ganze Länge seines beachtlichen Kolbens. Ich spürte, wie seine Eichel gegen meine Gebärmutter prallte. Auch er fickte unbeirrt weiter, als er fühlte, dass meine Krämpfe langsam abebbten, wollte seinen eigenen Erguss hinaus zögern, nur um wieder spüren zu können, wie ich auf seinen Schwanz kam.Mir war das ganz recht. Ich bekam endlich, was ich wollte, und das war der tolle Schwanz des Deutschlehrers. Ich hatte gleich gemerkt, dass er den besten Kolben von den dreien hatte, das fette Ding beeindruckte mich, auch wenn ich schon größere Schwänze gehabt hatte. Nachdem er mich zuerst von hinten auf den Knien genommen hatte, danach Kathi in derselben Stellung, hatte ich wirklich gehofft, dass er es diesmal länger aushalten würde als Müller. Mein Traum wurde erfüllt, Lindberg machte keine Anstalten, langsamer zu werden oder zu spritzen, und mit seinen langen, harten Stößen fickte er mich schon wieder in Richtung des nächsten Gipfels, obwohl der vorherige erst gerade am Abklingen war. Nur noch ein paar von diesen langen… herrlichen Fickstößen… dann würde ich gleich wieder kommen…Mein Körper versteifte sich schon wieder, ich erstarrte kurz., dann explodierte ein weiterer Orgasmus in meiner überreizten Scheide.„Ooohh Scheiße! Schon wieder… Njaahhh! Herr Lindberg!“ Kathi und ich waren mit den Lehrern immer noch per Sie. „Sie sind so stark! Ficken Sie! … Sie wilder Stier, Sie! Ohhh jaaaa! Mit kommts! Jaaaa, jeeetzt!!! Scheiße, ist das guuut!!!“ Meine Schreie waren gellend und lüstern, mein Arsch wippte rasend auf und ab, ich warf mich dem fickenden Kolben meines Lehrers entgegen, wollte jeden Zentimeter von diesem Ständer in meinem engen Unterkörper fühlen. Ich wünschte mir er würde die Eier auch noch mit rein schieben, seine harten, tiefen Fickstöße befriedigten mich unglaublich gut. Wieder überströmte ich seinen Fickmuskel mit meinen Säften, es tropfte von meinen gespannten Schamlippen und lief entlang meinen zitternden Schenkeln nach unten.Kathis Lustschreie vermischten sich mit meinen, als auch meine blonde Freundin wieder in einem Meer der sexuellen Ekstase versank. Hagens dicker Schwengel hatte es erneut geschafft. Sein rasender, harter Rhythmus besorgte ihr einen weiteren, unglaublichen Orgasmus. Auch sie machte seinen Schwanz und seine schweren Hoden pitschnass, so dass er sich schließlich nicht mehr halten konnte. In dem köstlichen Augenblick vor dem Erguss wuchs sein Steifer noch einmal ein Stück an. Dann fing er an, ihre enge Spalte mit seinem Sperma voll zu spritzen, pumpte Schuss um Schuss des weißen, warmen Saftes in ihre Ritze, überfüllte sie. Es tropfte in Massen von ihren straffen Liebeslippen und sickerte an ihren Schenkeln nach unten, während ihr andauernder Höhepunkt ihre Wahrnehmung auslöschte. Sie merkte kaum, wie der ausgepumpte Sportlehrer aus ihr heraus ging, nur um Müller Platz zu machen, der seinen Kolben wieder hart gewichst hatte, und ihn jetzt mit einem gewaltigen Stoß in Kathis überfüllte Fotze rammte und sie weiter orgelte. Kathi kreischte überrascht, begeistert auf, während ich daneben unter den dauernden Orgasmen, die mir Lindbergs dicker Schwanz besorgte, schrie und keuchte.Irgendwann, nach endlos scheinender Zeit platzte auch Lindbergs Eichel tief in meinem fickrigem Becken, schoss eine weitere, gewaltige Ladung von Samen in mich hinein, Ströme davon rannten über meinen Schamlippen, an den Schenkeln nach unten und tropften auf den Boden. Ich hatte jedes Zeitgefühl verloren und gar nicht bemerkt, dass Hagen mittlerweile wieder steif war. Der Sportlehrer legte mich jetzt vorsichtig auf den Rücken, legte sich zwischen meine Schenkel und stieß sich bis zur Wurzel in meine überreizte Spalte, fing gleich wieder an, sie wie verrückt zu vögeln, leckte, küsste und biss meine erregten Brüste, bis ich mich wieder heftig um seinen eindringenden Schwanz verkrampfte und auf einem letzten, unglaublichen Orgasmus ankam…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Berichte einer Hausfrau – Der alte Ficker (Teil 5)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Berichte einer Hausfrau – Der alte Ficker (Teil 5)Ich bin Hausfrau und Mutter. Ende 30, mit ordentlich Hüftspeck und großen Brüsten. Eigentlich führe ich eine gute Ehe. Eigentlich….. Leider ist unser Sexleben nach der Geburt der Kinder ein wenig eingerostet, wir machen wir es nur noch sehr selten und wenn, dann ist es nicht sehr aufregend. Ich liebe meinen Mann, doch ich will und brauche mehr. Also hab ich mich bei einer Erotikplattform angemeldet. Und das habe ich bisher erlebt… _____________________________Endlich hatte sich mein alter Ficker mal wieder bei mir gemeldet. Er bestellte mich in seine Wohnung und stellte mich dort drei seiner Freunde vor. Alle so in etwa in seinem Alter. Ich zog mich aus und legte mich auf den Tisch. Zuerst fing mein alter Ficker an, er lies sich blasen und fickte mich dann durch. “Na los, ran an den Speck”, sagte er in die Runde, nachdem er mich ein paar mal gestoßen hatte. Zwei seiner Freunde ließen sich das nicht zweimal sagen und zogen ihre Hosen runter. Einen Schwanz bekam ich in den Mund, den anderen wichste ich erstmal. Der dritte saß weiterhin auf der Couch und schaute uns zu. Meine Erregung wuchs von Minute zu Minute, denn ich liebe das Gefühl von mehreren Händen auf meiner Haut, an meinen Nippeln und vor allem, an meiner Klit. Gierig sog ich an dem Schwanz in meinem Mund und schloss die Augen, um nur noch den Moment zu genießen. Mein alter Ficker zog sich aus mir zurück und ein anderer nahm seinen Platz in meiner Fotze ein, ich bekam eine Ladung ins Gesicht gespritzt und leckte dann geil und willig seinen Schwanz sauber. Aus dem Augenwinkel sah ich, wie sich der dritte Freund, ein großer istanbul escort und stämmiger Mann, langsam von der Couch erhob und zu uns rüberkam. Er fing auch an mich zu streicheln, doch es fühlte sich anders an, irgendwie fordernd, doch auf jeden Fall viel intensiver als die anderen 3 Hände zusammen. Dann öffnete er seine Hose und mir fielen fast die Augen aus dem Kopf. Sein Schwanz war riesig, groß und breit, dabei nicht mal richtig steif. Ich bekam ich gerade so in meinen Mund. “Wenn ihr fertig seid, sie zu ficken, komm ich an die Reihe”, sagte er zu den anderen, sah mir aber dabei in die Augen. Ich schluckte fest, den Schwanz konnte ich doch niemals in meine Enge Fotze bekommen. Er grinste mich aber aufmunternd an, “vertrau mir, der passt da rein, entspann dich dann einfach”. Ich kam erstmal nicht dazu, darüber nachzudenken, denn es kam wieder zu einem Wechsel und nun hatte ich den dritten Schwanz in meiner Möse. Die Männer machten mich immer geiler mit ihren Händen, Schwänzen und Worten, doch bevor ich aber kommen konnte, war der dritte fertig und lies den vierten Mann, den mit dem riesigen Prügel, an meine Fotze. In meinen Ohren rauschte das Blut vor Geilheit, ich konnte nicht hören, was genau der Mann sagte. Plötzlich spürte ich seinen Schwanz an meiner Klit, er rieb sie mit seiner Eichel, machte mich nasser, als ich es vorher schon war. Mein alter Ficker und der eine Freund bearbeiteten meine Nippel, während ich ihre Schwänze wichste und der andere Freund steckte seinen Schwanz in meinen Mund. Ich spürte nur noch Hände, Schwänze und Geilheit. Ich sog an dem Schwanz im Mund, als ob mein Leben davon abhinge avrupa yakası escort und die beiden Schwanze in meinen Händen molk ich heftig. Langsam steckte er mir seinen Schwanz in meine Fotze, weitete mich, wartete bis ich mich an das Gefühl gewöhnte, schob ihn weiter rein und fickte mich langsam. Wichste mich dabei, immer fester und geiler, dass ich es nicht mehr aushalten konnte und kam. Er stöhnte laut, als sich meine Fotze zusammenzog, fickte mich aber weiter. Kaum flaute mein Orgasmus ab, kam die nächste Welle der Erregung. Die Männer machten einfach weiter und kümmerten sich nicht darum, dass meine Klit weh tat oder meine Nippel wund waren. Allerdings wurde ich belohnt, die Schmerzen die ich spürte wurden von dem schönen Gefühl der Geilheit überdeckt. Und der zweite Orgasmus war sogar noch intensiver und heftiger, was auch der Schwanz in mir zu spüren bekam, denn der Mann stöhnte lauf auf, schnappte nach Luft, als die Kontraktionen meiner Lust seinen Schwanz erreichten. Er zog ihn aus mir heraus und spritzte mir eine große Ladung heißen Spermas auf meinen Bauch. “Ich glaub, die hat genug für heute”, sagte mein alter Ficker und sie ließen von mir ab, nur der Mann mit dem dicken Schwanz, kam damit zu mir und ließ sich Reste seines Spermas von seiner prallen Eichel lutschen. Er half mir hoch, meine Beine waren wie Gummi, dass ich froh war, als er mich stützte und ins Bad brachte. Dort setzte ich mich auf den Wannenrand und atmete erstmal durch. Kurze Zeit später brachte er mir meine Sachen ins Bad. Er stand kurz in der Tür und beobachtet mich, wie ich mich abwusch. Trat dann aber anadolu yakası escort näher und ging zum Klo, wo er sich erleichterte. “Das hat dir gefallen!”, stelle er fest. Ich lächelte ihn nur an, denn er hat meine Orgasmen ja fast genau gespürt, wie ich. “Gib mir dein Handy, ich will dich wiedersehen und erleben, wie du vor Geilheit schreist und um Gnade bettelst, dass ich dich davon erlösen soll.”, sagte er leise. Seine Worte ließen mich erschaudern. Ich wurde rot und gab ihm ohne Widerrede mein Handy, in dass er seine Nummer tippte und anrief. Man hörte in Wohnzimmer ein Handy klingeln. Er nickte und gab es mir wieder. Er stellte sich hinter mich und seine großen Hände umschlossen meine Titten. Vorsichtig spielte er mit meinen Nippeln. “Schau in den Spiegel, ich will deine Augen sehen”, befahl er mir, als ich mich an ihn lehnen und gerade die Augen schließen wollte. Eine Hand schob er zwischen meine Beine und er spürte dort, dass ich schon wieder geil war. Seine Worte machten mich einfach an, ich war wie Wachs in seinen Händen. Meine Klit und Nippel taten zwar höllisch weh, doch ich konnte nicht anders, als innerhalb weniger Minuten ein weiteres mal zu kommen, die Augen offen und ihm im Spiegel dabei ansehend. Dass es ihn auch nicht kalt ließ merkte ich an meinem Hintern, wo sich sein harter Prügel fest an mich presste. Nachdem ich wieder bei mir war, ließ er mich los und im Bad alleine. Langsam wusch ich mich und zog mich an. Bevor ich ging, schaute ich noch ins Wohnzimmer und bedankte mich bei den Herren für den tollen Nachmittag. Kaum war ich aus der Tür, bekam ich eine Nachricht. “Ich danke dir und ich melde mich, mein Schwanz kann es kaum erwarten, wieder in dir zu sein.” Ob ihr es glaubt oder nicht, alleine davon wurde ich wieder so geil, dass mir der Saft an den Beinen herunterlief. Zwei Tage später hatte ich noch immer eine wunde Möse und Nippel, wartete aber sehnsuchtsvoll auf eine Nachricht von ihn…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Sklaven Fragebogen? dav1287

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Sklaven Fragebogen? dav1287FRAGEBOGEN für den SklavenStadt: Österreich?Beruf: Ang.Hetero, bi: BiKörpchengröße: A0Taillenumfang: 84Bauchumfang: 84Oberschenkelumfang: 54Schuhgröße: Heels 42, sonst 42Haarfarbe: blondHaarlänge: kurzAugenfarbe: blauAllgemeine FragenName: dav1287Alter: 29Geschlecht: männlichBundesland: NÖWichtige Körpermaße und AussehenGröße: 170Gewicht: 65Brustumfang: 90KleidungBevorzugte Kleidung: DamenwäscheSlipgröße: mBH größe: 90AKleidergröße: mBevorzugte BHs: -Bevorzugte Slipform: String Allgemeine sexuelle FragenWann war der erste sexuelle Kontakt: 17Wie viele feste Beziehungen hattest du: 4Mit wem war das: -Wie oft wichst du durchschnittlich pro Tag/Woche: 1-5 mal täglichWelche Vorlieben und Tabus (detailliert): Facesitting, Fesseln, Blasen (noch unerfahren) anal dildo spiele und dehnen auch ficken aber noch unerfahren Tabus: Blut, unter 18 KVWann war der erste SM-Kontakt: 29Antwortmöglichkeiten für den nachstehenden Fragenkatalog- ohne Limit möglich (JA)- schon gemacht, würde es gerne wieder tun- würde ich gerne tun- würde es gerne ausprobieren- alanya escort würde es evt. ausprobieren- Ungern, aber ich möchte dazu gezwungen werden- Ungern, man muss mich schon dazu zwingen- NEIN, unter gar keinen UmständenFragen zur VeranlagungAnalbehandlung:JAAnaldehnung: würde es gerne ausprobierenButtplugs:JADildos:JADildos aufblasbar:würde es gern ausprobierenArschfick: würde es gern ausprobierenArschfick hart:würde es gern ausprobierenFaustfick Anal: würde es gerne ausprobieren Eiswürfel einführen:würde es gern ausprobierenKlistiere:würde es gern ausprobierenErniedrigungverbale Erniedrigung:JAZurschaustellung:würde es gern ausprobierenmit Augenbinde:JAHundespiele: würde es gerne ausprobierenPonyspiele: würde es gerne ausprobierenFesselnFesseln der Füße:JAFesseln der Hände:JAKörper strecken:würde es gern ausprobierenFreies Hängen:würde es gern ausprobierenSpreizstange:würde es gern ausprobierenFoto, Video, TonFoto unkenntlich:JAFoto mit Gesicht:neinVideo unkenntlich:JAVideo mit Gesicht:neinTonaufnahmen:JAKerzenwachsArschloch:JABrust:JABrustwarzen:JAKörper kemer escort allgemein:JATatooPenis:Brust:Körper allgemein:ja Branding/ZigarettenglutPenis:Brust:Körper allgemein:neinKlammernWäscheklammernPenis:JaArschloch:JABrust:JABrustwarzen:JAKörper allgemein:JAMetallklammern:Arschloch: würde es gerne ausprobierenBrust: würde es gerne ausprobierenBrustwarzen: würde es gerne ausprobierenKörper allgemein: würde es gerne ausprobierenSchraubenklemmenArschloch:Brust:Brustwarzen:Körper allgemein: würde es gerne ausprobierenNadelnFotzeArschloch:Brust:Brustwarzen:Körper allgemein: neinMaskenAugenbinden:JAGasmasken:JAGummimasken:JALedermasken:JAKnebelBallknebel: JAAufblasbarer Knebel:JAKlebeband:JAFremder Schwanz:JAZaumzeug:JABrennesseln/andere SäftePenis:Arschloch:Brust:Brustwarzen:Körper allgemein: NeinSchlägeSchlagen mitHänden:JARohrstock: würde es gerne ausprobierenPeitsche:JAReitgerte: JABullenpeitsche: neinPaddle: JAGürtel:JASchlagen aufFußsohlen:JAHandflächen:JAPenis:JAArsch:JAArschspalte: neinBrust:JARücken:JAOberschenkel konyaaltı escort innen:neinOberschenkel vorne:JAOberschenkel hinten:JAKörper allgemein:JASchmerzleichte Schmerzen:JAmittlere Schmerzen:JAgroße Schmerzen:neinNatursekt und KaviarEigener NatursektKörper: jaGesicht: jaMund: jaArsch: jaSchlucken: neinFremder NatursektKörper: JaGesicht: jaMund: jaArsch: jaSchlucken: jaEigener KaviarKörper: NeinGesicht: NeinMund: NeinFotze: Schlucken: NeinFremder KaviarKörper: NeinGesicht: neinMund: neinFotze: neinSchlucken: NeinElektro: würde es gerne ausprobierenKörper: würde es gerne ausprobierenPenis: würde es gerne ausprobierenArsch: würde es gerne ausprobierenVorführungHalsband tragen: jaPrivatbereich: jaÖffentlichkeit: Ungern, man muss mich schon dazu zwingenClub: jaAusstellungPranger privat: jaPranger im Club: jaInternetpranger: nein bzw. Ja ohne gesichtErniedrigungenNackthaltung: jaStiefellecken:jaArschlecken: jaSchwanzlecken: jaSamenschlucken: jaFußbodenlecken: jaToilettenreinigung: Ungern, man muss mich schon dazu zwingenToilettensklavin: Ungern, man muss mich schon dazu zwingen SonstigesAtmung einschränken: neinEinpacken in Folie: jaBedienung: jaHausarbeiten: Ungern, man muss mich schon dazu zwingenPutzdienste: Ungern, man muss mich schon dazu zwingenGemeinschaftserziehung: jaVerleih: jaVerkauf: kommt drauf an

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

KARIM

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

KARIM

Biz kaan ve şermin yaşlarımız 32- 29 evli çiftiz.eşimle sevişmelerimizde başka ciftlerdden konuşmaya bayılıyoruz. özelliklede komşularımızdan ve yakın arkadaşlarımızdan.eşimde bende onlarla sanki beraber oluyomuşuz gibi zevk alıyoruz ama zamanla bu istek ve arzu gerçek olmaya doğru ilerledi. eşim yatak da sikişirken hadi beni siktir gibi laflar etmeye başladı bu sözler beni çılgına çeviriyordu.birgun kendisine ciddi olup olmadığımı sorunca sende istersen evet ciddiyim senin yarragın artık yetmiyor bi sefer boşalınca ikinciye zor kalkıyo dedi. bende o zaman karşı komşularımızla onunda yardımı ile sikişebileceğimizi söyledim. karşı komşularımız 30- 26 yaşlarında kadın minyon beyaz tenli geniş kalçalı ve yuvarlak dik göğüslü 160 boylarında kapalı evhanımı bi kadın eşide esnaftı eşide beyaz tenli eli yüzü düzgün kendince yakışıklı sayılan benden biraz daha kilolu 175-180 boylarında arada birde olsa spora giden biriydi efendi tiplerdi yani. ben kadını pencereden bazen gizli gizli izliyordum. kadın izlendiğini bilmediği için rahttı ve sadece bizim pencerelerimiz karşı karşıyaydı.evde sütyen takmadığı bellıydı sureklı göğüs uçları belli oluyo ve hareket ettikçe saga sola sallanıyodular çünkü 🙂 ev hali olarak sıfır kollu yada askılı badi tişört altınada genelde şort yada tayt giyiyodu .onu cok arzuluyodum.bu arada ben vardiyalı calıstıgım için 2-3 güne bır gunduz evde oluyodum.evdeyken arada bir zillerini calıp bişeyler istiyor yada bazen kocasına uzun zaman olduğunu bi ara görüşmek istediğimizi söylemesini faturaların gelıp gelmedıgını gibi bahaneler uydurarak komşumu görüyodum. bu kısa görüşmelerde göz göze galdiğimizde vücudunu baştan aşağı süzüyor ilğilendiğimi belli etmeye çalışıyordum..gerçi kapıya hep üzerine uzun bişeyler giyip başınıda hafiften kapatıp cıkıyodu ama anladığına eminim. eşim artık daha sık gidip gelmeye akşamları komşumun eşi evde olsada gidip oturmaya başlamıştı. planımız yavasdan ilerliyordu. benım eşim 165 boylarında 90 göğüs ölçüsü olan beyaz tenli yuvarlak geniş kalçalı coook güzel yüzü olan fizigide cok hoş balık etli olan bakımlı süsü seven ve başı acık birisidir. eşim gel gitlerinde her seferinde dahada rahat kıyafetler giyiyor benide delirtiyordu. kıskanıyordum bile hatta. bi seferinde tartıştık bahanesiyle üzerinde sutyen ve ic camasırı onunda üzerinde saten sıyah uzun gecelıgı ile saat 23 gibi komşumuza gitmişti. ben dürbünden bakıyodum .kapıyı komsularımız beraber acınca eşim üzgün bi ifadeyle içeri girmek istediğini musaıtseler konuşmak istediğini söyledi ve doğal olarak tabii buyur yaa nedemek bi sıkıntımı var gibi laflarla içeri aldılar. bu oyun planımızın bır parçası idi. ogün komsumuz ve kocası eşimi dinlemişler eşimde artık benim cok anlayışsız olduğumu cabuk sınırlendıgımı ve kendı kusurlarımı kendısınde bulduğunu bu yüzden karımı sureklı suçlayarak kavga ettıklerını anlatmış
eşimin anlattığına göre, komsumuz mutfağa her gıttıgınde eşim bacaklarını sergılıyor çaktırmadan egılıp bişeyler alırken göğüslerini gösteriyormuş. adamın baktığını fark etmıs ve göz göze gelmiş. adam afallayınca eşim gülerek keşke eşimde senin gibi olsa bana hayranlıkla baksa ilğilense gibi laflar etmiş. o an adam ilğilenmiyormu sağlıklı adam neselı de niye aceba diye sormuş. eşimde o anlamda değil yanlış anlama samimiyiz sizlerle sırdaşızdiye söylüyorum kaan artık benle bırlıkte olamıyor olsada cok cabuk bıtıyo ve bunun sebebını bende goruyo gibi sözler söyleyince adam kızarıp bozarmış ben konuşurum istersen demil. eşimde cok sevınecegını erkek erkeğe konuşmalarının ıyı olabılecegını kendı evlılıklerının nasıl olduğunu sormuş,adam o an eşinin de içeri girmesi ile sen onu benim hanıma sorarsın artık deyıp ben sızı bas basa bırakayım deyıp içeri yatmaya gitmiş. kadında eşime hayırdır neyı sorcaksın demiş. karımda anlatınca yaa bizde herşey cok ıyı hatta fazla ıyı benımkı doymak bılmıyo işden çıkıp bazen gunduz bıle eve gelıp beraber oluyoz, pestılımı cıkarıyo doktora gıttık gec boşaldığı ıcın sıkıntı var dedı spor yapmasını yemesıne ıcmesıne dıkkat etmesı gerektıgnı soyledıgını falan demiş. eşimde cok şanslı olduğunu benim erken boşaldığımı ve cabuk ereksıyon olamadığımı artık kendısıne yetmedıgımı sevısırken güzel konuşsa bıle benım güçsüz kaldığımı falan anlatmış, kadın o an sevısırken ne konuştuklarını sormus eşimde ortam musaıt olduğuna karar verip yaa sadece fantezı oyle şakacıktan başka kadınlardan erkeklerden falan yada denızde ormanda sevıselım gıbı demıs bıraz cekıngen bı tavırla. kadın başka erkek kadınlar güzel oluyo benımkıde sevıyo demesınmı. karım o an kımler mesela tanıdık varmı kız dıye takılmış.kadında olmazmı yaa şermin en cok senden ve kaandan bahsedıyoruz demesinmi .. eşim o an şaşırmış vede cok sevınmış gülerek ya desene kalb kalbe karsıdır bızde sızden bahsedıyoruz hep diye basmışlar kahkahayı.kadın aslında erkeklerın başka ten ıstedıklerınden dolayı bu durumlara dustugunu aklı hep başka kadından olduğu ıcın erken yada gec boşalma olabılecegını bunuda gıttıklerı doktorun soyledıgını falan deyıp kaan cok guclu bırı sadece kafası karışmış ondan böyle olmuştur deyıp eşimi tesellı etmıs eşimde kafasının karışıklığının gıtmesı gerektıgını ve kendısınınde artık uzun soluklu bı sevısme yasamak ıstedıgını soylemıs kadında pis bi gülümsemeyle isterlerse olabileceğini demiş. o an karım anlamış olacakları ve istemezmiyim hatta acık söyleycem ben eşini cok begenıyorum bi seferlikte olsa ben onla beraber olsam baştan çıkarırım zaten o kolay sen de benım ki ile olsan nasıl olur demiş. komşum kocasının bunu nasıl karşılayacağını bilmediğini konuşması gerektıgını falan demiş. karım ısrar ederek bak şimdi ben eve gidip benimkine dicem evde seni bekliycek sonra geri gelcem bişey unuttum diyerek 5 dk sonra tekrar eve gidiyomuş gibi yapcam sen kocana hic bişey deme zaten oda istiyo fantezimiz bu demiyomusun sen demiş. komsum ama sen evdemi kalçan yani ben size gidcem sende burda kalçan benimkisi uyumuştur falan demiş. karımda ben onu uyandırırım hem emınım benı böyle görünce uyumamıştır senın gelmenı beklıyodur senı sikip öyle yatar deyip gülüşmüşler. eşim gelip bunları anlattı bende tamam dedım zaten amaç buydu. karım gerı gıttı ve 5 dakıka sonra komsum geldı. altında yıne sutyen yok eşofman takımı vardı üzerinde ama kalçaları yusyuvarlak meme uçları fındık gıbı bellı oluyodu. utana sıkıla merhaba deyıp usulca içeri gectı . sankı ılk kez gelıyomus gıbı tedırgındı. bende arkasından ıcerı gecınce bi anda omuzundan tutup kendıme cevırdım ve dudağından uzsulca öptüm
kıpkırmızı olmuştu şaşkın nefes alıp vermesı degışmız afallamış bi hali vardı. bende anlamsız bı sekılde ee ne olcak şimdi dedim ve birden gülüşmeye başladık. komşum asıl ben bizim evi merak ediyorum kocam ya kızarsa dedi. bende gel dinleyelim diyerek yatak odasına götürdüm .yatak odalarımız yan yanaydı seslerımız duyulurdu dıkkatlı dınleyınce. icerden bi ara ama böyle nasıl olcak karımla konuşsam ıyı olurdu gıbı bı laf duyduk. bende komsumda tedırgın olduk. bı kac sanıye bırbırımıze baktık ve bu işin sonunun kötü olacağını falan dedık .o esnada karsı komsumuzun daırelerının kapısının açıldığını duyduk ve hemen kapıya gıttık. kapıda karsı komsum ve karım vardı hemen açtık . eşime baktım komsum bana ben komsuma derken ne oldu dedım bı anda. komsumda yaaa böyle olmaz yanlış anlama komsum ıcerde konuşalım ıstersen dedı ben ıcerı aldım cok utandım o an eyvah kavga çıkacak rezıl olduk dıye duşundum. neyse adam ıcerı gırınce ayak ustu konuşmaya başladı ve eşinden ayrı başkası ıle beraber olmak ıcın erken olduğunu 4umuzunde beraber ıken bırlıkte olmamız gerektıgını ancak o şekılde razı olacgını soylemesı ıle ben ve komsumun karısı rahatladık. o andan sonra ozaman hadı zaman gecırmeyeleım sabaha 3-4saat kaldı dedım gülerek esım bı anda gecelıgını çıkardı sutyen ve dantellı ic camasırı ıle kaldı komsum gözlerı kocaman olmuş sekılde bakıyodu.bende karısına hadı sende çıkar üzerındekılerıde o aylardır hasta olduğum goguslerını goreyım artık dedım. komsum vayy vayyy demek karıma bakıyodun diyerek ufaktan omzuma dokundu. bende gülerek ee sende karımı sikiyomusun komsum nasıl olcak deyınce ne var yahu artık senınde benımde ıkı tane karımız var bak ne güzel dedı.
komsumun memelrı gorur görmez ben sertlestım
komsumla öpüşüyorken eli eşofmanımın ıcınde sikimle uğraşıyordu,eşimde komşuma doğru domalmış amını yalatıyodu.bu benı dahada azdırdı, komsumun altındakı eşofmanla benımkını çıkarınca çırılçıplak kaldık. karım zaten çıplaktı sadece uzerınde sutyenı kalmıştı,adamda osoyununca 4umuzde çıplak kaldık
ben 69 oldum komsumla gerçekten harıka amı vardı dıllerı cok ufaktı amın ve göt deliği hafıf aralıklı idi belliki götten sikiyodu kocası, ben amına yukarı asagı doğru dıl atarken oda tasaklarımı emıyor elıyle sikimi sıvazlıyordu. bi ara göt deliğine dilimi bastırınca ohhhh sesi geldi komsumdan o an anladımki hatun gerçekten ateslıydı. dılımın yerını zamanla parmağım alınca kafasını arkaya atıp harıkaaa yaaaa parmakla kaan ama dılınıde sok kocamın yapmadığını sen yap dedi. kocası bu laf üzerine karımı yatırıp bacak arsındakı kafasını kaldırıp kaan delıgını iyi dille yala ben arkaya fazla dokunmam dırek sikerim öyle daha güzel oluyo diyerek guldu. bende daha cok dilimi bastırdım , karımda adamın ağzına amını dayamış bi eliylede komşumun memelerını sıkıyor arada bı öpüşüyolardı.bu benı dahada zevke getırdı karımı ılk kez sıktırmenın yanında ılk kez bı kadınla bu kadar yakın olduğunu goruyodum. komsum yetr artık onu ıcımde ıstıyorum deyınce bende komsumu altıma alıp bacaklarını omzuma attım amına sürttükten sonra yaragımı kafasını bastırdım.zorlanmadı ama gırerken derın bı oohhhhh veee ıhhhhh dıye ses geldı ben bu arada karımla adama baktım .adam karımı kucağına almış alttan vuruyo vurdukça sutyenden çıkmış olan memelerı yukarı asagı zıplıyodu. karım hadı erkegım bu pezevengin sikemedıgı kadar cok sık benı falan dıyor adamı azdırıyor oda daha sert vuruyordu karımın amına. bende komsumun amına nerdeyse tasaklarımı sokcaktım kasıklarımız çarpıyor şak şak sesı gelıyodu. sonra domaltıp komsumu arka delıgını sikeceğimi söyledim o an komsum dur ozaman dedı ben krem falan ısteyecek dıye beklerken kocasında donup gel lan buraya godoş hep istedıgın şeydı tadına varacaksın şimdi dedi ben karım şaşırmış bakınırken ama nasıl olur şimdimi dedi adam, komşumda hemen şimdi gel dedi sert bi şekilde anlamamış şaşırmıştık şerminle ben. adam geldi yanımıza ve bana bakarak aşkım kocam elleriyle beni siktirmek istiyor kızmassan senınkını elleriyle sokacak götüme ve altıma yatıp sen benı sıkerken oda amımı yalayacak dedı bende seve seve dedım. karımda bende sonra ısterım am dedı guluştuk. komşum olan adam o an eliyle sikimi sıvazladı ama ben erkek eli değmesi sonucu ereksiyonumu kaybettım zaten sıkıntı vardı ve o an moralim bozuldu. bunu görünce adam ve karısı birbirine baktı ve komsum kocasına yıne sert bi ses tonuyla yala lan köpek ibne pezevenk kaldır hemen kaanımın sikini götünü siktirdiğimin gavat puştu dedi biz bi şok daha yaşıyoduk eşimle ve o an eşim bi anda yaa senin kocan gerçekten ibnemi diye sordu komsumda kahkaha atarak ne sandın oyuzden gec boşalıyor ama ıyıkıde böyle aslında tam sayılmaz hem sikiyor hem sikiliyor diyerek göz kırptı.pekı kım sıkıyor deyınce komsum ben dedı takma yarakla sıkıyorum canlısı ılk kez olcak o yüzden acemılık var kusura bakmayın dedı. bende olsun ögrenır daha kucuk diyerek esprı yaptım hepımız guluştuk ortam rahatladı.adam benımkını tuttu ve yalamaya sıvazlamaya başladı karımda adam önümde domalınca onun alttan tasaklarını yalıyor karısının demsıylede göt delıgını yalayıp parmaklıyordu o an adamın sıkının tekrardan kalktığını gordum ve bu bende bı fıkır oluşturdu karıma donup bende böyle yapmak ıstıyorum belkı o sayede bende uzun sure boşalmam dedım.komsum bak göruyomusun senınkıde ibne cıktı diyerek karımla kahkahayı bastılar. adamda sikimi emerek vntuzlayarak kaldırmıştı. o an komsum bana bakıp domalmış halde benımı sıkeceksın yoksa kocamı mı dıye sordu. bende içimden gelen istekle kocanı sonra senı dedım
adam buna cok sevındı resmen karım ıkı parmağını rahatlıkla sokuyodu. bende arkasına gectım sikimi yavaşça adamın arkasına dayadım ve bastırmaya başladım umduğum kadar zor olmuyodu bellıkı takma yarak baya işe yaramış götu bolarmıştı adamın. bu arada karım adamın altına yatmış ben onu sıkerken karımda adamın yaragını emıyor yalıyordu. adam bırdan kısık sesle diple lan hadii hepsini istiyorum dedi karısıda sok aşkım sik kocamı ibne olsun pic karısını siktiren boynuzlu gavat ddemesiyle ben bi anda geçirdim yaragımın hepsin. adam aaagggggghhhh acıyor yapma dur falan desede ben artık git gele başlamıştım bile bu arada karım adamın yaragının sem sert olduğunu boşalacağını soyledı adamsa kendını kaybetmış artıkdayanamayacagını boşalacağını sikilmenin harika olduğunu bundan sonra hergün kendini siktireceğini falan diyordu.cok geçmeden karımın ağzına yüzüne attırdı.karım adamın altından kalktı ve komsuma bakarak ozaman sende kocanın döllerını yala orospu , kocan orospuysa senda fahişesin kahbesin amı sikilen bir orospusun dedi. ben şaşkın bi şekilde adamın arkasında gidip gelirken hanımlar birbirini yalıyor amlarını parmaklıyorlardı. bende dayanamadım daha fazla geliyorum dedım. adam cıktı hemen sıkımden karısıda ona emrederek yala yut lan hepsını pic dedı bende tam bunu ıstıyodum diyerek adamın kafasını tutup başladım saksoya cok geçmeden 1 dakıka falan sonra öyle bi boşaldımki adamın eli yuzu döl içinde kaldı . o an ahnımlar geldı ve 3 u bırden öpüşmeye başladılar ben yoruldum diyerek içeri sigara içmeye gittim geldiğimde adamın karımın götune sıkını sokmaya calıstıgını gordum komşumda sende artık benım götumu sıkebılırsın sıra benımkınde dedı.benım sıkım kalkmazdı normalde hayatta ama karımı o an oyle görünce bırden dikildi yarragım……… devamı sonra gelecek(bu arada anlattığım olay gercektır %90 olarak isimler yalandır görüşmek isteyenlere [email protected] dan skype aracılığı ile baklıyorum evli çiftlerin olması tercihimizdir öpüldünüz 😉

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

casino siteleri canlı bahis siteleri rus escort şişli escort bahçelievler escort escort escort escort travestileri travestileri escort ankara antalya rus escort beylikdüzü escort erotik film izle izmir escort izmir escort izmir escort kocaeli esgort kocaeli escort kocaeli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti mecidiyeköy escort şişli escort bakırköy escort taksim escort Antalya escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan sincan escort otele gelen escort porno porno güvenilir bahis escort hurilerim.com kuşadası escort bayan
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort eryaman escort demetevler escort görükle escort Escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort porno film izle bursa escort Hacklink Hacklink panel Hacklink Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa sınırsız escort bursa escort bayan porno izle bursa escort görükle escort antalya escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort ankara escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu bornova escort balçova escort mersin escort